Choď na obsah Choď na menu
 


Najlepšia spisovateľka

Marec 1.

Obrázok Milé čitateľky a čitatelia!

Napíšte nám, ktorá spisovateľka je pre Vás tá naj...

Do komentárov vložte svoj tip na najlepšiu autoku, výber je skutočne bohatý, a môžete pripísať aj prečo Vás oslovila práve táto autorka , a sledujte tento príspevok. Na konci mesiaca vylosujeme jednu(jedného) z Vás, ktorá získa knihu. 

Obrázok

Info: na adrese: knihovnica@centrum.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Lindsey

(Andrea, 16. 9. 2012 22:01)

milujem jej historicke romany

Zagorka

(wladka(wladka.blog.cz), 31. 3. 2010 13:33)

jednoznacne najlepsia spisovatelka
len vdaka jej dielam som zacala citam
milujem jej Plamene inkvizicie a Gricsku carodejnicu :D

Zagorka

(wladka(wladka.blog.cz), 27. 3. 2010 21:50)

preco???? lebo nebyt jej tvorby by som asi necitala to co dnes alebo necitala vobec
a zato mozem podakovat Dumasovi ktoreho som povodne chcela citat ale nemohla som najst knihu a tzak mi mamka dala tuto :D

lindsey, woodiwissová

(katarína, 26. 3. 2010 19:30)

tie sú moje naj- ich štýl písania ma úplne dostal, a "nakazila" som nimi aj ženskú časť mojej rodiny

Kleypas

(Ivka, 23. 3. 2010 20:38)

Milujem tuto autorku rovnako ako aj jej styl pisania . Jej romany maju svoje caro . Pripaminaju mi zrkadlo do rozpravky kde je vsetko mozne , dobro vyhra a zlo bude potrestane .

moja naj

(marta, 22. 3. 2010 22:57)

Juliette Benzoni,jednoznačne...krásnu katarínu možem čítať dokola..

Julia Gaewood

(Dana S., 22. 3. 2010 17:52)

Je ťažké vybrať z viacerých iba jednu. Pre mňa je tou najlepšou asi J. Garwood. Mám rada jej trochu naivné hrdinky, ktoré však svojou láskavosťou a obetavosťou dokážu obmäkčiť trochu zatvrdnuté srdce toho spávneho bojovníka. Jej príbehy sú plné humoru, lásky i napätia. Najrašej mám je príbehy zo Škótska a zatiaľ ma nesklamala ani jedna jej kniha. Len škoda, že v poslednom čase píše skôr romány zo súčasnosti, ktoré už nie sú také dobré ako tie historické. Tesne za ňou sú Lisa Kleypas, Julia Quinn a Mary Balogh.

Woodiwiss, McKinney, Kleypas, Medeiros

(janka, 15. 3. 2010 16:43)

možno by som zaradila aj Lindsey, ale jej nové knihy, ktoré boli preložené do SR sú otrasné, takže Lindsey by som dala iba tak na pol (lepšie povedané prvá polka tvorby je úžasná.

Lisa Kleypas a Teresa Medeiros

(Marianna M. , 15. 3. 2010 16:22)

Nemám v podstate obľúbenú autorku, skôr ich knihy, pretože nedá sa povedať, že niektorá autorka má iba dobré knihy, je to dosť relatívne.
Lisa Kleypas sa mi páči hlavne preto, lebo používa hrdinov, ktorým nespadlo všetko z neba, najradšej mám knihu Sním o tobe, ale aj iné.
Teresa Medeiros mi zas prirástla k srdcu kvôli Tajemnej neveste a Milencovi z temnôt, trochu nadprirodzena nezaškodí.
Lindseyovej by som asi neuprela prvenstvo, lebo píše naozaj brilantne.

Johanna Lindseyová

(Jana E., 14. 3. 2010 17:10)

U mna jednoznacne vyhrava Johanna Lindseyová

Naj?

(Lena Alexova, 14. 3. 2010 12:53)

Moja prvá bola Johanna Lindsey - Sila lásky, na tú nedám dopustiť. :) Ale ináč Mallory séria od Lindsey, hlavne Nežný darebák, Zamatová séria od Jude Deveraux a ešte Julia Quinn - séria o Bridgertonovcoch, hlavne Na ceste k sobášu.

a čo tak tie staršie?:)))

(Eva B.B., 12. 3. 2010 20:25)

Vytratili sa z kníhkupectiev a tak sa na ne akosi zabúda myslím na Zagorku a Benzoni na ich knihy sa jednoducho zabudnúť nedá:)) Z tých mladších určite Woodiwiss a Lindsey no a milo prekvapila aj Becnel s jej sériou z Ružového útesu...

muž-alebo žena

(Veronika, 10. 3. 2010 15:23)

Mňa najviac očarili knihy od autorky G. Foley séria VYVOLENÍ (Snehulienka, Anjel môj a Drahá sestrička), ale bola som veľmi prekvapená keď som sa na konci knihy Drahá sestrička dozvedela že je to spisovateľka lebo meno sa mi zdalo také mužské. Sú to veľmi pekné knihy ktoré odporúčam prečitať

Johanna Lindsey

(Lussiii, 9. 3. 2010 23:13)

Odkedy som v pätnástich dostala prvú knihu od tejto spisovateľky som jej verná doteraz, podarilo sa mi zozbierať 34 kníh (Ked laska čaká mi stále chýba), ale nedám na ňu dopustiť! Medzi ďalšie obľubené patrí Kat Martin, Meagan McKinney, Julia Quinn, to sú autorky, ktorých diela ostávajú v pamäti.

Johanna Lindsey

(plosky, 8. 3. 2010 21:07)

..asi preto že mám jej všetky knihy a všetky sa mi páčili
Aj ked sa k nej už pridávajú aj iné autorky: napr. Kinley McGregor, Nora Roberts, Lisa Kleypas ...

Barbara Woodova

(avanka, 8. 3. 2010 11:38)

milujem jej knihy, ako prvu som citala Pod africkým slnkom a na zaklade nej som si dokupila vsetky...fantasticke pribehy, prelinanie minulosti s pritomnostou, tajuplna zapletka, to je to, co ma dostalo

Agatha Christie

(Lenka, 8. 3. 2010 11:35)

Mojou najobľúbenejšou autorkou je Agatha Christie, milujem všetky jej knihy. Tie, ktoré mám doma (cca 30) som všetky prečítala niekoľko krát.

Kathleen E. Woodiwiss

(stanka, 8. 3. 2010 8:45)

aj moja najobľúbenejšia spisovateľka je Kathleen E. Woodiwiss, čítala som skoro všetky jej knihy a každá ma zaujala natoľko,že si ich plánujem po čase čítať od začiatku..

moje naj autorky s naj knihami

(lusanna, 6. 3. 2010 17:43)

Na prvom mieste je K.E.Woodiwiss a jej Popol vo vetre, na druhom mieste je Teresa Medeiros a jej Tvoja do úsvitu, na tretie miesto dávam Johannu Lindsey a od nej všetky knihy, hlavne Mallory familie,

moje naj

(ludka, 5. 3. 2010 16:39)

Moje naj spisovateľky sú K.E. Woodiwissová a Elizabeth Lowell od nich sa mi páčia všetky knihy, pri ostatných autorkách len niektoré