Choď na obsah Choď na menu
 


Pod týmto užom

 Užite si  Pod týmto mužom!

 Ikar 2014

pod-tymto-muzom.jpg

V hoteli s názvom Zámok sa mladá bytová architektka Ava zoznámi s jeho nebezpečne príťažlivým majiteľom Jessem Wardom. Upúta ju, priam ohromí, svojou silou a oslepí vášňou, akú si ani nevedela predstaviť. A pod obrovskou vášňou sa neraz skrýva horúca láska... Začítajte sa do pokračovania Nočnej trilógie, ktorú prestížny The Guardian označil za „nové Fifty Shades“.

 

Autorka Jodi Ellen Malpasová vystihla dnešnú ženu – hrdú, nezávislú s pôsobivou kariérou, ktorá má však fatálnu slabosť na určité veci. Slogan trilógie „Iba jedna noc stačiť nebude!“ hovorí za všetko. Pod týmto mužom je druhá časť tejto série o nekonečnej láske a vášni, pred ktorými niet úniku.

Dnes som v sebe horko-ťažko našla silu, aby som išla do práce. Od môjho stretnutia s Jessem Wardom uplynulo päť dní. Päť dní plných agónie, prázdnoty a vzlykania.
Keď som zatvorila oči, zakaždým som ho uvidela – mihajúce sa obrazy sebaistého, krásneho muža, ktorý si ma podmanil, sa striedali s obrazmi prázdneho, urážlivého a opitého tvora, čo ma zničil. Bez neho som sa cítila prázdna a neúplná. Prinútil ma, aby som po ňom túžila, a potom odišiel z môjho života...

Jesse však má zlomenú dušu a temné tajomstvá, ktoré pred ňou úzkostlivo skrýva. Ava tuší, že ak sa chce pred Jessem zachrániť, musí ho opustiť, a to hneď. Lenže niet úniku... Jesse sa vráti do jej života rozhodnutý pripomenúť jej zmyselné potešenia, ktoré spolu prežili. Ava sa rovnako pevne rozhodne vypátrať pravdu ukrytú pod oceľovým zovňajškom tohto muža. Znamená to, že sa k zámockému pánovi musí znova priblížiť – a presne tam, na dosah svojej ruky, ju Jesse chce mať.

„Horská dráha zvaná Tento muž je čoraz rýchlejšia a kľukatejšia.
Užívam si tú jazdu a túžim, aby sa nikdy neskončila.“
Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová sa narodila a vyrastala v Northamptone vo Veľkej Británii, kde aj žije so svojou rodinou. Pracovala na plný úväzok v rodinnej stavebnej firme s predpokladom, že po otcovom odchode do dôchodku ju prevezme, a dlho sa bránila neodbytnej myšlienke na napísanie románu. Napokon si však našla čas aj odvahu a v októbri 2012 sama vydala Tohto muža ako elektronickú knihu. Napísala príbeh s viacerými silnými postavami, najmä so zámockým pánom Jessem Wardom, a získala neuveriteľný ohlas u žien na celom svete. Po dvoch mesiacoch sa Jodi rozhodla vzdať zamestnania a sústredila sa na svoju novú, nečakane úspešnú kariéru spisovateľky. A tak si teraz môžeme prečítať pokračovanie trilógie Pod týmto mužom.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.