Choď na obsah Choď na menu
 


BOMBAstická súťaž o 6 noviniek!

sutaz-rom.jpg

★Máme 6 VÝHERCOV★

Teda lepšie povedané, 6 výherkýň:) 
Samé ženy, čo je aj pochopiteľné, ale najdôležitejšie je, aby sme urobili radosť. Ak ju urobíme, o to lepšie. 

Ďakujeme za všetky vaše odkazy - bolo to zaujímavé čítanie. Tešíme sa, že mnohé dávate prednosť slovenským autorom a autorkám. Áno, neraz píšu oveľa lepšie ako zahraniční autori tzv. svetových bestsellerov, čo poviete? 

Takže komu pošleme 6 noviniek z vydavateľstva Motýľ?
Pozrite si výherkyne.

Silnejšia ako osud: Anna Kristína
Kamaráta nebozkávaj: Jana Pasierbová
Túto noc nezaspím: Ema Šašalová
Obeť: Jolka Sadvarová
Pakistanská pomsta: Žaneta Polakovičová
Láska cez oceán: Michaela Tóth


------------------------------------------------------------------------------------

silnejsia-ako-osud.jpgSilnejšia ako osud (Jana Šulková)
Jana už vydala knihu – Dievča s maskou, no mnohí ju poznali najmä ako knižnú blogerku.
Hlavnou hrdinkou jej novej knihy je Lara, ktorá má takmer všetko. Práve začala študovať na výške, má skvelých priateľov a záľubu, ktorú jej mnohí závidia. Skoro všetok voľný čas trávi na ranči, kde je ako doma. V jedno popoludnie, keď sa chystá vysadnúť na svojho obľúbeného žrebca, vrazí do akéhosi mladíka. Vtedy ešte netuší, že do jej rutinného života vstúpil milovaný človek, ktorého bude musieť čoskoro opustiť. Ani to, že to bude také ťažké... 

 

kamarata-nebozkavaj.jpgKamaráta nebozkávaj (Kristína Lovasová)
Sedemnásťročná Charlotte v žiadnom prípade neverila v lásku, až pokým nestretla Matúša, ktorý razom zmenil všetko, čo si dovtedy myslela. Z priateľstva dvoch spolužiakov sa zrazu stala láska, z feministky zamilovaná romantička, a z uzavretej osobnosti dievča, ktoré našlo dobrých priateľov.  Vydrží ich láska aj napriek tomu, že sa z nej zrodí niekto tretí?
Dokážu sa dvaja nezodpovední tínedžeri stať behom deviatich mesiacov zodpovednými rodičmi?
A čo reakcie okolia?

 

tuto-noc-nezaspim.jpgTúto noc nezaspím (Jaroslava Kuchtová)
Toto je príbeh plný emócií, nečakaných prekvapení, ale aj pravého študentského humoru, ktorý vás unesie štvorročnou etapou života dievčaťa zaľúbeného do svojho idolu, milujúceho kone, tanec a prírodu. Dievčaťa, ktoré hľadá samo seba a pevnú pôdu pod nohami.
Zuzana práve prežíva najhoršie obdobie svojho života. Akýmsi nedopatrením sa ocitla na gymnáziu, kde si hneď na začiatku roka znepriatelila väčšinu triedy a profesorov. Keby len to. Chcú jej vziať jediné, čo ju ešte drží nad vodou: milovaného koňa. Zmätená a nešťastná robí chybu za chybou. Dostáva sa medzi najhorších žiakov triedy a naivne sa zaľúbi do dospelého muža, ktorý jej berie spánok a pre ktorého je schopná spraviť čokoľvek...

 

obet.jpgObeť (Erika Ridziová)
Divé maky, Vyššie je už iba nebo, či Kam tečú rieky našich nádejí. Asi poznáte tieto Erikine knihy.
Jej najnovšia s krátkym a výstižným názvom rozpráva príbeh o chudobnom, no odvážnom dievčati z dediny, ktorá sa od dvanástich rokov sama stará o svojich troch mladších súrodencov a psychicky chorého otca. Napriek drobnému hendikepu sa jej podarí získať miesto chyžnej v luxusnom piešťanskom hoteli, kde sa zoznamuje s riaditeľom Filipom Armandom a beznádejne sa doňho zaľúbi. Sára stretáva v hoteli zámožného klienta Angličana Harringtona, ktorý zatúži namaľovať jej portrét.
..

