Choď na obsah Choď na menu
 


Carsington Family Series

 

Miss Wonderful (2004)

Obrázok Alistair Carsington si skutočne, ale skutočne praje, aby ženy tak veľmi nemiloval. Aby ušiel pred svojimi najhoršími pudmi, vydáva sa na miesto ďaleko od civilizácie: do Derbyshire – a v zime! – kde dúfa, že zabije dve muchy jednou ranou: vyhne sa pokušeniu a odplatí sa priateľovi, ktorý mu zachránil život na bojovom poli pri Waterloo. Ale tento jeho šľachetný cieľ ho postaví rovno do opozície k slečne Mirabel Oldridgeovej, žene, ktorá je rovnako ako on inteligentná, zaťatá a prešibaná – a šialene neodolateľná.

Mirabel Oldridge má ruky plné práce – musí vyťahovať z problémov svojho brilantného a zaťažkávajúco excentrického otca. Posledná vec, ktorú potrebuje, je úžasne príťažlivý, precitlivelý a vysoko inteligentný aristokrat, ktorý jej pripomína, že má srdce – a nehovoriac o tele, o ktorom on prehlasuje, že je tak nevkusne oblečené, že vyzliecť ho je v podstate občianskou povinnosťou.

Obrázok

Mr. Imposssible (2005)

Obrázok Nemožný

Rupert Carsington, štvrtý syn grófa z Hargate, je obľúbenou pohromou svojej aristokraticej rodiny. Je neodolateľne pekný, šokujúco mužný, a nenapraviteľne ľahkomyseľný, a všade, kam sa pohne, nasledujú problémy. Avšak zatiaľ sa nikdy nedostal do zamotanej situácie – citovej alebo inej – z ktorej by nevedel uniknúť. Až doteraz.

Pohoršujúca

A teraz je v Egypte, ostal trčať v hlbinách najhoršieho väzenia v Káhire, a jeho jediná cesta von je akceptovať nebezpečný návrh krásnej vdovy. Vedkyňa Daphne Pembroke chce, aby zachránil jej brata, ktorého uniesol sok hľadajúci legendárny poklad. Ich partnerstvo je striktne obchodné: ona poskytne rozum, on svaly. Taká je jednoduchá teória.

Nevyhnutné

Či je na vine slnko alebo pekelná horúčava na púšti, napätie sa rozhára a zákazy topia, a najdisciplinovanejšia zo žien a najnedbanlivejší z mužov sa čoskoro zrazia tým najnemožnejšie neodolateľným spôsobom.

 Obrázok

Lord Perfect (2006)

Obrázok Ideál

Dedič grófa z Hargate Benedict Carsington, vikomt Rathbourne, je dokonalý aristokrat. Je vysoký, tmavý a pekný a je známy svojím bezchybným správaním a dobrou výchovou. Benedict pozná všetky pravidlá a nemá problém správať sa podľa nich - pokiaľ mu nevojde do života ona

Neslávne známa

Bathsheba Wingate patrí do zhnitej vetvy rodiny DeLuceyovcov: neslávne známych klamárov a podvodníkov. Niet divu, že urodzená rodina jej manžela ho vydedila. Teraz ovdovená Bathsheba je rozhodnutá dať svojej dcére stabilný život a správnu výchovu. Nič a nik nenaruší Bathshebine plány - až kým jej do života nevstúpi on.

Škandálni

A potom Bathshebina uličnícka dcéra naláka Benedictovho predčasne vyspelého synovca pátrať po legendárnom poklade. Ak chcú Benedict a Bathsheba dochytiť deti hrajúce sa na potulných rytierov, musia sa vybrať na záchrannú misiu, ktorá ich dostane do nebezpečnej, intímnej blízkosti - situácie, ktorá prakticky určite skončí zmätkom - ba škandálom! - ak sa do nej zapojí ešte niekto iný. Ale Benedict to všetko dokonale zvláda. Dokonale to zvláda, aj napriek tomu, že má šialenú chuť porušiť všetky pravidlá. Dokonale to zvláda. Skutočne.   

