Choď na obsah Choď na menu
 


Séria Whispering Springs

Jayne Ann KRENTZ:

Séria: Whispering Springs:

 Svetlo v tmách

Odvaha na pravdu

img395/1441/762698p8tktixebsqp8.gif


SVETLO V TMÁCH

LIGHT IN SHADOW

 Vydavateľstvo: Ikar, 2003

 Obrázok ANOTÁCIA:

Zoe Luceová a jej priateľka Arcadia sa usadia v malom mestečku v Arizone. Spája ich spoločné tajomstvo, no veria, že s novou identitou začnú aj nový život.

Zoe, úspešná bytová architektka, vytuší, že v dome jedného klienta došlo ku tragédii. Keď vo vlastnom byte nájde list vydierača, zmocní sa jej zúfalstvo. Zdá sa, že pred minulosťou niet úniku. Vyhľadá súkromného detektíva Ethana Truaxa, ktorý ju nezvyčajne priťahuje.

Vstúpi konečne do jej života nádej a pokoj?

img395/1441/762698p8tktixebsqp8.gif

Opäť si prídu na svoje priaznivci nadprirodzených javov. Ja osobne pristupujem ku knihám s takouto tématikou trošku opatrne, ale zopár fakt dobrých som čítala, takže zase nerada dopredu hodnotím, kým neprečítam... Nuž a táto sa mi veľmi páčila!

Zoe má šiesty zmysel a dokáže zo stien izieb vycítiť energiu hlbokých emócií či nejakej tragédie. Preto vždy do neznámych priestorov vstupuje s nepatrným zaváhaním.

S Ethanom sa spozná, keď ho navštívi  v jeho detektívnej kancelárii po tom, čo začne upodozrievať svojho nového klienta z vraždy. O svojej schopnosti ale pred ním pomlčí - napokon utiekla z pekla súkromnej psychiatrickej liečebne...

Kniha má pokračovanie: ODVAHA NA PRAVDU !

 

img395/1441/762698p8tktixebsqp8.gif

 

ODVAHA NA PRAVDU

TRUTH OR DARE

 Vydavateľstvo: Ikar, 2006

Obrázok  ANOTÁCIA:

Zoe prežíva prvé mesiace manželstva s Ethanom, súkromným detektívom. Medové týždne naplnené vášňou však naruší tieň z minulosti.

Zoe, bytov
á architektka so zvláštnym šiestym zmyslom, dokáže vycítiť energiu, ktorú po sebe zanechávajú hlboké emócie alebo tragédia, a odhaliť tak tajomstvá ukryté v domoch svojich klientov. Teraz však zachytí hrozbu vo svojom bezprostrednom okolí: narazí na desivé, temné vibrácie. Zanechal ich tam manžel jej najlepšej priateľky, ktorý má byť údajne mŕtvy? Bol to niekto, koho si Zoein manžel znepriatelil pri vyšetrovaní smrti svojho brata? Alebo túži po pomste dakto zo súkromnej psychiatrickej kliniky, ktorej čudné praktiky Ethan so Zoe odhalili?

img395/1441/762698p8tktixebsqp8.gif

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Amanda Quick/ Krentz

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.