Choď na obsah Choď na menu
 


Valentínska blesková súťaž

Milé čitateľky / čitatelia!

Napíšte do komentárov meno svojho najobľúbenejšieho hrdinu a samozrejme, z ktorej knihy je. 

Opäť vyžrebujeme víťazku / víťaza a pošleme romanticku knihu.

Píšte, užite si Valentína - sviatok zaľúbených.

Tešíme sa na Vaše komentáre a obľúbených hrdinov

Pozor, blesková súťaž trvá iba jeden deň!

valentin.gif

Pretože ste sa tak aktívne zapojili do našej súťaže, rozhodli sme sa odmeniť dva z Vašich komentárov a nezávislý žreb padol na tieto dva súťažiace.

Vyberte si knihu z našej ponuky / všetko sú to nové knihy/ v rubrike PREDAM KNIHY a svoj výber mi napíšte na adresu: janapronska@gmail.com

Ďakujeme! :)))))

súťaž

(Mimi, 14. 2. 2013 13:50)

vybrať hrdinu je pre mňa naozaj problém..väčšinou ich je niekoľko ale ak by som teda mala vybrať jedného bude to ten, ktorý ma oslovil naposledy a to Ctibor z Prekliatej lásky :)

 

súťaž

(Nela, 14. 2. 2013 7:09)

No u mňa to bol dlho Antony Malory z Nežnej rebelky, potom prišlo bratstvo čiernej dýky a Zsadist - Probudzený milenec. Ale momentálne je pre mňa úplne najobľúbenejším hrdinom Christian s Fifty shades of Grey

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

súhlasím

(Saša , 14. 2. 2013 23:39)

S mnohými uvedenými mužskými a mužnými :-) postavami - napr. Sydnam z Pravej lásky od Baloghovej, ku ktorému by som pridala aj baróna Montforda a grófa Sheringforda z cyklu o sestrách Huxtableových. Popri Bridgertonovcoch od J. Quinn spomeniem aj oboch vojvodov z Windhamu. Opomenúť netreba ani postavy zo kníh od C. Proctor napr. Hyden St. John (Noc v raji), Patrick O'Reilly (Pod austrálskymi slnkom) či Sebastian St. Cyr z rovnomennej série.
Ďalej Niall zo Zlovestného proroctva od Kimberley Cates alebo neodolateľný muž činu plukovník Richard Maitland z Vyslobodenej princeznej od E. Thornton.
Určite by bol zoznam poriadne dlhý... Na záver ešte predsa len pridám mužských hrdinov z príbehov P. Briggs - Adam Hauptman, Samuel Cornick zo série o Mercedes Thompsonovej a Charles Cornick zo série Alfa a Omega.

...

(Michellliiinka, 14. 2. 2013 21:36)

pre mna jednoznacne Alexander z Medeneho jazdca :-* :-*

The best

(Viera, 14. 2. 2013 20:15)

Gideon Cross z knihy Obnažená :) :)

hrdina

(Catty, 14. 2. 2013 17:41)

Trevor Sheridan z knihy Levy a čipka (Meagan McKinneyová)

najoblub. knizny hrdina

(Katka V., 14. 2. 2013 16:18)

zboznujem tychto hrdinov : pan Darcy - Pycha a predsudok a
Ruark - Leopard a orchidea

Gabriel a Mina

(Ella, 14. 2. 2013 16:14)

Môj najobľúbenejší mužská hrdina, do ktorého by som sa bola schopná aj zamilovať je Gabriel Fairchild z knihy Tvoja do úsvitu - je neskutočne charizmatický. A najobĽúbenejšia ženská je Mina Harper z knihy Drácula, má láska.

Nejoblíbenější knižní hrdina

(DominikaCouf, 14. 2. 2013 16:03)

Rozhodnout se mezi tak velkým množstvím všech těch oblíbenců není zrovna nejjednodušší. Souhlasím i s několika již níže zmíněnými (Adrian, Darcy), ale pro mě je tím ,,TOPem" Nick ze série Tajný kruh :)

xo-domissek-xo@seznam.cz

Môj najobľúbenejší hrdina

(Janka, 14. 2. 2013 15:26)

Takže medzi mojich najobľúbenejších knižných hrdinov na ktorých si v rýchlosti spomeniem patria rozhodne Hardy Cates z knihy Modrooký diabol, Sydnam Butler z Pravej lásky a taktiež Cam Rohan z Půlnoční romance... A ako sa poznám tak neodolám a na tú poslednú sa zase vrhnem... A potom na celú sériu Čakaniek... Reťazová reakcia... ;)

súťaž

(Mimi, 14. 2. 2013 13:50)

vybrať hrdinu je pre mňa naozaj problém..väčšinou ich je niekoľko ale ak by som teda mala vybrať jedného bude to ten, ktorý ma oslovil naposledy a to Ctibor z Prekliatej lásky :)