 

pakistanska-pomsta.jpgPakistanská pomsta (Monika Wurm)
Moniku Wurm netreba predstavovať. Sympatická blondínka z malej dedinky Šišov sa vydala do Rakúska a na konte má už úspešnú knihu Slzy predaných dievčat.
Novinka Pakistanská pomsta opäť sľubuje zaujímavé a napínavé čítanie. 
Čo sa stane, ak jedného dňa stratíte pamäť a v hlave vám ostane absolútna tma? A čo, keď sa trezor vašich spomienok rozplynul práve v nemocničnej izbe, v ktorej ste sa práve prebrali? Budete veriť cudzincovi, ktorý sa zrazu objaví na prahu dverí a presviedča vás o tom, že je vaším snúbencom?
Hlavná hrdinka v tejto chvíli netuší, že všetko je úplne inak, ako sa na prvý pohľad zdá. Nechá sa zlákať do Londýna, kde ju pod rúškom tmy sleduje neznámy fantóm...

 

laska-cez-ocean.jpgLáska cez oceán (Katarína Páleníková)
Mať dobrú sestru nie je na zahodenie. Je dôležité držať pri sebe v každej jednej situácii, nech je akokoľvek dobrá či zlá. Sestry sú niekedy dôležitejšie ako nejakí chalani, ktorí prídu a odídu. Máte ich na to, aby ste pri sebe stáli, keď vám už z rodiny nikto iný nezostane. Sestrami ste totiž navždy.
Hanka a Zuzka sú nerozlučné sestry, dvojičky, ktoré si ako deti sľúbia, že ich nič nerozdelí a budú naveky spolu, ale ich cesty sa nečakane rozdvoja. Po rozvode rodičov sa každá z nich rozhodne žiť s niekým iným. Oddeľuje ich iba pár kilometrov cesty električkou a autobusom, ale i to spôsobí, že sa medzi nimi vytvorí malá jamka, ktorú musia vždy prekročiť, ak sa k sebe chcú vrátiť...

 

Tak čo, vybrali ste si?
Dobré príbehy sme pre vás pripravili, však?

HRAJTE o 6 knižných noviniek

sutaz-rom.jpgStačí do komentu pod tento článok napísať, ktorú z kníh chcete (môžete ich napísať aj viac), pridať svoj e-mail a ešte čosi.
Zaujíma nás, ako si vyberáte čítanie od slovenských autoriek. Vychádza ich čoraz viac, mnohé sú naozaj pútavé, stoja za prečítanie...ale občas sa je ťažko v nich vyznať.
Dáte na odporúčanie svojich známych? Alebo čítate recenzie? Či to nechávate na náhodu?
Napíšte do komentov, podľa čoho sa rozhodujete a vyberáte slovenské autorky.

Tak píšte, dievčatá, tešíme sa na čítanie...a vy určite na odmeňovanie:)

P.S. Ak ešte nie ste fanúšičkou na našom Facebook profile, rýchlo tak spravte. Je to súťaž len pre verné fanúšičky Romantiky – tak šup na FB RomantikaLIKE stránke.
Ak už ste, môžete zdieľať túto super súťaž svojim kamoškám:)

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Obeť

(Jana Juríčková , 11. 6. 2015 11:56)

Ešte som zabudla e-mail jurickova1978@gmail. Com

súťaž

(anji, 11. 6. 2015 11:38)

Kamaráta nebozkávaj, alebo Láska cez oceán. Knihy si vyberám rôzne, niekedy podľa recenzie, inokedy podľa obsahu. E-mail: meduska2005@azet.sk

súťaž

(Bibiána Roháčová, 11. 6. 2015 11:21)

Silnejšia ako osud, Láska cez oceán alebo Obeť

mailová adresa: bibirohac@post.sk

Vyberám si podľa obsahu, recenzií, odporúčaní známych a aj mena autorky.

súťaž

(katarína drobňáková, 11. 6. 2015 11:16)

Láska cez oceán,Obeť.Rozhodujem sa podľa predchádzajúcich kníh,ktoré som čítala. cetty@centrum.sk

duriacova.vladimira@gmail.com

(vladka, 11. 6. 2015 11:13)

Vyberam si podla recenzii, popisr na zadnej strane, podla toho ci som od nej uz daco citala a tiez ma musi uputat aj obal :)

ktorakolvek

(Marketa Bogaczova, 11. 6. 2015 11:09)

kedze som na rd a televizor nemame tak citam vsetko co ma dovru rezenciu a zaujimavy obsah( a vsetky tieto knihy maju oboje)...

Súťaž

(Eva Kivadrová, 11. 6. 2015 11:09)

Milujem knihy a romantické ešte viac. Knihy si vyberám podľa príbehu, ale aj podľa recenzií. Ja by som sa potešila akejkoľvek knižke z týchto 6 kníh. Môj email:evakivader@ centrum.sk

zvláštne

(Natália Teleková, 11. 6. 2015 11:05)

Ešte som nikdy nečítala žiadnu knihu od slovenskej autorky......
A teraz by som to chcela vyskúšať, takže mi je v podstate absolútne jedno, ktorú by som vyhrala.....som veľmi zvedavá.....

