Choď na obsah Choď na menu
 


Slovo majú autori: TÁŇA KELEOVÁ-VASILKOVÁ (+ Súťaž ukončená)

Ďalší kúsok do mozaiky minirozhovorov so slovenskými spisovateľmi.
Všetky nájdete v rubrike 
SLOVO MAJÚ AUTORI.

 

tana-usmev.jpgBez písania
si neviem život ani predstaviť.
Je to niečo také dôležité ako moja rodina, moje deti, môj manžel a láska.“ 

 

Spisovateľka
TÁŇA KELEOVÁ-VASILKOVÁ

1.Čo nové chystáte v najbližšej dobe pre svojich čitateľov? Prípadne máte niečo rozpísané? 
Táňa Keleová-Vasilková: 
Po smrti môjho ocka som po prvý raz prežívala tvorivú krízu, takže som zopár mesiacov vôbec nepísala. V tomto smere teda zatiaľ nič nechystám.     

2.Prezraďte, či niektorá z Vašich kníh má pre Vás zvláštny význam, prípadne, ktorá je Vášmu srdcu najmilšia a prečo? 
Táňa Keleová-Vasilková: Všetky svoje knihy mám rada - a každú z iných dôvodov. Vnímam ich prepletene cez svoj život, cez okamihy, ktoré som prežívala pri písaní riadkov tej ktorej knihy. 

3.Predpokladám, že ako spisovateľka ste aj čitateľka. Existuje kniha, ktorú by ste mohli odporučiť, ktorá Vás nejako profesijne, alebo ľudsky ovplyvnila? Ktorá je Vašou osobnou NAJ?
Táňa Keleová-Vasilková: Nemám najobľúbenejšiu knihu. Mám rada všetky knihy, ktoré ma niečím oslovia, chytia za srdce - a tých je nesmierne veľa.  

4. Čo Vám ako prvé napadne pri slove ROMANTIKA?   
Táňa Keleová-Vasilková: Čaro hviezdnatej oblohy, ktorú sledujem s tým, koho milujem.

 

TVORBA 
Celkovo 28 kníh, z ktorých sa predalo už neuveriteľných 1,2 milióna výtlačkov. Všetko o knihách i Táni nájdete na jej

oficiálnej stránke Vasilkova.sk.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ * SÚŤAŽ UKONČENÁ 

vasilkova-stvorka.jpg

Poznáme šťastné výherkyne!

Ďakujeme za všetky vaše vyznania, spomienky, zážitky...ste úžasné! Aj sa nám ťažko vyberali štyri, ktorým pošleme Táničkine knihy. Napokon sme sa rozhodli takto:
Zuzana Popovičová (Okienko do snov), Eva Lukáčová (Modrý dom), Danka Lopeníková (Čo to bude) a Dianka Danka (Mama pre Veroniku).

Dámy, zo srdca blahoželáme. Napíšte nám svoje adresy a čísla na mobil na e-mailovú adresu romantickeknihy1@gmail.com.
Užite si čítanie.

 

************************************** 
 

Knihy Táne Keleovej-Vasilkovej začali vychádza v druhom vydaní s novým, jednotným dizajnom. Už vyšli štyri, tento týždeň to bol Modrý dom, asi jej najúspešnejšia kniha.
Všetky 4 knihy vám rozdelíme. Stačí byť našou fanúšičkou na Facebooku a dolu pod článok do komentárov napísať o vašom vzťahu k Táni: stretli ste sa s ňou na nejakej besede? oslovila vás špeciálne niektorá z jej kníh? alebo ste ešte nič od nej nečítali a chceli by ste poradiť?

Jednoducho, VY a TÁŇA. Píšte o tom do komentov (+ pripíšte názov tej knihy, ktorú by ste chceli vyhrať), v pondelok vám rozdáme spomínané štyri knihy.
A nezabudnite, že Táňu môžete stretnúť na Ikariáde, ktorá bude už v utorok 21.apríla - ešte zostalo zopár vstupeniek za 7€ a 10€.
TU si ich môžete objednať. Táňa bude mať podpiskarty a určite pár milých slov pre všetky svoje fanúšičky.
pasik-ikariada1.jpg

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Táňa Keleová - Vasilková

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Moja najobľúbenejšia spisovateľka :)

(Jana Stanová, 18. 4. 2015 17:13)

Knihy od Táničky milujem a niektoré mám už x-krát prečítané aj keď nie vždy skončia tak, ako by sme chceli a preto sú knihy od nej pútavé a čítajú sa veľmi rýchlo. Mám doma jednu knihu s jej vlastnoručným podpisom, vyhrala som ju v jednej TV súťaži a z mojich kníh je to pre mňa najväčší poklad. Chýba mi kniha Modrý dom a chcela by som ju vyhrať. Už len to meno Táňa sa mi zo všetkých ženských mien páči najviac a preto sa tak volá aj moja dcérka :)

nejoblíbenější spisovatelka

(jitka Nováková, 18. 4. 2015 17:03)

