Choď na obsah Choď na menu
 


Hrana túžby

Eve Berlinová

Hrana túžby

Ikar 2013

hrana-tuzby.jpgErotických románov vychádza dnes veľa, no mnohým chýba potrebná dávka romantiky a lásky. Akoby šlo najmä o sex, rôzne praktiky a vytráca sa cit. To však neplatí pre uznávanú autorku erotických romancí Eve Berlinovú. V novinke Hrana túžby

opäť nechýba tá pravá láska. „Píšem farbistú a zmyselnú erotickú literatúru. Páčia sa mi príbehy s trochu drsnejšími prvkami, ale na prvom mieste mi vždy ide o pravú romantiku,“ tvrdí autorka. „Naozaj som presvedčená, že neexistuje nič lepšie alebo dôležitejšie než láska.“

 

Dante je sexuálne dominantný, sexi muž. Karu Crawfordovú stretol na strednej škole a hneď ho zaujala. Nikdy si však nepredstavoval, že keď sa po dvanástich rokoch stretnú, jej najtemnejšie fantázie sa budú dokonale zhodovať s jeho.

Dante prijme miesto v právnickej firme, kde Kara pracuje, a prudká vášeň ich ešte viac zblíži. Kara ako právnička vie zachovať tajomstvo, najmä po tom, ako  ju odmietol bývalý milenec, keď mu prezradila svoje sexuálne túžby. Už nečaká, že nájde muža, ktorý by ju dokázal uspokojiť. Lenže potom prežije jednu z najneuveriteľnejších nocí svojho života s mužom, ktorého vždy z diaľky obdivovala.
Napriek tomu hrozí, že hlboko zakorenený strach ich od seba oddelí – ak sa im nepodarí prijať bolesť spolu s rozkošou.

Eva Berlinová píše romány s tematikou BDSM, čo je súhrnný názov pre široké spektrum alternatívneho ľudského sexuálneho správania. Už jej prvá kniha Hrana rozkoše sa stala erotickým románom roka v USA. Hrana túžby patrí do série, no nie je pokračovaním, možno ju čítať aj samostatne.

Hrana rozkoše

Ikar 2012

 

hrana-rozkose_vnutro.jpgVo svete nastal boom erotickej literatúry, po ktorej siahajú najmä ženy a medzi najžiadanejšími knihami je Hrana rozkoše od Eve Berlinovej. Najlepší erotický román roka v USA. A čitatelia na Amazon.com súhlasia: „najlepší erotický román, akí sme kedy čítali.“ Zmyselný, pútavý, romantický. Príbeh o strate kontroly a znovuobjavení rozkoše. Hrana rozkoše so špeciálnym obalom pre hanblivejších.

 

 

Pozrite si trailer ku knihe Hrana rozkoše:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/GzT_tlToAKo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Dylan je úspešná spisovateľka šteklivých erotických románov, vie si užiť dobrý sex a s chuťou experimentuje, ale mužom nedovolí, aby si od nej vzali viac než ona od nich. A už v nijakom prípade jej nesmú zasahovať do života! Je totiž prirodzene dominantná žena, ktorá si potrpí na to, aby mala všetko pod kontrolou.

hrana-rozkose_prebal.jpg Od autora psychologických trilerov Aleca Walkera sa chce dozvedieť jediné: ako to chodí vo svete dominantno-submisívnych vzťahov. Ten pristane pod podmienkou, že prijme jeho nehanebnú ponuku: ukáže jej záhradu nespútaných rozkoší, ak sa Dylan podvolí všetkým jeho želaniam a rozkazom. Pri hocikom inom by to odmietla. Alec však nie je dominantný guru západného pobrežia pre nič za nič.

 Do brány nespútaných rozkoší vedie jediný kľúč: bezvýhradne sa podvoliť želaniam a rozkazom dominantného partnera – a city v tom najhorúcejšom objatí nemajú čo hľadať! Lenže čo ak sa ohnivá vášeň ocitne práve na hrane, za ktorou je odrazu všetko inak? Čo ak suverénny Alec odrazu zistí, že Dylan si výmenou za poslušnosť berie to najcennejšie, čo má – jeho srdce...

Začítajte sa do najlepšieho erotického románu roka Hrana rozkoše.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.