Choď na obsah Choď na menu
 


Džínsový denník 4

Zuzka Šulajová 

Legendárny Džínsový denník pokračuje!

Slovenský spisovateľ 2014

sulajovadd4.jpg

Pred siedmimi rokmi vyšiel prvý Džínsový denník a Zuzka Šulajová si okamžite získala desaťtisíce nadšených fanúšikov a ocenenie Objav roku 2007. Jej príbehy sú skvele napísané, odhaľujú záhadu chalanských citov a ešte sa pri nich schuti zasmejete. Na svete je štvrté pokračovanie kultovej série, ktoré zachytáva obľúbenú hrdinku Paulu Semokovú počas piatich rokov štúdia na vysokej škole.

 

Desaťtisíce tínedžerov vyrastali so sériou Džínsový denník a teraz ich isto poteší 4.diel...a prezradíme, že v pláne je aj piate a dokonca šieste pokračovanie:)
Ale poďme ku knihe Džínsový denník 4.
Napriek tomu, že Paula nezvratne dospieva, svojho denníka sa nevzdáva a sprevádza ju aj ďalšími piatimi rokmi štúdia. Spočiatku jej je smutno za bývalými spolužiakmi, hoci s niektorými zostáva v kontakte. Na začiatku prvého semestra ju však mama ubezpečí, že vysoká škola jej zmení život takisto ako stredná.
Bude mať pravdu?
A budú to mať na svedomí noví spolužiaci alebo staré lásky, ktoré nehrdzavejú?
A ako zamiešajú karty Lukášovi kamaráti z Anglicka, ktorí sa dovalia na Slovensko?

Prichádza vek vhodný na životné rozhodnutia – vloží niekto hlavu do chomúta? Začítajte sa do štvrtej knihy legendárneho Džínsového denníka, ktorým autorka dokázala pritiahnuť k čítaniu mladých...o ktorých sa stále vraví, že nečítajú. „V každej postave je kúsok zo mňa,“ hovorí Zuzka Šulajová. „Snažím sa písať tak, aby bol obsah stále vhodný aj pre maloletých, teda vyhýbam sa rôznym zákernostiam, neverám, vraždám alebo opisom sexu.“

 

Náhľad fotografií zo zložky Zuzka Šulajová

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.