Choď na obsah Choď na menu
 


Honba za šťastím

Meagan McKINNEY

HONBA ZA ŠŤASTÍM

THE FORTUNE HUNTER

v ČR: Cesta za štěstím

Vydavateľstvo: Ikar, 2000

Obrázok  ANOTÁCIA:

Dve chudobné priateľky si zarábajú na živobytie ako vyvolávačky duchov. Mladý Edward ich podvod odhalí, ale kým ich stihne verejne znemožniť, do jednej z nich - Lavinie sa vášnivo zaľúbi. Druhá dievčina nájde šťastie v náručí bohatého vojvodu.

Obrázok

Sestry Lavinia a Hazel Murphyové ušli zo sirotinca, aby napokon našli svoj domov a žili v pohodlí. Zo sirotinca vytiahli i Evu, Jamieho a Fanny - deti, ktorým sa konečne črtá slušná budúcnosť.

 

Živia sa usporadúvaním seansí, na ktorých vyvolávajú duchov. Ich podvod chce odhaliť Eduard Stuyvesant-French.

Všetko sa ešte skomplikuje, keď Lavinia zdedí peniaze jeho otca...

 

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Meagan McKinneyová

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

štastie

(Jožka, 12. 10. 2010 17:33)

myslim že každy si musi svoje vlastne štastie vybojovať....ale stoji to za to:)))

dobra

(Lissa, 5. 6. 2009 0:52)

.. ale slabsia ako tie naj od McKinneyovej.. Malo opisany vztah medzi nimi.. malo zapletky.. malo hladania sa.. malo celkove lasky.. sa mi zdalo ze sa tam ani nic poriadne neudialo.. ked to porovnam s Peklo a raj kde bol tak prepracovany vztah medzi nimi a tolko sa toho udialo co ich ovplyvnilo a tahalo k sebe a podobne.. tato kniha je taka.. chudobnejsia.. ostatne ako aj hrdinky romanu :)

Moja obľúbená

(Andrea, 4. 5. 2009 21:07)

Tak táto kniha patrila k prvým, ktoré som kedy prečítala...a ostala som jej do dnes verná. Naozaj podľa mňa veľmi krásna kniha!!!

nazor

(lubica1995, 27. 4. 2009 13:19)

Najkrajšia romanticka noc od tejto autorky je práve v tomto románe. Počas búrky, v opustenom starom domčeku.... Akosi mi utkvelo v pamäti práve to.