Choď na obsah Choď na menu
 


Hádaj na čo myslím? 3.

 

Srdečne blahoželáme!!!

Danke Stupavskej

Obrázok

 

Do súťaže tentoraz prišlo 21 odpovedí ( hádam to nebola ťažká otázka?)

Správna odpoveď: Večná Ambra

A Danke posielame sľúbenú knižku...

 

Hádaj na čo myslím? : Večná Ambra

Jeden z najslávnejších príbehov pôvabnej obyčajnej dievčiny, ktorá z najnižšej sociálnej vrstvy závratne vystúpi na spoločenskom rebríčku až medz dvornú elitu a stane sa favoritkou samotného kráľa Karola II. V románe zo sedemnásteho storočia rozvinula autorka podivuhodne strhujúci dej. Do veľkej politiky, závažných spoločenských konfliktov a osudových událostí, akými sú vojna s Holanskom, požiar Londýna i morová epidémia, vstupujú nespočetné dramatické udalosti osobné a ľudské. Autorka má pritom pohľad uprený do zákulisia mocných, kam bežný smrtelník nevidí..

 

Chceme vedieť názov románu...

Obrázok

 
 
 
 
Pomôcka: patrí medzi staršie romány, ale zato nezabudnuteľné. A samozrejme, neostalo to len pri jednej knihe... na svet prišli ďalšie dva časti, ktoré však úspech prvej nikdy nedosiahli.
 
 
Odpovede posielajte na mailovú adresu: romantika.knihovnica@centrum.sk
 
v tvare: správna odpoveď
            - kontaktné údaje.
 
Tento týždeň hráte o knihu:  Vášeň pro hru Obrázok  
 
Príjemnú zábavu!  
 
poznámka: údaje z predchádzajúcej súťaže boli vymazané, je potrebné zadávať všetko nanovo. A pozor! odpovede posielajte len na udanú mailovú adresu.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ďakujem

(Dana S., 5. 4. 2010 11:43)

Úprimne ďakujem za súťaž i za výhru. Zároveň ďakujem všetkým, ktorí pripravujú tieto zaujímavé stánky. Veľmi rada a pravidelne ich navštevujem. Ešte raz vďaka.