Choď na obsah Choď na menu
 


Slovo majú autori: TÁŇA KELEOVÁ-VASILKOVÁ (+ Súťaž ukončená)

Ďalší kúsok do mozaiky minirozhovorov so slovenskými spisovateľmi.
Všetky nájdete v rubrike 
SLOVO MAJÚ AUTORI.

 

tana-usmev.jpgBez písania
si neviem život ani predstaviť.
Je to niečo také dôležité ako moja rodina, moje deti, môj manžel a láska.“ 

 

Spisovateľka
TÁŇA KELEOVÁ-VASILKOVÁ

1.Čo nové chystáte v najbližšej dobe pre svojich čitateľov? Prípadne máte niečo rozpísané? 
Táňa Keleová-Vasilková: 
Po smrti môjho ocka som po prvý raz prežívala tvorivú krízu, takže som zopár mesiacov vôbec nepísala. V tomto smere teda zatiaľ nič nechystám.     

2.Prezraďte, či niektorá z Vašich kníh má pre Vás zvláštny význam, prípadne, ktorá je Vášmu srdcu najmilšia a prečo? 
Táňa Keleová-Vasilková: Všetky svoje knihy mám rada - a každú z iných dôvodov. Vnímam ich prepletene cez svoj život, cez okamihy, ktoré som prežívala pri písaní riadkov tej ktorej knihy. 

3.Predpokladám, že ako spisovateľka ste aj čitateľka. Existuje kniha, ktorú by ste mohli odporučiť, ktorá Vás nejako profesijne, alebo ľudsky ovplyvnila? Ktorá je Vašou osobnou NAJ?
Táňa Keleová-Vasilková: Nemám najobľúbenejšiu knihu. Mám rada všetky knihy, ktoré ma niečím oslovia, chytia za srdce - a tých je nesmierne veľa.  

4. Čo Vám ako prvé napadne pri slove ROMANTIKA?   
Táňa Keleová-Vasilková: Čaro hviezdnatej oblohy, ktorú sledujem s tým, koho milujem.

 

TVORBA 
Celkovo 28 kníh, z ktorých sa predalo už neuveriteľných 1,2 milióna výtlačkov. Všetko o knihách i Táni nájdete na jej

oficiálnej stránke Vasilkova.sk.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ * SÚŤAŽ UKONČENÁ 

vasilkova-stvorka.jpg

Poznáme šťastné výherkyne!

Ďakujeme za všetky vaše vyznania, spomienky, zážitky...ste úžasné! Aj sa nám ťažko vyberali štyri, ktorým pošleme Táničkine knihy. Napokon sme sa rozhodli takto:
Zuzana Popovičová (Okienko do snov), Eva Lukáčová (Modrý dom), Danka Lopeníková (Čo to bude) a Dianka Danka (Mama pre Veroniku).

Dámy, zo srdca blahoželáme. Napíšte nám svoje adresy a čísla na mobil na e-mailovú adresu romantickeknihy1@gmail.com.
Užite si čítanie.

 

************************************** 
 

Knihy Táne Keleovej-Vasilkovej začali vychádza v druhom vydaní s novým, jednotným dizajnom. Už vyšli štyri, tento týždeň to bol Modrý dom, asi jej najúspešnejšia kniha.
Všetky 4 knihy vám rozdelíme. Stačí byť našou fanúšičkou na Facebooku a dolu pod článok do komentárov napísať o vašom vzťahu k Táni: stretli ste sa s ňou na nejakej besede? oslovila vás špeciálne niektorá z jej kníh? alebo ste ešte nič od nej nečítali a chceli by ste poradiť?

Jednoducho, VY a TÁŇA. Píšte o tom do komentov (+ pripíšte názov tej knihy, ktorú by ste chceli vyhrať), v pondelok vám rozdáme spomínané štyri knihy.
A nezabudnite, že Táňu môžete stretnúť na Ikariáde, ktorá bude už v utorok 21.apríla - ešte zostalo zopár vstupeniek za 7€ a 10€.
TU si ich môžete objednať. Táňa bude mať podpiskarty a určite pár milých slov pre všetky svoje fanúšičky.
pasik-ikariada1.jpg

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Táňa Keleová - Vasilková

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nedošla mi kniha

(Eva Lukáčová, 11. 6. 2015 16:09)

Chcem sa opýtať:kedy mi príde kniha,ktorú som vyhrala? Ďakujem.
Môj e-mail eva-lukacova@centrum.sk

VY A TÁŇA

(Zuzana Popovičová, 20. 4. 2015 19:52)

Ďakujem veĺmi pekne za výhru kniha ma veľmi poteší a som strašne rada.
Ďakujem ešte raz. S pozdravom Zuzana Popovičová.

