Choď na obsah Choď na menu
 


Slovo majú autori: TÁŇA KELEOVÁ-VASILKOVÁ (+ Súťaž ukončená)

Ďalší kúsok do mozaiky minirozhovorov so slovenskými spisovateľmi.
Všetky nájdete v rubrike 
SLOVO MAJÚ AUTORI.

 

tana-usmev.jpgBez písania
si neviem život ani predstaviť.
Je to niečo také dôležité ako moja rodina, moje deti, môj manžel a láska.“ 

 

Spisovateľka
TÁŇA KELEOVÁ-VASILKOVÁ

1.Čo nové chystáte v najbližšej dobe pre svojich čitateľov? Prípadne máte niečo rozpísané? 
Táňa Keleová-Vasilková: 
Po smrti môjho ocka som po prvý raz prežívala tvorivú krízu, takže som zopár mesiacov vôbec nepísala. V tomto smere teda zatiaľ nič nechystám.     

2.Prezraďte, či niektorá z Vašich kníh má pre Vás zvláštny význam, prípadne, ktorá je Vášmu srdcu najmilšia a prečo? 
Táňa Keleová-Vasilková: Všetky svoje knihy mám rada - a každú z iných dôvodov. Vnímam ich prepletene cez svoj život, cez okamihy, ktoré som prežívala pri písaní riadkov tej ktorej knihy. 

3.Predpokladám, že ako spisovateľka ste aj čitateľka. Existuje kniha, ktorú by ste mohli odporučiť, ktorá Vás nejako profesijne, alebo ľudsky ovplyvnila? Ktorá je Vašou osobnou NAJ?
Táňa Keleová-Vasilková: Nemám najobľúbenejšiu knihu. Mám rada všetky knihy, ktoré ma niečím oslovia, chytia za srdce - a tých je nesmierne veľa.  

4. Čo Vám ako prvé napadne pri slove ROMANTIKA?   
Táňa Keleová-Vasilková: Čaro hviezdnatej oblohy, ktorú sledujem s tým, koho milujem.

 

TVORBA 
Celkovo 28 kníh, z ktorých sa predalo už neuveriteľných 1,2 milióna výtlačkov. Všetko o knihách i Táni nájdete na jej

oficiálnej stránke Vasilkova.sk.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ * SÚŤAŽ UKONČENÁ 

vasilkova-stvorka.jpg

Poznáme šťastné výherkyne!

Ďakujeme za všetky vaše vyznania, spomienky, zážitky...ste úžasné! Aj sa nám ťažko vyberali štyri, ktorým pošleme Táničkine knihy. Napokon sme sa rozhodli takto:
Zuzana Popovičová (Okienko do snov), Eva Lukáčová (Modrý dom), Danka Lopeníková (Čo to bude) a Dianka Danka (Mama pre Veroniku).

Dámy, zo srdca blahoželáme. Napíšte nám svoje adresy a čísla na mobil na e-mailovú adresu romantickeknihy1@gmail.com.
Užite si čítanie.

 

************************************** 
 

Knihy Táne Keleovej-Vasilkovej začali vychádza v druhom vydaní s novým, jednotným dizajnom. Už vyšli štyri, tento týždeň to bol Modrý dom, asi jej najúspešnejšia kniha.
Všetky 4 knihy vám rozdelíme. Stačí byť našou fanúšičkou na Facebooku a dolu pod článok do komentárov napísať o vašom vzťahu k Táni: stretli ste sa s ňou na nejakej besede? oslovila vás špeciálne niektorá z jej kníh? alebo ste ešte nič od nej nečítali a chceli by ste poradiť?

Jednoducho, VY a TÁŇA. Píšte o tom do komentov (+ pripíšte názov tej knihy, ktorú by ste chceli vyhrať), v pondelok vám rozdáme spomínané štyri knihy.
A nezabudnite, že Táňu môžete stretnúť na Ikariáde, ktorá bude už v utorok 21.apríla - ešte zostalo zopár vstupeniek za 7€ a 10€.
TU si ich môžete objednať. Táňa bude mať podpiskarty a určite pár milých slov pre všetky svoje fanúšičky.
pasik-ikariada1.jpg

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Táňa Keleová - Vasilková

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Krásne knihy

(Soňa Tkáčová, 17. 4. 2015 19:36)

Osobne pani Táňu nepoznám, ale jej knihy sú super. Mám niekoľko doma, ale určite by ma potešila kniha : Čo to bude.

