Choď na obsah Choď na menu
 


Glee

 

Glee - začíname

Obrázok Prichádza fenomén Glee! 

 Zacal sa vysielať serial Glee, jeden z najuspesnejsich v sucasnosti na celom svete... Ikar  vydáva knihu Glee-Zaciname.
Ešte pred dvomi rokmi bežné slovo glee – v preklade ´spevácky zbor´. Dnes jeden z najpopulárnejších seriálov na svete a podľa Hollywoodskej asociácie zahraničných novinárov „najlepší seriál súčasnosti“. Konečne sa začal vysielať aj na Slovensku a spolu s ním prichádza aj prvá kniha Glee – Začíname, v ktorej sa dozviete všetko o osudoch talentovaných stredoškolákov, o kultovom televíznom seriáli, o obľúbených hrdinoch. Viac príhod a zábavy. To je knižná novinka Glee – Začíname!
 
Obrázok Glee sa odohráva v prostredí americkej high school. Stredoškolský učiteľ španielčiny Will Schuester má sen - vrátiť spevácko-tanečnému Glee-klubu niekdajšiu popularitu. Bude to ale tvrdý oriešok, pretože na škole vládnu futbalisti a roztlieskavačky, takže nejaký spevácky zbor je skôr na smiech... No nič nie je nemožné, keď sa do toho ide s chuťou a skutočnou vášňou.
 

Obrázok Glee seriál i kniha Glee – Začíname sú mimoriadne úspešné po celom svete vďaka viacerým veciam. V seriáli hosťovali viaceré známe celebrity ako Gwyneth Paltrow, Lady Gaga, Britney Spears, či Olivia Newton-John. V každej časti zaznie množstvo známych hitov a napríklad Madonna poskytla Glee úplne zadarmo celý svoj repertoár! Seriál získal desiatky ocenení a nominácií, ľudia si masovo sťahujú coververzie známych skladieb, diskutujú o knihe, v ktorej sa dozvedia viac. Hoci ide vo filme i knihách o bežné situácie a zápletky (chalani, baby, randenie, homosexualita, manželstvo, tehotenstvo...), sú podané veľmi nápadito, pútavo a vtipne.

Viac na stránke Ikaru:

Aktuálne novinky, videá a klipy nájdete na fan page Facebooku GLEE.sk.

 

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.