Choď na obsah Choď na menu
 


Kniha, ktorá Vás oslovila v roku 2012

dreaming_of_a_dead_lady_by_divadlo2091.jpgMilé naše čitateľky a čitatelia, návštevníci stránok Romantika!

Zapojte sa s nami do bilancovania roku 2012 a napíšte nám do komentárov, ktorá kniha Vás najviac oslovila, ktorá Vás nadchla, krorá sa Vám najväčšmi páčila a ak chcete, napíšte aj prečo.

Nie je podstatné z akého žánru bola, ani z akého roku vydania!

Dôležité je len, že bola prečítaná v 2012-tom :)


Každý komentár bude zaradený do žrebovania s možnosťou vyhrať knihu podľa vlastného výberu  zo zoznamu kníh uvedených v rubrike Predám knihy- vydavateľstvo Levné knihy, plus naviac môžete vyhrať niektorú z kníh slovenských autoriek s podpisom.

Svoje názory, dojmy, pocity z kníh prečítaných v minulom roku môžete vkladať do komentárov po celý január 2013. Z komentárov vyžrebujeme 3 z Vás, ktorí sa môžu tešiť na hodnotné ceny.

píšte, bavte sa, odporúčajte, vyhrávajte

jana

VYHODNOTENIE!

 Vyžrebovali sme tieto komentáre:

ide aj o autora

(sima, 31. 1. 2013 23:53)

Tak ako všetky milé spolučitateľky a spolučitatelia pekných kníh, mám ich vo svojej knižnici bezpočet. Ale určite by som sa vrátila ku knihe od Teresy Medeiros - Tvoja do úsvitu. A ku ktorejkoľvek knihe od Julie Quinnovej.

 

matkin žiadne prudké pohyby

(katka sedlakova, 4. 1. 2013 9:49)

aleb je tu viac knih:Murakami kronika vtačika na kluč 2,3, Baricco ocean more,T.Prttchet šnupec,ale aj Deník dity p.

 

knihy 2012

(Lussiii, 29. 1. 2013 8:46)

žiadna nebola taká, aby vo mne zanechala nejaký hlbší dojem, ale zaujala ma kniha Hrana rozkoše od Eve Berlinovej, Tajomstvá noci od K. Martinovej - tá mala v sebe zvrat,kt. som skutočne nečakala, Šialený plán od M. Johnson bola veľmi pekná kniha a od Lindseyovej a Kleypasovej kúpim všetko.... ;-)

 

Prosím autorky komentárov aby sa mi ozvali na: janapronska@gmail.com

Vyberte si knihu zo zoznamu v rubrike PREDAM KNIHY

 

z edície Levných knih - plus naviac získate knihu od Adriany Macháčovej s podpisom autorky :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Knihy

(jajana, 5. 1. 2013 15:22)

Je skvelé, že aj tento rok sa mi podarilo prečítať úspešné množstvo skvelých kníh. Okrem svetovej literatúry sa mi podarilo prečítať si aj niekoľko slovenských autorov. Za čo som veľmi vďačná. Zaujalo ma niekoľko titulov od K. Gillerovej. Je preto ťažké vybrať si jeden najzaujímavejší.
Keďže koncom roka sa mi dostala rúk kniha tak všetkými spomínaná 50 odtieňov sivej - tak môžem povedať, že mňa naozaj zaujala.
A ešte aj D. Harknessová- Príbeh čarodejnice ............... a množstvo a množstvo iných.

Knihy

(Catty, 5. 1. 2013 9:18)

Z romatických kníh to bola Vykúpená láska od Francine Riversovej, z detektívok Pes baskervillský od Arthura Conana Doyla, z dystopických pre mládež to bolo Delírium od Lauren Oliver a Rudá jako rubín od Kerstin Gierovej a zo scifi Bílý kůň od Alex Adams.

Bolo toho dosť

(Lucia Magátová, 4. 1. 2013 20:24)

Noviniek z roku 2012 som veľa nečítala ale medzi naj by som zaradila Johanna Lindseyová - Patríš mne. Keďže skôr kupujem akciové knihy, tak medzi staršie vecičky, ku ktorým som sa konečne dostala má prvenstvo v minulom roku Lisa Kleypasová - Tajomstvá letnej noci. Ďaľšie čo musím spomenúť je trilógia, ktorá síce nepatrí medzi knihy, po ktorých siaham ale dostali ma Hry o život, Skúška ohňom a Drozdajka.

Planisko alebo Židovská krv

(Jana Lascsáková, 4. 1. 2013 10:45)

Oslovilo ma viacero kníh, milujem najmä knihy od slovenských autoriek tak napr. už hore uvedené knihy Števky Opremčákovej, alebo Fulmekovej Materská, či Príbehy do kabelky ako Milenec či Kvarteto.

matkin žiadne prudké pohyby

(katka sedlakova, 4. 1. 2013 9:49)

aleb je tu viac knih:Murakami kronika vtačika na kluč 2,3, Baricco ocean more,T.Prttchet šnupec,ale aj Deník dity p.

Neworleanské dedičstvo

(Miroslava Biricová, 3. 1. 2013 21:35)

Mne sa veľmi páčila kniha od Alexandry Ripleyovej - Neworleanské dedičstvo.veľmi príjemne sa mi pri nej oddychovalo.

knihy 2012

(Katka V., 3. 1. 2013 21:05)

knihy, ktore vysli v r.2012 som citala asi iba tri. Vsetky ostatne boli totiz starsie.
Su to: od Srankovej, Izabela II., trosku sklamanie,
od Quinn, Deset duvodu proc te miluju, ta bola dobra a
od Balogh, Prava laska, tuto knihu som si zamilovala.

:D

(Freja, 3. 1. 2013 19:46)

Päťdesiat odtieňov sivej :D

obľúbené knihy

(Katarína, 3. 1. 2013 19:23)

Predpokladám, že sa to týka romantických kníh, tak ... v tomto roku sa mi asi najviac páčila Kde vášeň vyhráva od J. Lindseyovej. Kniha je síce inšpirovaná Anastáziou, ale dej ma strhol, takže som toho veľa nenaspala =). Nápadité a iné ako zvyšok , čo napísala.

oblubene knihy 2012

(jarka fikarova, 3. 1. 2013 18:32)

no tych je viac rezistencia, ziadne prudke pohyby, velke baby neplacu, vztahova niz, farba citov, dve knihy zo serie virgin river novy domov a bezpecne miesto, mesto kosti, je to inak mami, pokracovanie to prejde, obchodnici s nadejou a sprevadzacka posledne 2 su od talenovanej slovenskej spisovatelky Miroslavy Varackovej paci sa mi ako dokaze spojit 2 styly fantasy a romantiku hrdinovia su prirodzeni a iskri to medzi nimi...