Láska cez oceán, Obeť,Pakistanská pomsta, Kamaráta nebozkávaj

(Jana Martinkova, 11. 6. 2015 10:56)

Ja si vyberám knihy podľa autorky, keď som spokojná, kupujem aj ďalšie nové tituly. Kupujem aj podľa recenzií, ktoré ma nesklamali napr. v Martinuse.Keď je nová autorka, prečítam obsah a pár strán, akým štýlom píše. A samozrejme, sledujem aj reklamy aj na Fb. Niekedy dávno som čítala Daniele Steel, už ju dlho nečítam, pretože niektoré naše autorky ju prekonali. Prajem pekný deň

Súťaž

(Zuzana , 11. 6. 2015 10:53)


Najviac ma zaujali knihy - Kamaráta nebozkávaj (Kristína Lovasová)
Obeť (Erika Ridziová)

Môj mail: zusaninka@gmail.com

Knihy ktoré idem čítať vyberám väčšinou podľa recenzií, odporúčaní ale niekedy ma zaujme aj obal, tak skúsim. Čítam všetko čo mi príde pod ruku, neviem si deň predstaviť bez dobrej knihy :-)

sutaz

(maria havranova, 11. 6. 2015 10:47)

Je velmi tazke vybrat si z takeho poctu knih. Kazda je urcite niecim zaujimava, v kazdej je iny pribeh. Napriek tomu by som vsak vybrala knihu Obet od Eriky Ridziovej a tentokrat by som ju darovala svokre. Myslim si, ze tato tematika by ju urcite potesila. A potom by som si ju od nej pozicala :)
pekny den :)

súťaž

(Eva Turčáková, 11. 6. 2015 10:47)

Poprosím Obeť a Pakistanská pomsta. Ďakujem
Ja rada čítam všetky slovenské autorky, ku ktorým sa dostanem.

Knihy

(Tatiana Dyačovská, 11. 6. 2015 10:47)

Milujem čítať knihy. Čítam v podstate všetko čo mi príde pod ruku. Hlavne romantické príbehy sú moje najobľúbenejšie. Mojou obľúbenou autorkou je Ivana Ondriová od nej mám prečítané všetky knihy. Z tejto ponuky by som si priala Láska cez oceán (Katarína Páleníková), Túto noc nezaspím (Jaroslava Kuchtová), Kamaráta nebozkávaj (Kristína Lovasová).
Email:dyacovska@gmail.com

sutaz romantika

(Eva Kutnarova, 11. 6. 2015 10:45)

Vsetky ,ktore su tu maju zaujimavy dej.Ja by som asi chcela knihu OBET, PAKISTANSKA POMSTA. Moj email je evelina3@centrum.sk. Knihy,ktore citam si vyberam aj vdaka recenziam ,ale hlavne musi ma zaujat obsah knihy.Mam rada historicke knihy ,ale aj zo sucasnosti.Milujem knihy a vzdy ked mozem tak si nejake kupim ....

Súťaž

(Lucia, 11. 6. 2015 10:43)

Dobrý deň,
Túto noc nezaspím (Jaroslava Kuchtová), Láska cez oceán (Katarína Páleníková, Pakistanská pomsta (Monika Wurm). Knihy si vyberám podľa recenzií na knižných blogoch, niekedy podľa obsahu. Vo väčšine prípadov si vyberám knihu aj podľa obalu, kt.mi padne do oka :-)
email: luciaborova@gmail.com

súťaž

(Mirka, 11. 6. 2015 10:38)

Kamaráta nebozkávaj, Obeť, Túto noc nezaspím, Silnejšia ako osud ...... :)
Email: kwetinka.mirka@centrum.sk

Súťaž

(Andrea, 11. 6. 2015 10:34)

Dobrý deň.
Túto noc nezaspím (Jaroslava Kuchtová), Láska cez oceán (Katarína Páleníková). andrejka.hulatova@gmail.com
Ja si vyberám knihy vždy najprv podľa žánru, na ktorý mám práve náladu, potom podľa obsahu alebo ukážky z knihy. Keď sa neviem rozhodnúť medzi viacerými knihami tak si prečítam pár recenzií na knižných blogoch :-)

Kamaráta nebozkávaj, Silnejčia ako osud

(Martina Slabá , 11. 6. 2015 10:27)

Knihu si vyberám podľa obsahu.
Môj e-mail - matuska2610@azet.sk

Romantika

(Jana Golianová, 11. 6. 2015 10:27)

Silnejšia ako osu.
Rozhodujem sa podľa obsahu, niekedy podľa recenzií. Slovenské autorky majú u mňa prednosť :-)
Ďakujem.
janulik271@gmail.com

Kniha

(Ľubica, 11. 6. 2015 10:21)

Vybrala by som si Obeť (Erika Ridziová). Kniha by nebola pre mňa ale pre maminku, ktorá tento žáner kníh obľubuje a rada číta. Urobili by ste jej týmto veľkú radosť!
A prečo práce túto knihu? Zaujal ma obsah a verí, že maminke by sa tiež páčila :)


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »