Choď na obsah Choď na menu
 


Váhavý nápadník

Kathleen E. Woodiwissová

Váhavý nápadník

 

Vydavateľstvo: IKAR 2003
Originál: The reluctant suitor

Obrázok  Anotácia:

Adriana Suttonová má krásu a šarm, bohatých rodičov, šľachtický titul, húfy viac i menej vhodných nápadníkov. Zdalo by sa, že ju čaká ružová budúcnosť. Pred oltár sa jej však nechce. Až keď sa na panstvo svojich rodičov vráti Colton Wyndhan, rozpúta sa v jej srdci búrka. Viaže ich ale dohovor rodín a zásnubná zmluva, ktorú už Colton kedysi s hnevom odmietol. Teraz prichádza domov a namiesto vychudnutého dievčatka, ktoré mu chcel vnútiť otec, nachádza očarujúcu ženu. Zdá sa, že tentoraz by sa na manželstvo dal nahovoriť. Sám si však nie je istý, či si väčšmi necení svoju nezávislosť. Vo chvíli, keď si konečne uvedomí, že Adrianu miluje a je ochotný stať sa jej manželom, zasiahne ruka osudu...

 

Obrázok

 

Takže túto knihu zaraďujem k tým slabším od KEW. Ja osobne som zvyknutá na lepšie príbehy a postavy od Kathleen.

 Colton si teda moje sympatie nezískal. Keď mal 16r., tak jeho otec uzavrel s Adrianiným dohodu, že sa zosobášia. Adriana mala 8r., no a bola samá ruka, samá noha, takže Colton sa pohádal s otcom, odišiel z domu, radšej išiel do vojny. Bohužiaľ jeho urážky, mierené na jej osobu si vypočula aj Adriana, ktorá Coltona zbožňovala bol to jej hrdina. Teraz sa Colton vracia z vojny po vyše 10r., pretože jeho otec umrel. Hneď sa stretne s Adrianou, z ktorej sa vykľula krásavica, za ktorou behajú všetci chlapi z okolia, urodzení aj neurodzení. Colton ako typický chlap, hneď po nej vyštartoval a samozrejme najradšej by ju videl vo svojej posteli.

 Adriana na môj vkus bola až príliš dokonalá. Krásna, bohatá, skromná, čestná, pomáhala chudobným, vášnivá.....takto by som mohla pokračovať donekonečna.

 Celý dej bol taký slabý, aj tá zápletka mi prišla pritiahnutá za vlasy.

 

Spracovala Janka

 

Náhľad fotografií zo zložky Kathleen E.Woodiwissová

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

do police s nou

(Lissa, 5. 6. 2009 1:12)

mala som problem ju docitat.. nechapem ako KEW moze napisat take skvosty a potom takyto priemer.. Je jednoducho slabo napisana.. odflaknuta.. o nicom.

NIE

(janka, 9. 12. 2008 18:32)

táto kniha síce nepatrí medzi skvosty, ale Kathleen by som to nemohla urobiť, že by som ju zaradila do police, ja som ochotná prižmúriť aj obidve oči

Váhavý nápadník

(knihovnica, 9. 12. 2008 10:23)

...bol až tak váhavý, že som tu knihu ani nedočítala, a to je jedna z mála...Na toto som už nemala žalúdok... Vážne uvažujem, že či ju nezaradiť do police... Čo vy na to?