Choď na obsah Choď na menu
 


Noc s princem

Jeffries Sabrina

Noc s princem

Obrázok

Vydal: Domino 2007

V originále: One Night With a Prince

Obrázok

Anotácia:

Lady Christabel se ocitla ve svízelné situaci: potřebuje se zmocnit dopisů, jejichž zveřejnění by ji společensky zničilo. Dopisy se nacházejí v soukromém sídle, dějišti skandálních večírků, a pokud se tam chce Christabel dostat, potřebuje pánský doprovod. V zoufalství osloví proslulého sukničkáře Gavina Byrna. Ten jí slíbí pomoc pod podmínkou, že se stane jeho milenkou, alespoň naoko. Christabel nezbývá, než nehorázný návrh přijmout. Gavin ji začne zasvěcovat do tajů mileneckého chování a ona pozvolna zjišťuje, že v něm získala velmi vynalézavého učitele…
Gavin nikomu neprozradil, že hodlá dopisy využít ve vlastní prospěch. Chce se pomstít muži, který ho v dětství opustil a nechal ho napospas nuznému životu v londýnských brlozích. Zároveň ho těší, jaké dělá Christabel pokroky. Je si jist, že jeho svérázná výuka brzy dospěje ke sladkému závěru. Když ho však svůdná žačka lapí do sítě smyslných požitků, stane Gavin před nesnadnou volbou: má uskutečnit dlouho připravovanou pomstu, anebo chránit ženu, která se pro něj stala příslibem věcí mnohem sladších?

Obrázok

 

 Tretia a záverečná časť princovskej série o kráľovských ľavobočkoch. Tento krát o Gavinovi Byrneovi . Byrne je ako jediný nemanželským synom bez šľachtického titulu, ktorého otcovstvo princ nikdy neprizná. Dokonca ho verejne poprel. Byrne sa vypracoval úplne z ničoho na majetného, ale zatrpknutého majiteľa populárnej herne. (Tento typ hrdinu mi celkom pripomína Dereka z knihy Sním o tobě a Sebastiana zo Zimnej lásky od Kleypas.) Christabel je vdova, ktorá potrebuje pomoc získala diskriminujúce dokumenty, ktoré jej nezodpovedný manžel predal lordovi Stokelymu , aby splatil svoje dlhy. Byrne dostáva od princa ponuku titul baróna výmenou za pomoc Christabel pri hľadaní dokumentov. To však nebude také jednoduché Christabel musí dokázať, že je skvelou kartárkou aby sa dostala na súkromný hráčsky turnaj do sídla lorda Stokelya , ktorý vlastní hľadané dokumenty. A tak predstiera že je svetaskúsená žena a milenka Gavina Byrnea aby mohla počas turnaja nerušene hľadať inkriminujúce listy.

Mladá a neskúsená žena pevných morálnych zásad sa zrazu ocitá vo víre intríg, hráčstva a nerestí ako milenka muža ktorý tento svet reprezentuje, ale zároveň je ju nesmierne priťahuje.

A aby to nebolo málo zisťuje, že takmer všetky z dám, ktoré sú prítomné na turnaji boli v minulosti milenkami jej spoločníka.

Keď sa však na scéne zjavuje žena ktorá Gavinovi v minulosti odmietla a pošliapala jeho srdce. Obaja začínajú tušiť, že získať nepozorovane kompromitujúce listy nebude vôbec jednoduché.

Obaja budú musieť zapojiť všetky svoje sily ktorú rozohrali dohrali do konca. A ako môžu všetko skomplikovať city, ktoré si nechce ani jeden z nich pripustiť si jednoznačne prečítajte..

Rozhodne dom knihu prečítala na jeden dúšok a ozaj som si to užila.

 

The Royal Brotherhood Series
* In the Prince's Bed - V PRINCOVĚ LOŽI (Domino2006)
* To Pleasure a Prince - PRINCOVA MILENKA
(Domino2006)
* One Night With a Prince – NOC S PRINCEM
(Domino2007)

ObrázokObrázokObrázok

 

 

 

SPRACOVALA LENKA

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Sabrina Jeffries

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.