Choď na obsah Choď na menu
 


Klamy lásky

 

Adele Parksová

Klamy lásky

Obrázok Ikar 2011 
Fern je nespokojná so svojím všedným životom a keď sa jedného dňa spozná s rockovou hviezdou Scottom Taylorom, odchádza s ním do Hollywoodu. Opúšťa priateľa Adama, s ktorým žila všedný život bez vzruchov a vstupuje do kolotoča hviezd, celebrít a šoubizu. Verí, že Scott by jej mohol splniť všetky sny a túžby..
 
Novinka Klamy lásky je príbeh napísaný vtipne, s nadhľadom a s dávkou sebairónie. Ponúka pohľad do zákulisia hviezd a hollywoodskych praktík, ale aj do psychiky dievčaťa, ktoré po očarení populárnym spevákom bolestivo odhalí klamy lásky.
 
Autorka Adele Parksová sa vždy túžila stať spisovateľkou a keď v roku 2000 vydala prvý román Playing Away, všimli si ju mnohé médiá a Evening Standard ju zaradili do dvadsiatky londýnskych tvárí, ktoré stoja za pozornosť.  Z jej knihy sa len vo Veľkej Británii predalo 1,5 milióna výtlačkov a preložili ju do 25 jazykov.
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:)(:

(Jožka, 17. 4. 2011 18:27)

Tuto knihu som si na začiatku popravde ani velmi nevšimala......ale potom mi nejak nenápadne aj tak vošla do mysli..... prečitala som si ukážku a dosť ma zaujala:)......síce som od tejto autorky ešte nič nečítala, musím priznať, hoci len z tej ukážky, že píše zaujímavo.