Choď na obsah Choď na menu
 


Výhercovia súťaže 1.

Milé čitateľky a čitatelia romantiky

Žrebovanie sa uskutočnilo dnes po vyhodnotení. Zároveň ďakujem všetkým, ktorí ste sa zúčastnili a pevne verím, že si s nami ešte niekedy zasúťažíte 

 

Obrázok

 

 

Obrázok

1. Tatiana Kalaninová

 

2. Dana Stupavská

3. Mariana Gavajdová

Srdečne blahoželám !

balíček kníh Vám bude zaslaný na udanú adresu najneskôr do konca týždňa.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ďakujem

(Dana S., 22. 10. 2009 19:26)

všetkým, ktorí nám pripravili zaujímavú súťaž a hlavne šťastnej ruke, ktorá zo mňa urobila výhercu. Zaujímalo by ma však, aká bola konkurencia, keďže sa štastie usmialo i na mňa. Ďakujem a dúfam, že táto súťaž nebola posledná.

pridávam sa ku ostatným gratulantom

(Kristína, 22. 10. 2009 11:55)

a výhercom prajem úžasné chvíle pri čítaní našich obľúbených kníh! A Tatianinmu bábätku prajem pevné zdravie a nech dopraje maminke trochu času aj na čítanie :-)

Ďakujem

(Marianna Gavajdová, 22. 10. 2009 11:26)

Aj ja sa pridávam k úprimnému poďakovaniu za výhru. Dnes ste mi napriek zamrečenej oblohe rozjasnili deň a vyčarili na tvári obrovský ÚSMEV :-) ĎAKUJEM.

Blahoželám!

(Marek Z,, 21. 10. 2009 22:02)

Táni, to je milé... :o)) blahoželám k výhre... vždy ma poteší, ak vyhrá niekto, kto na podobné výhry nemá až také šťastie... Nech sa darí Tebe aj bábu :o)) hoci dnes dostala darček skôr jeho mamina :DD

Poďakovanie

(Tatiana Kalaninová, 21. 10. 2009 21:56)

Chcem sa Vám poďakovať za peknú súťaž, ešte som nemala na výhry šťastie, preto ma výhra veľmi potešila. Romantické knihy sú moje veľké hobby,práve som na materskej dovolenke s ročným bábom - práve dnes má 1 rok - veľa času čítať teda pri ňom nemám, no stále sa nejaká tá chvíľa nájde.
Pri čítaní budem myslieť na všetkých, ktorí sa staráte o túto fajn stránku. Ešte raz vďaka.