Zbožňujem Vaše knihy

(Viktória Vargová, 20. 4. 2015 15:09)

Blahoželám výherkyniam, nech si knihy užijú, ja svoje budem ďalej na novo čítať,mám ich veľmi rada.Prajem veľa úspechov pani Táňa v tvorbe. Ja som stratila oboch rodičov dávno, v priebehu dvoch rokov,a bolí to dlho a veľmi,ale život žiaľ musí ísť ďalej.Ale spomienky a láska v srdci ostáva <3

Tána a ja

(Klára, 20. 4. 2015 13:37)

Mám rada všetky knihy od T. Keleovej Vasilkovej, je to moja obľúbená spisovateľka.
Ak by sa na mňa usmialo šťastie privítala by som knihu Čo to bude?

Súťaž ,,Vy a Táňa"

(Eva Lukáčová, 20. 4. 2015 9:06)

Knihy od pani Táni mám veľmi rada aj moja sestrička ich rada číta a aj moja neboha mamka ich rada čítala.Od mamky som poslednú knihu dostala od pani Táni Liek na smútok... Táničke prajem všetko najlepšie veľa zdravia,veľa inšpirácií na písanie ďalších krásnych kníh.Pani Táňa ĎAKUJEME :) Potešila by má kniha MODRÝ DOM. Ďakujem.

Re: Súťaž ,,Vy a Táňa"

(Eva Lukáčová, 20. 4. 2015 10:14)

eva-lukacova@centrum.sk

Co to bude?

(Brona T, 19. 4. 2015 20:41)

Mam jej knizky rada a vsetky ich mam uz skoro vsetky precitane. Su take prave zo zivota.

Modrý dom

(Lenka N., 19. 4. 2015 11:22)

Hoci knihy pani Táne sa žánrovo neradia medzi krimi ani romance, predsa sa v jej dielach nájde dostatok napätia i romantiky. Nie všetky romány sa končia happy endom, ale o tom je život - a práve to robí knihy pani Vasilkovej úžasnými.

MAMA PRE VERINKU

(Maria, 19. 4. 2015 10:46)

Ja si pamätám prvú knihu, ktoru som si kupila .. Mama pre Veroniku... a odvtedy stale nejaku,,aj najbližší vedia čím potešiť k narodeninám...:-D Knihu som požičala, bohužial sa mi nevratila... ale kupim si v novom šate...:-D Aby mi nechýbala v mojej "Táňa" knižnici.. A možno ju vyhrám..uvidíme..

Barabášová

(Lenka, 19. 4. 2015 10:18)

Pani Táňu som osobne nikdy nestretla ale raz by som určite chcela. Hoci sa nemôžem zúčastniť Ikariády, verím, že bude ďalšia možnosť spoznať ju a porozprávať sa s ňou. čítala som jej knihy ako napr. čo to bude? alebo julinkina pekáreň a vždy ma veľmi oslovili a chystám sa pustiť do ďalších a preto by som rada vyhrala knihu modrý dom.

Moja túžba - Mama pre Veroniku

(Dianka Danka, 19. 4. 2015 9:21)

Vždy som hovorila, že človeka spoznáš podľa kníh, ktoré číta...ja môžem podľa tých, ktoré čítam povedať, že spisovateľka Táňa Keleová Vasilková musí byť úžasná žena, jej príbehy majú toľko citu - bolesti ale najmä lásky, takej nesebeckej lásky k druhým, sú to príbehy o ochote a pomoci voči druhým ... a na tomto pozadí sa rysuje dojímavý romantický príbeh... najprv som nechápala sestrinu záľubu práve v týchto knihách, ale potom som si prečítala knihu On a Ona a postupne ostatné ... sestra má vážne slušnú zbierku ... akurát titul Mama pre Veroniku ma veľmi zaujala – ešte som ju nečítala preto skúšam šťastie v tejto súťaž i;) Všetky tie príbehy sú také bežné a predsa keď ich čítam, nepripadajú mi nudné, ani otrepané, vždy som zvedavá, ako si hlavné hrdinky poradia, ako budú postupovať, čomu dajú prednosť, ako zareagujú ony a ako ich okolie... veď každý deň prináša nejaký nový príbeh . Dúfam, že sa mi niekedy v budúcnosti podarí dostať na nejakú besedu s autorkou, aby som jej mohla osobne vyjadriť svoj obdiv k nej a k jej ľudským príbehom... Je neskutočné ako vie dokonale opísať situácie, rodinný život, vzťahy a pod.. myslím, že veľa žien sa v nejakej postave nájde... Dokonca, vždy keď dočítam knihu ja, siahne po nej môj muž. Páči sa mu ... teda nám, že sú o reálnych situáciach, ktoré sa v našich životoch dejú. Táňa Keleová Vasilková má náš obdiv !

