Choď na obsah Choď na menu
 


Výzva - vianočná tipovacia súťaž

Veľmi sa Vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do Vianočnej tipovacej súťaže ešte raz ospravedlňujem. Došlo k technickej chybe v novovytvorenej mailovej stránke. Človek je omylný, aj keď by sa to nemalo stávať, stalo sa.

Všetkým, ktorí ste mi poslali správu- kópiu - ďakujem za spoluprácu a dúfam, že v budúcnosti sa znova zapojíte do nejakej z našich súťaží.

Správna odpoveď bola 1150 príspevkov.

Zapojilo sa dohromady 21 tipujúcich.

 Všetkým som osobne odpovedala a ospravedlnila sa. Bohužiaľ, viac už urobiť nemôžem. Čitajte komentár.  

Jana

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

RE:Stanka

(knihovnica, 18. 2. 2011 12:01)

Milá Stanka, tak ja už skutočne neviem, kde sa potentovalo, prečo maily neodchádzali a prečo sa to takto začarovalo :))) Možno to bolo tým, že boli Vianoce a internet bol preťažený a potom... Skutočne nebolo mojim úmyslom nejako vás podviesť alebo zaviesť, ale hádam to najbližšie všetko napravíme :)))

otazka

(stana, 18. 2. 2011 11:13)

dakujem za vysvetlenie, ja som sa pýtala len preto, že aj ja som posielal tip aj na druhy krát- po výzve a žiadna odpoved mi neprisla....začarovaná súťaž :)

RE Stana a Katka

(knihovnica , 17. 2. 2011 18:28)

Súťaž skončila, vysvetlenie som uviedla oboch príspevkoch pod titulom súťaž , ale zopakujem. Je mi to ľúto, súťaž sa nevydarila. Zlyhala komunikácia a mailová adresa, je mi to ľúto. Vyzvala som všetkých zúčastnených, aby sa mi ozvali na náš stáli mail - knihovnica@zoznam.sk - kde som každému zúčastnenému osobne napísala a ponúkla knihu podľa vlastného výberu ako ospravedlnenie za to, že mi vianočná súťaž nevyšla. Bohužiaľ, neprišlo by mi už fér voči všetkým súťaž znova hodnotiť a akokoľvek uzatvárať, pokiaľ som už zverejnila správnu odpoveť. Ozvalo sa mi napokon 21 tipujúcich, niektorí si knihu prevzali, niektorí odmietli, niektorí sa mi spätne vôbec neozvali, čo ma veľmi mrzí, ale stáva sa. Každý mal možnosť zaslať mi svoj tip na počet príspevkov na stránke...
V príspevku nižšie som uviedla, že v čase vyhlásenia súťaže bolo na stránke zverejnených 1150 príspevkov.
Dúfam, že v budúcnosti sa toto zlyhanie už nestane a opäť budeme mať veľa spokojných súťažiacich tak ako to bolo doteraz v našich súťažiach.
Ďakujem Vám za pochopenie.

otazka

(stana, 17. 2. 2011 11:49)

dobrý den, aj sa to nejako ukončí? dakujem

otazka

(katka, 29. 1. 2011 16:17)

nechcem byt dotierava, ale ako skoncila tato sutaz? :))) Mna by napriklad zaujimalo kolko je tu komentarov a ci som bola velmi daleko od spravnej odpovedi.