Pride and Prejudice

(Monika, 14. 2. 2013 13:38)

Zbožňujem pána Darcyho z knihy Pýcha a predsudok :)

hrdinovia

(jajana, 14. 2. 2013 13:12)

Takze kniznych hrdinov, ktorych by som chcela mat doma , je nespocetne mnozstvo. A kapacitne by som to vsetko asi nemala kam umiestnit takze si teraz vyberiem: Christian Grey- pre jeho 50 odtienov sivej ( to jeho bohatstvo ma tiez nieco doseba :-) ). A Acheron z kniznej sagy S. Kennyon n Nocnych Lovcoch.- jeho pud ochrancu milujem...

Bones

(E_V_E, 14. 2. 2013 12:24)

Bones zo série Noční lovci - kniha Na pul cesty do hrobu.
Je to úžasný sexi upír, ktorý má dobré srdiečko 8)
Akonáhle sa 1. krát objavil na scéne, bola som z neho hotová a škoda, že neexistuje v reáli...

Alice Cullen

(Ells, 14. 2. 2013 11:22)

Alice Cullen z Twilight. Je úžasná, taková roztomilá, rozverná a já bych tak moc chtěla být jako ona! :-)

PS.: Nevadí, že jsem z ČR? Pokud ano, ignorujte můj komentář.

romanticky hrdina

(jaroslava fikarova, 14. 2. 2013 11:06)

clare a jace + simon z mesta KOSTI

obľúbený...

(janulka21, 14. 2. 2013 11:03)

K mojim naj hrdinom patrí lord St. Vincent - Sebastian, z knihy Zimná láska od Lisy Kleypas;

Malory

(mary82, 14. 2. 2013 10:58)

Tak mne sa asi najviac " vryli " do hlavy James a Anthony Maloryovci
Neviem, ale asi preto že sú to taký sympaťáci :-)))

Trochu ťažká otázka

(Lucia Magátová, 14. 2. 2013 10:53)

Takže buď som nerozhodná alebo neviem ale ja tých hrdinov mám kopec. Takže začnem JEFFREY Birmingham z Plameň a kvet, teda tam bol bratom hlavného hrdinu ale bol rozkošný. Tie jeho reči boli vtipné a vždy bol poruke, keď bolo treba zdvihnúť náladu. GAGE Travis (Sladký ocko) - najskôr som si myslela, že je to taký hajzlík ale nakoniec sa z neho vykľul človek, ktorý chránil rodinu, HARDY Cates (Modrooký diabol) - ten sa mi páčil už v 1. časti (od začiatku) ale tu bol fakt diabol, keď chránil svoju lásku (len škoda, že na obálke vyzeral ako striptér), JACK Travis (Sladký šepot) - už to, že sa staral o cudzie dieťa ako o svoje ma dostalo. Všetkých troch žeriem. JEREMY Trescott (Bohyňa lovu) - neviem čo sa mi na ňom tak páči ale kniha je toho plná... Mám ich dosť a myslím, že budú stále len pribúdať. Milujem, keď sú hrdinovia vtipný, sympatický a majú nejakú tu charizmu, ktorú človek cíti aj z knihy.

Drahá sestrička

(Silvia , 14. 2. 2013 10:33)

Mojím obľúbeným hrdinom je momentálne Billy Blade z knihy Drahá sestrička od Gaelen Foley. Je veľmi šarmantný a odvážny. A samozrejme miluje Jacindu celým svojím srdcom. S radosťou sa púšťam i do ďalších knižiek o rodine Knightovcov. :-)

súťaž

(niktoska, 14. 2. 2013 10:24)

Tých mojich naj je viac, ale títo vedú: Adrian Kane z knihy Milenec z temnot a Billy Darling z knihy Hľadá sa Darling. Podľa mňa sú to tí naj z naj. Tieto dve knihy dokážem čítať, už len kvôli nim. Obaja sú tvrdohlaví a priam neskutočne chránia svoje "ženy" tým, že ich od seba odháňajú a pritom ich tak veľmi ľúbia.

Zamilovaný darebák

(Anna, 14. 2. 2013 10:10)

jednoznačne Jeremy Malory :) bola som doňho zamilovaná aj pár mesiacov po prečítaní knihy :)