VY A TÁŇA

(Zuzana Popovičová, 17. 4. 2015 19:35)

A zabudla som ešte mail zuzana1250@azet.sk

super Táňa

(Inka, 17. 4. 2015 19:34)

Četla jsem skoro všechny knížky,které jsou přeložené do češtiny,ale četla jsem i ve slovenštině a nemají chybu!!!pár jsem jich ale ještě nečetla a postupně si všechny dokupuji do své sbírky.Mimo jiné jsem ještě nečetla knížku Čo to bude?

inkameindlschmidova@email.cz

VY A TÁŇA

(Zuzana Popovičová, 17. 4. 2015 19:33)

Dobrý deň. Ja strašne rada čitam od pani Táni knihy aj sama veľa kníh mám doma. ja by som chcela okienka do snov tie ostatne tri mam knihy. osobne som ju nikdy nestretla ale strašne rada by som ju stretla a porozprávala sa s ňou. Neviem ktorá kniha je najobľúbenejšia všetky sú pekné a zaujímavé. S pozdravom vaša čitateľka Zuzana Popovičová.
A ak by som vyhrala chcela by som knihu Okienko do snov.

Kniha

(Petra Kiseľová , 17. 4. 2015 19:32)

Ešte dodávam, že v prípade výhry si želám knihu Čo to bude?

knihy od Táni

(Oľga, 17. 4. 2015 19:30)

Mám veľmi rada knihy od Táni.Nepoznám ju,nikde som ju nemala možnosť vidieť,ale knihami a príbehmi čo píše mi je veľmi blízka. Prvú som čítala Pozlátka, ktorá sa mi dostala do rúk na liečení. Poslednú som čítala Liek na smútok. Jej príbehy sú veľmi dojímavé a také skutočné. Pár kníh už mám čo ma vždy obdarujú blízky a rada by som mala aj knihu Čo to bude?
olga.s1@post.sk

Úžasná pani spisovateľka

(Petra Kiseľová , 17. 4. 2015 19:29)

Prečítala som od tejto spisovateľky takmer všetky knihy, vždy sa teším, keď vyjde nová. Ešte som nemala tú česť vidieť ju naživo, ale určite by som aspoň raz chcela. Jej knihy odzrkadľujú každodenný život, komplikované vzťahy, ale i malé radosti a veľké gestá. Knihy sa čítajú ľahko, vtiahnu čitateľa do deja, chvíľami sa usmieva, chvíľami sa mu do očí tisnú slzy. Môžem povedať, že pani autorka je mojím spisovateľským vzorom. Jej knihy majú dušu.

ahoj tana drzim palce nech sa dari v tvorbe :)

(adriana, 17. 4. 2015 19:29)

moj vztah k pani spisovatelke je fajn sice som sa s no nestretla ale to nevadi som fanusicka taka neutralna obcas siahnem po jej knihach a vzdy su to knihy plne tepla a lasky .precita si knihu vzdy cela rodina a ako vyhru by som si priala knihu modry dom este som necitala a pocula som ze je pekna dakujem :)

milujem knihy

(Iveta Moravčíková, 17. 4. 2015 19:15)

Čítala som knihu Liek na smutok a je perfektná, len aj smutná. aj som si poplakala. Stretnut som sa s nou nestretla a ani sa mi nedá zo zravot. dôvodov. Určite si rada prečítam dalšie jej knihy. Keby sa mi poštastilo vyhrat tak poteší každá, ale ked mám napísat jednu tak kniha Okienko do snov.
ivetka7611@azet.sk

Pani Tana

(Monika, 17. 4. 2015 19:09)

Nepoznam pani Tanu, ani Jej knihy.Rada by som si precitala knihu MAMA PRE VERONIKU.

Julinkina pekáreň

(Mirka, 17. 4. 2015 19:06)

Od Táne Keleovej-Vasilkovej som čítala zatiaľ len jednu knihu, ktorú som dostala do daru. Bola to Julinkina pekáreň a bola som veľmi príjemne prekvapená. Určite si od nej ešte niečo prečítam. Poraďte čo :)

Skvelá Táňa

(Jana Lascsáková, 17. 4. 2015 19:02)

Ja osobne som mala také šťastie, že som vyhrala víkendový pobyt s Táňou v nádhernom kaštieli v Oponiciach spolu s ďalšími 3 ženami. Bolo to nezabudnuteľné stretnutie , Táňa je vzácna bytosť, plná dobrej nálady a milého úsmevu. Mám rada jej knihy, sú písané srdcom a venujú sa dnešnému reálnemu životu.