Choď na obsah Choď na menu
 


Malory Family

Lindsey Johanna

Malory séria

najčítanejšia a najvyhľadávanejšia zo všetkých spisovateľkiných kníh. 

Malory Family
1. Love Only Once / 1985/ -Regina a Nicholas - Miluj len raz (Ikar 1996)
2. Tender Rebel / 1988/ - Roslynn a Anthony - Nežná rebelka
(Ikar 2004)
3. Gentle Rogue / 1990/ - Georgina a James - Nežný darebák
(Ikar 2000)
4. The Magic of You / 1993/ - Amy a Warren -Čaro mladosti
(Ikar 2000)
5. Say You Love Me / 1996/ Kelsey a Derek - Vyznaj mi lásku
(Ikar 1999)
6. The Present / 1985/ Anastasia a Christopher
7. A Loving Scoundrel / 2004/ - Danny a Jeremy - Zamilovaný darebák
(Ikar 2005)
8. Captive of My Desires / 2006/ - Drew a Gabrielle - V zajatí túžob
(Ikar 2008)

9. No choice but seduction / 2008/ - Boyd a Katey - Neodolateľne zvodná (Ikar 2009)

Obrázok

 Obrázok

Miluj len raz

 

Krásnu Reginu Ashtonovú omylom unesie neodolateľný zvodca Nicholas Eden. Nicholas je očarený nádherou mladej Reagie, ktorá čoskoro pochopí, čo sa stalo, a sľúbi mu, že na všetko zabudne. Hoci sa omyl rýchlo vysvetlí, ani jeden z nich nevie odolat vzájomnej príťažlivosti a rodiacej sa Láske. Nicholas však Reginu tesne po svadbe opustí a odchádza z Londýna. Po návrate sa odcu­dzení manželia opäť zblížia. Nicholas zistí, že Reginine city k nemu sa nezmenili a medzi nimi  vzplanie skutočná láska.

 

 Obrázok

 

Obrázok Nežná rebelka

 


Krásna škótska dedička Roslynn utečie po smrti starého otca do Londýna, aby sa vyhla sobášu s chamtivým bratrancom. Hneď na prvom plese očarí známeho sukničkára Anthonyho, ktorý je navyše zarytým starým mládencom. Roslynn váha, či má uveriť vášnivým sľubom muža, ktorý ju napriek svojej povesti neuveriteľne priťahuje.

 

 

 

 

 

 Obrázok

 

Obrázok

 

Nežný darebák

 

Odvážna Georgina podnikne dlhú plavbu na lodi preoblečená za chlapca. Podnikne dlhú plavbu na lodi v spoločnosti rodinného priateľa Maca. Ako kormidelník Jamesa Maloryho v sebe objaví skrytú zmyselnosť a z neskúsenej dievčiny sa stáva skúsená žena. Prežije ľúbostné dobrodružstvo so šarmantným kapitánom Jamesom Malorym, ktorého však nečakane opustí. Kapitán sa veľmi hnevá, lebo dosiaľ ho ešte žiadna žena neodmietla...

 

 

 

 Obrázok

 

Obrázok  Čaro mladosti

 

Roztopašná krásavica Amy sa vo svojich sedemnástich rokoch rozhodne získať srdce toho najnevhodnejšieho partnera - lodného kapitána Andersona. Mladý Američan je síce šokovaný bezočivými návrhmi netere svojho úhlavného nepriateľa, ale zahorí túžbou po tejto čarovnej nespútanej dievčine.

 

 

 

 

 

 Obrázok

 

Obrázok

 

Vyznaj mi lásku

 

Krásna, ale chudobná Kelsey sa obetuje pre blaho svojej rodiny a dovolí, aby ju strýko predal v aukcii ako milenku neznámemu boháčovi. Z obávaného zhýralca sa však vykľuje mladý šarmantný lord, ktorý napriek všetkým predsavzatiam neodolá čaru hrdej dievčiny a urobí to, čo sám najmenej predpokladal - požiada ju o ruku.

 

 

 

 

 

 Obrázok

 

Obrázok Zamilovaný darebák

 

Danny je mladá žena, ktorá vyrástla na ulici a živí sa ako vrecková zlodejka. Keď však pomôže Jeremymu Malorymu ukradnúť šperky, ktoré prehral jeho priateľ v kartách, vyhodia ju z pouličného gangu. Nemá sa kam podieť, a tak donúti Jeremyho, aby ju zamestnal ako slúžku. Pod jeho vedením a dohľadom gazdinej sa Danny mení na pravú dámu. Neustále odmieta Jeremyho ponuky stať sa jeho milenkou, lebo vie, že on sa ženiť nechce. Jedného dňa ju Jeremy vezme na bál, kde si ľudia všimnú jej nápadnú podobu s istou zámožnou ženou. Toto odhalenie však má aj nepríjemnú stránku: jej život sa náhle ocitne v ohrození.

  Obrázok
 

Obrázok V zajatí túžob
Osemnásťročná Gabrielle Brooksová sa po smrti matky vyberie do Karibiku hľadať svojho otca. Aké je ale jej prekvapenie, keď zistí, že namiesto distingvovaného kapitána obchodnej lode sa jej otec stal pirátom! Po troch vzrušujúcich rokoch plných dobrodružstiev sa na otcovo želanie vráti do Anglicka, aby si našla primeraného manžela.
Na jednom londýnskom večierku sa zoznámi s príťažlivým mužom – námorným kapitánom Drewom Andersonom. Hoci Gabrielle upúta jeho pozornosť, rád si užíva zábavu a nechce sa zapliesť s mladou ženou, ktorá si prišla uloviť manžela. Tá sa však rozhodne, že si získa jeho náklonnosť. Keď ale okolo nej Drew deň pred odchodom do Ameriky vyvolá škandál, Gabrielle mu prisahá pomstu. Za pomoci otcových priateľov sa zmocní Drewovej lode a kapitán sa stane zajatcom jej túžob...