Obrázok

Not Quite a Lady (2007)

Obrázok Neodolateľná sila

Darius Carsington je okázalo pekný sukničkár so zriedkavou inteligenciou a žiadnym srdcom, muž, ktorý delí svoj čas medzi spávanie so ženami voľnej morálky a písanie učených dokumentov. Dievčatá, ktoré sú „dokonalými miláčikmi“ spoločnosti, považuje za nesmierne nudné. Ale na bezchybnej lady Charlotte Haywardovej je niečo neobvyklé, a nie celkom dokonalé. Cíti, že pod nablýskaným povrchom sa ukrýva trhlina a jej nájdenie je preň výzvou, ktorej nemôže odolať.

Nehybný objekt

Lady Charlotte je taká krásna, šarmantná a pôvabná, že si nikto nevšimol, aká je odborníčka na to, Ako Sa Nevydať. Skoro dostala bolestivú lekciu o dôvere... a pokušení. Odvtedy venovala celý svoj život tomu, aby bola taká, aká by mala byť – a nedovolí chlapovi ako je Carsington, aby ju nalákal robiť všetko to, čo by nemala.

Ohromná zrážka

Ale pravidlá príťažlivosti ľahko prekonajú pravidlá správania a morálky, a niekedy aj to najslušnejšie dievča musí nasledovať svoje inštinkty, aj keď to značí, že riskuje všetko, čo má.

 

 

 

Obrázok

 

 

 

Obrázok Pár, ktorý sa k sebe nehodí?
Presne tak.
Ale jednoducho nemôžu pred sebou utiecť, a je jedno, ako veľmi sa o to snažia.

Po tom, ako Peregrine Dalmay, gróf z Lisle, prežil nebezpečenstvá Egypta, je späť v Londýne, a čelí tej najväčšej hrozbe zo všetkých: svojej absurdnej rodine ... a slečne Olivii Wingate-Carsington. Ako potomok neslávne známych – ale napriek tomu aristokratických – podvodníkov má táto príjemná červenovláska schopnosť úplne ho rozhodiť a taktiež minulosť plnú momentov, v ktorých ho zatiahla do svojich škandalóznych intríg.

Olivia je možno miláčikom Spoločnosti, no je si vedomá, že sa nad ňou hrozivo skláňa slušná budúcnosť. A tak, keď je Lisle nútený vydať sa na rodinnú misiu, vidí v tom perfektnú príležitosť na svoje posledné dobrodružstvo – aj keď s jediným mužom na svete, ktorého si nedokáže obkrútiť okolo prsta: ale naozaj, ona chce len pomôcť ...

A tak sa Lisle a Olivia ocitnú v ponurom škótskom zámku, ktorý obývajú protivní duchovia a zbabelí vrahovia ... a objavia šokujúce tajomstvo: najväčšie nebezpečenstvo zo všetkých môže planúť v ich vlastných tvrdohlavých srdciach.

 

 


Eugenia grófka (neskôr vdova) z Hargate


najstarší syn Edward

a Lady Hargate

Benedict Geoffrey Alistair Rupert Darius
vikomt Rathbourne         
1. Ada Dalmay a sesternica a Mirabel Oldridge a Daphne Pembroke a Charlotte Hayward
2. Bathsheba Wingate
     
(Lord Perfect)
(Miss Wonderful) (Mr. Imossible) (Not Quite A Lady)

 

    Benedict Carsington    
    vikomt Rathbourne    
    1. Ada Dalmay súrodenci Jasper Dalmay
Jack Wingate   2. Bathsheba DeLucey   markíz z Athertonu
        a Penelope
         
        najstarší syn
  Olivia Wingate     Peregrine
  Carsington     gróf z Lisle
    (Last Night's Scandal)  
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.