Choď na obsah Choď na menu
 


Svůdce

 Nicole Jordan

 

Knihy od autorky si môžete kúpiť i na Romanticbooks

 
Svůdce
 

 Obrázok

V originále: Lord of Seduction (2004) 

Vydalo: Domino2006)

 

Obrázok Vikomt Thorne patří k nejžádanější partií v celé Anglii, ale protože miluje divoký způsob života, je rozhodnut nevstoupit do manželství. Jeho otec ovšem touží po dědici rodového titulu a jmění, a tak na Thorna naléhá, aby se oženil a zplodil syna. Thorne je už z otcových machinací znechucen, a proto požádá o spolupráci krásnou Dianu Sheridanovou – budou předstírat, že jsou zasnoubeni.
Diana se kdysi zamilovala do nesprávného muže, který ji zklamal a navíc společensky znemožnil. Z rodinných důvodů se rozhodne Thornovu nabídku přijmout, ale to ještě netuší, že tím vyvolá další skandál, který ji může společensky úplně pohřbít. Thorne jí podá pomocnou ruku a nabídne manželství, ale Diana odmítá, protože nechce uzavřít sňatek z rozumu s proslulým svůdcem.
Thornovi svým odmítnutím zasadí nečekanou ránu. On, zapřisáhlý odpůrce manželství, po svazku s Dianou upřímně touží. Rozhodne se proto nasadit do boje svou nejsilnější zbraň: milostné zkušenosti, které už ocenila řada dam...

 

 Obrázok

 

Thorna a Dianu dá vlastne dokopy záhadná smrť  Dianinho bratranca a Thornovno priateľa Nata, ktorý požiada Thorna aby sa stal poručníkom jeho sestry Amy - mladej dámy na ktorú Diana dohliada. A keďže na Amy si robí zálusk lovec vena, Diana sa odhodlá prekaziť mu to a odvezie Amy na vzdialený ostrov za Thornom aby sa ten ujal povinností poručníka. Diana je vášnivá maliarka, ktorú rozhodne zaujme dokonalé Thornovo telo a to nie len ako objekt umenia. A keďže Thorna prenasledujú davy vydajachtivých žien vymyslia s Dianou plán ako sa ich zbaviť a predstierajú zásnuby. Ale ako to už býva, predstieranie sa im vymkne z rúk. Takže v ohrození je nielen Dianina povesť ale i kariéra čo by maliarky. Preto je namieste Thornov predpoklad, že jeho žiadosť o ruku Diana príme. Diana sa však vôbec nechce vydávať a už vôbec nie za presláveného sukničkára.

 

Pravdaže máme tu aj nejakú tu nevysvetlenú vraždu a pár zlosynov či nebezpečných situácii a ako o u tejto autorky býva zvykom aj kopec vášnivých scén. Treba však povedať že i napriek romu príbeh ostáva pútavým a romantickým.

 

 
 

Kniha patrí do série:

 

Paradise
1. Master of Temptation (
2004)
2. Lord of Seduction (2004) - Svůdce (
Domino2006)
3. Wicked Fantasy (2005) - Hříšné sny (
Domino2006)
4. Fever Dreams (2006) - Strážný anděl (
Domino2007)
Obrázok Obrázok Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

Spracovala Lenka

 

Náhľad fotografií zo zložky Nicole JORDAN

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.