Přečetla jsem všechny knihy od Táni v češtině a nakonec jsem si i všechny knihy koupila:-)Vyhrát bych chtěla knihu Čo to bude :-)

Moja obľúbená spisovateľka

(Valéria Nôtová, 18. 4. 2015 16:44)

Pani Tánička je moja najobľúbenejšia spisovateľka. Mrzí ma, že som ju ešte osobne nestretla, ale raz som s ňou hovorila telefonicky. Bola veľmi milá. Jej knihy dostávam vždy ako darček. Po prečítaní som vždy dobre naladená, lebo každá kniha má šťastný koniec. Ja by som prijala Modrý dom. S pozdravom verná čitateľka Valika Nôtová

Chcela by som od nej nejakú knihu

(Kl.Keselyová, 18. 4. 2015 16:12)

Je mi to nepríjemné priznať, ale ešte som od nej nič nečítala. Pritom moje okolie ju veľmi vyzdvihuje. Najbližšie v pondelok pri návšteve knižnice si zoberiem aj knihu od Vasilkovej.

oblubena spisovatelka

(Maja, 18. 4. 2015 16:12)

Tana Keleova Vasilkova je moja oblubena spusovatelka a jej knizky som si zacala kupovat skoro od zaciatku jej tvorby. Mam doma vsetky jej knizky okrem Ceny za volnost, tu som si nestihla kupit, sice som ju mala pozicanu ale to bolo davno a uz sa ani v kniznici nenachadza, bola by som rada keby znovu vysla v reedicii. Takto som si dokupila aj Manzelky vzdy cakam na novu knizku a tak prajem Tanicke aby znovu nabrala chut do pisania a aby sa cim skor objavila nejaka jej nova knizocka :)

super romantika

(ivetakatonová, 18. 4. 2015 16:10)

je to vynikajúca slovenská spisovateľka,mám od nej zopár kníh,každá kniha púta svojím dejom od začiatku až do konca.v prípade vyhry by som chcela knihu čo to bude?

ROMANTIKA A ŽIVOT

(magda mítová, 18. 4. 2015 15:27)

MILUJI KNIHU DĚDEČKŮV RANČ A JE MI JEDNO KTEROU KNIHU BYCH VYHRÁLA,PROTOŽE VŠECHNY JSOU SUPER

nemám slov

(Laura, 18. 4. 2015 15:26)

milujem ju

ROMANTIKA A ŽIVOT

(magda mítová, 18. 4. 2015 15:23)

nejlepší a má nejoblíbenější spisovatelka

romantika

(Iveta Hlavata, 18. 4. 2015 13:21)

pre mňa najlepšia slovenská spisovateľka..velmi rada kupujem knihy..ale aj rada čítam od Táni Vasilkovej..do každej jej knihy sa začítam,najviac ma zaujala ..TÁ DRUHÁ...ešte som nečítala knihu ČO TO BUDE?

romatické čitanie

(Jana K., 18. 4. 2015 12:28)

Je to skvelá slovenská autorka ktorá žne úspech za úspechom.Rada čítam a dosť vela , som jej vdačná za jej diela prečítala som takmer všetky jej knihy ,vo svojich románoch opisuje rôzne príbehy, niektoré veselšie, iné zase smutné, ale to, čo je cítiť z každého jej príbehu - povzbudenie, pohľad na svet, vsetko bežné čo sa deje okolo nás vela z nás akoby sa v románe našiel a povedal si ved je to akoby o mňe prajem jej xxxx skvelých románov je to Pani spisovatelka

Autorka má môj obdiv ...

(Anička, 18. 4. 2015 11:47)

Obdivujem slovenskú spisovateľku Táňu Keleovú-Vasilkovú zato že svoje srdce dokáže dať na papier... v každej jej knihe je kus lásky ... Priznávam, že niektoré jej knihy sú silnejšie, niektoré menej, ale vždy je to vec názoru. Každý názor sa dá napísať v pozitívnom svetle, aj ten negatívny... Môj veľký obdiv patrí každému autorovi, zvlášť pani Vasilkovej, pretože pri kvante kníh, ktoré vydala jej ešte stále nedošli nápady. Je pravda, že jej knihy sú iné ako očakáva dnešný čitateľ. Nie je na každej druhej strane sex, na každej prvej spŕška vulgárnych slov. Ale príbeh je písaný srdcom, a čitateľovi sa zapíše priamo tam, kam mieri. Do srdca... Ešte nebola kniha od tejto autorky, ktorú by som zmiatla zo stola, alebo oľutovala minuté peniažky. Aj ja ďakujem za zážitok pri čítaní :) a teším sa samozrejme na ďalšie knihy .. o stretnutí s autorkou môžem len snívať ;) jej knihy sú skvelé ...

Čo to bude .. alebo na akú ďalšiu knihu sa mám tešiť od Táničky ... práve JA?