Obrázok

 

 ObrázokNeodolateľne zvodná

Príbeh sa začína odchodom Katey z mestečka Gardener v Spojených štátoch, keď jej umrela matka. Túžila po dobrodružstve, po romantike a chcela precestovať svet. V zájazdnom hostinci počula jednej noci z vedľajšej izby vzlyky. Našla dievčatko so zviazanými rukami a zapchanými ústami. Dievčatko odviedla do bezpečia s úmyslom odovzdať ho rodine v Londýne. Aké však bolo prekvapenie, keď ju zadržal mladý, mocný, atraktívny Američan a obvinil ju z únosu dievčatka, ktoré práve zachránila! Vďaka Boydovi sa dostáva na cestu plnú vzrušenia, vášne a prekvapení.

 

 


 
 
 
 

Rozšírený rodokmeň oboch rodín nájdete T U

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Johanna Lindsey

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

knihy

(romi, 19. 7. 2011 15:11)

Aj ja si myslim ze pomali zacne pisat Johana Lindsejova o Judit a jej pretoze uz vsetci malorijovci su zadani ak by nezacala rozpisovat rodinu andersonovcov. Ale tie pribehy su naozaj uzasne. vsetky knihy sa mi pacili aj ked nema nezny darebak nevie niekto kde to mam kupit som zúúfala....

Jack a Judy

(lubica1995, 19. 9. 2010 0:46)

Neviem, či len ja mám ten pocit, ale zdá sa mi, že autorka sa pomaly pripravuje na príbeh o týchto dievčatách?? Moc by som sa tešila, keby to tak bolo, som zvedavá, či preskočí zvyšok rodiny a presunie sa na dievčatá, alebo popárikuje najskôr ostatných členov s klanu Anderson. Keďže Malory už sú, myslím všetci.

Malory

(lubica1995, 19. 9. 2010 0:43)

Pred týždňom som si pozháňala chýbajúce dve knihy- Vyznaj mi lásku a Zamilovaný darebák. A zháňala som zúfalo. Dala som si inzeráty, že knihy kúpim, vymením.... mala som strašne veľa odpovedí a šťastie na ochotné baby, čo ma vždy vedeli posunúť. Jedna ma vyšla na 33 euro a druhá na 3 euro. Ale stálo mi to za to. Mám celú sériu. A bola som na nete niekedy až do noci. :)) Nepreháňam. Nevzdávať sa a sledovať to ozaj každý deň.

Stranka kde su knihy

(peta, 19. 8. 2010 23:22)

vsetky tieto knihy si mozete precitat na http://www.lenaalexova.estranky.sk/stranka/johanna-lindseyova---seria-o-maloryovcoch-andersonovcoch uplne perfektna stranka

Maloryovci

(Lady Jane, 5. 12. 2009 21:57)

tieto knihy som si strašne oblubila, skoda ze ich je "len tak malo" mohla by ich aj viac napisat :)

Malory pre Lianku

(knihovnica, 11. 11. 2009 8:57)

Ak ti nevadí, že budeš čítať v CZ, Ikar CZ postupne vydáva celú sériu, pozri napríklad - www.gorila.sk. Občas sa vyskytnú aj v bazároch, ale vyslovene za nekresťanské peniaze :-(

Hľadám sériu Maloryovcov

(lianka, 20. 10. 2009 20:04)

Ahojte, z tejto série som prvýkrát čítala Nežného darebáka o Jamesovi a neskôr som dostala do daru titul V zajatí túžob o Drewovi. Tak sa mi zapáčili, že sa odvtedy pokúšam zohnať ďalšie časti zatiaľ neúspešne. V bazároch a inzerátoch sú na predaj tituly od Lindseyovej, no bohužiaľ nie Maloryovci, dokonca aj v e-kníhkupectvách sú vypredané. Už strácam nádej, že ich niekde kúpim.

pre Janku

(knihovnica, 25. 6. 2009 20:32)

Príbehy Maloryovcov momentálne len po bazároch. Skús sledovať ponuku na minibazari, alebo na iných bazaroch, občas sa tam niečo šuchne, ale upozorňujem,väčšinou sú ceny podstatne vyššie, než knihy pôvodne stáli. To je daň za to, že ich niet...

obal

(mmalinka81, 25. 6. 2009 19:35)

na Slovensku to vyšlo minimálne tri krát a ikar zakaždým zmenil obal

Miluj len raz a Nežný darebák

(Jana, 6. 6. 2009 18:48)

Zdravím, prosím Vás veľmi by som chcela prečítať tieto 2 tituly ale nikde ich nemôžem dostať. Mohli by se mi prosim dať typ kde si ich môžem objednať?

Obal

(Lenka, 4. 11. 2008 13:38)

Kniha vyšla dva razy aj v tomto obale aj v trblietavom, zaujímavé však je že v oboch prípadoch je napísaný ten istý rok vydania, tak neviem, každopádne vyšla aj v tejto novšej uprave :)

Obal - MILUJ LEN RAZ

(knihovnica, 27. 10. 2008 18:12)

Ja ju mám taktiež iba v pôvodnom obale id Ikaru v trblietavej sérii - fialový 1996. Viac bude vedieť Lenka...

Obal???

(tsunami, 27. 10. 2008 17:56)

to na Slovensku vyšlo Miluj len raz v takom obale? niežeby sa mi nepáčil, ale ja ju mám v inom obale a pokiaľ viem dva razy nebola vydaná