soutěž, zatulova@seznam.cz

(Lenka Zatulová, 19. 4. 2015 3:37)

O této spisovatelce jsem opravdu nevěděla hodlám to určitě napravit. Jsem vášnivou čtenářkou, za týden přečtu 7 až 8 knih. Ze slovenských spisovatelek mám v oblibě Janu Pronskou, také jsem ji objevila nedávno. Jestli mi můžete poradit, které knihy od Táni si mám přečíst nejdříve, budu vděčná. Jinak bych chtěla Modrý dům. Děkuji

NAJ SLOVENSKÁ SPISOVATEĽKA

(IVETA LUHNEOVÁ, 19. 4. 2015 1:45)

Pani Táničku nepoznám osobne,ale jej knihy sú super,čítam ich veľmi rada,k prvej som sa dostala keď som ležala v nemocnici a odvtedy si ich kupujem pravidelne,už teraz sa teším na niečo nové.z týchto štyroch mi chýba tá prvá:Cena za volnosť.

Láska ku knihám

(Viktória Vargová, 18. 4. 2015 21:54)

Zbožňujem Vaše knihy a mám takmer všetky,okrem Ceny za voľnosť a 4 mi chýbajú,neviem prečo,ale doplním si ich,už som si aj vypísala,ktoré to sú.Prajem Vám zo srdca nech sa Vám darí a my ženy,aby sme si mohli ešte veľa Vašich pekných príbehov prečítať. Ináč pracovala som celý život v knižnici.

Láska ku knihám

(Viktória Vargová, 18. 4. 2015 21:53)

Zbožňujem Vaše knihy a mám takmer všetky,okrem Ceny za voľnosť a 4 mi chýbajú,neviem prečo,ale doplním si ich,už som si aj vypísala,ktoré to sú.Prajem Vám zo srdca nech sa Vám darí a my ženy,aby sme si mohli ešte veľa Vašich pekných príbehov prečítať. Ináč pracovala som celý život v knižnici.

Knihy p. Vasilkovej

(Anna, 18. 4. 2015 21:39)

Prečítala som všetky knihy od pani Táni. Iba jediná mi chýba - ta prvá "Cena za voľnosť".
Tieto knihy mám rada...

Knihy p. Táni

(katarína, 18. 4. 2015 19:29)

Knihy od p. Táni som si začala kupovať, pretože pracujem v knižnici a tam bola kniha Modrý dom a veľmi sa mi páčili, sú zo súčastnosti a veľmi dobre sa čítajú, kúpili sme zopár aj do knižnice a ja si tiež doma robím zbierku jej kníh....páčia sa mi všetky ale nemám ešte Mama pre Veroniku....dakujem/katkac34@azet.sk/

MODRY DOM,MAMA PRE VERONIKU

(Mariana, 18. 4. 2015 17:59)

Ja som zacala citat knihy od tejto skvelej autorky minuly rok.Hned ako som docitala prvu knihu tak som vedela,ze budem pokracovat v dalsich jej knihach.povedala som si ze si kazdy mesiac od nej kupim aspon jednu knihu,zatial si to plnim.Z tychto 4 knizok mi chyba modry dom a mama pre Veroniku.Bola by som rada keby som nejaku vyhrala :).

Mama pre Veroniku v mojej knižnici chýba ...

(Danka , 18. 4. 2015 17:47)

S autorkou týchto veľmi žiadaných ženských románov som sa osobne nestretla a ak by som sa stretla, tak rada by som sa spýtala, kde berie inšpiráciu na všetky tie úžasné knihy. Kde ich najčastejšie píše a či jej nejakú inšpiráciu a pomoc dáva i jej rodina. Taktiež by som sa chcela spýtať, kedy začala písať príbehy a o koľko rokov sa jej podarilo vydať prvú knihu ...

Najobľúbenejšia spisovateľka

(Gabriela Liptáková, 18. 4. 2015 17:41)

Mám veľmi rada knihy od pani Keleovej-Vasilkovej a okrem prvej jej knihy,Cena za voľnosť, ich mám všetky prečítané a všetky ich mám vo svojej knižnici. Už sa neviem dočkať jej ďalšej knihy. Ďakujem