(Danielka, 18. 4. 2015 11:29)

Vždy sa teším na nové vydanie pani Vasilkovej, lebo viem, že jej kniha bude tak pútavá, že ju prečítam na jeden dych...Páčia sa mi totižto šťastné konce a jej knihy ich majú. Takže je fajn, aj keď v živote to nie je také jednoduché vždy. Sú to také oddychovky pri dobrej káve spolu s postavami knihy. Táničkine knihy vždy prečítam za jediný deň... Autorka to vždy zariadi tak :), aby som sa na jednej zo stránok tešila, na inej sa mi leskli v očiach slzy a dokonca som si chvíľami aj poplakala. Mám rada knihy tohto tipu, okrem príjemne stráveného dňa mi do života vnášajú niečo, čo ma núti zamyslieť sa nad každým okamihom... Ak chcú ľudia darovať nielen knihu, ale aj zážitok a nádych lásky - tak určite knihy Táni Keleovej - Vasilkovej ;)

JA A TÁŇA

(Petronela Miklóšová, 18. 4. 2015 9:46)

Spisovateľku Táňu Keleovú - Vasilkovú veľmi obľubujem, píše veľmi zaujímavé príbehy - príbehy zo života súčasnej doby s ktorými si ľahko môžme bežne stretnúť aj v našom živote.
V prípade výhry by ma potešila kniha Modrý dom ale aj ktorákoľvek iná kniha...

Knihy zo života

(Erika, 17. 4. 2015 22:24)

Rada čítam knihy od Táni Vasilkovej. Doma mám síce len Liek na smútok, no mám priateľku, ktorá mi požičiava knihy od nej. Ako prvú knihu som čítala Mama pre Veroniku, ktorou si ma získala... :) V prípade výhry by som chcela knihu Modrý dom...

Modrý dom a Mama pre Veroniku

(zuzana dávidiková, 17. 4. 2015 19:37)

Ja som prečítala všetky knihy od Táni Vasilkovej okrem tej prvej-tu sa mi nepodarilo zohnať-dokonca mám všetky doma.Moja srdcovka je Modrý dom a Mama pre Veroniku.Su to krásne srdce hladkajuce knihy zo života o živote.Dufam,že sa dočkám aj tej prvej...

Re: Modrý dom a Mama pre Veroniku

(Ľudmila, 17. 4. 2015 21:15)

Pani Dávidíková, ak ste neprečítali knihu Cena za voľnosť alebo Manželky, rada požičiam. Napíšte na mail mlyn16@gmail.com
Knihy pani Vasilkovej čítam na jedno alebo dve "zhltnutia". Sú jednoducho skvelé, oddychové, poučné, inšpiratívne. Veľa šťastia prajem jej a kopec spokojnosti jej čitateľkám.

Príbehy dnešných životov..

(Jolka Sadvarová, 17. 4. 2015 20:28)

Nepoznám pani Táňu osobne,ale každý,kto číta jej knihy sa musí cítiť ako jej priateľ,pretože píše príbehy,ktoré veľa z nás naozaj prežíva.Je mi ľúto,že stratila otecka a tým aj chuť písať,ale to sa časom zmení a my sa budeme tešiť na jej tvorbu.Minulý rok som bola v kúpeľoch a tam som prečítala a viac pričuchla k jej knihám...Neprečítala som všetky a ani všetky nevlastním(žiaľ),ale najviac mi asi ulahodil Modrý dom,pretože som sa v tom videla...naša mama a jej úžasná sila stmeľovať rodinu.Ale je mnoho ďalších,napr.Julinkina pekáreň-krásny príbeh,Kvety pre Lauru,Rozbité šťastie,atď.Proste je skvelá...A mňa by potešila asi kniha Čo to bude?

pani spisovatelka

(Lucia, 17. 4. 2015 20:24)

Táňu Keleovú Vasilkovú samozrejme poznám ako úspešnú slovenskú spisovateľku, no nemala som ju možnosť zatiaľ stretnúť osobne. Mala som však možnosť prečítať si jej knižku Čaro všednosti a celkom sa mi páčila. Iné knihy som zatiaľ nemala možnosť prečítať. Keby som si však mohla vybrať určite som zvedavá na jej knižku Modrý dom. Veľmi ma totiž oslovil popis tejto knihy a má vynikajúce recenzie, ako každá kniha od pani Vasilkovej. Veľmi sa mi páčia aj nové obaly knižiek povedala by som, že sú krajšie ako tie predtým a určite zaujmú. :)

knihy

(Janka Ondrejková, 17. 4. 2015 19:37)

kto by nepoznal pani spisovatelku Tánu?aj ja ju poznam,ale musim s apriznat ze zatial som od nej ziadnu knizku necitala,ale podla recenzii musia byt vsetky super,takze ak by motyka vystrelila a podarilo by s avyhrat rada si knizky precitam :)