Choď na obsah Choď na menu
 


Kto je to dievča?

Alexandra Potter

Kto je to dievča?

kto-je-to-dievca.jpgČo keby ste vedeli zmeniť svoje mladšie ja?!

Predstavte si, že sa môžete vrátiť o desať rokov späť a stretnete svoje mladšie ja. Aké rady by ste mu dali? Používaj krém na opaľovanie...vyberaj si len bavlnené oblečenie...nedávaj tomuto idiotovi svoje telefónne číslo.
Do rovnakej situácie sa dostala aj Charlotte, hlavná hrdinka knihy Kto je to dievča? od svetovo úspešnej Alexandry Potterovej.

 

Na Slovensku už vyšla Potterovej kniha Daj si pozor na želania, ktorá sa stretla s obrovským ohlasom a pohybovala sa na horných priečkach knižných rebríčkov. Čitateľky určite poteší jej druhá kniha Kto je to dievča? o Charlotte, ktorá má vlastnú PR firmu, kopec peňazí a príťažlivého priateľa. Napriek tomu je neurotická, vystresovaná a pesimistická.

 Jedného dňa na ceste do práce je uzavretá diaľnica a doprava je odklonená. Počas tejto obchádzky sa Charlotte stretne so svojím o desať rokov mladším ja. Zisťuje, že vtedy bola oveľa bezstarostnejšia a uvoľnenejšia. Staršia Charlotte sa snaží svojej mladšej verzii posunúť rokmi nadobudnuté skúsenosti a zároveň sa ju snaží varovať pred chybami, ktoré počas rokov urobila. Čoskoro sa však aj ona dozvedá niečo podstatné...

Stretnutie so svojím mladším ja totiž môže mať prekvapivé následky. „Aj mne neustále napadá – keby som tak vtedy vedela to, čo viem teraz,“ priznáva s úsmevom Alexandra Potterová v exkluzívnom rozhovore pre Buxcafé.sk. „Hovorím si - keby som si vtedy uvedomovala, aké ohromné to je, keď má človek 21 rokov, keď si nerobí starosti o svoju kariéru...A keby som tak napísala knihu o čarodejníkovi, čo sa volá Harry PotterJ

Od autorky vyšlo:

Daj si pozor na želania

 

daj-si-pozor-na-zelania.jpg

 

Alexandra Potter

Potterova_podpisuje1.JPGPotterova1.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.