Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvo plánu vášho života

 

Ruediger Schache

Tajomstvo plánu vášho života

 Obrázok Nič z toho, čo prežívame, sa nedeje náhodou. Plán vášho života sa pred vami postupne odhaľuje a je na vás, aby ste ho vnímali jasne a zrozumiteľne. Aby vo vás vznietil iskru záujmu hlbšie preskúmať Tajomstvo plánu vášho života. Tak sa volá novinka z pera nemeckého spisovateľa Ruedigera Schacheho, autora bestsellerov Tajomstvo príťažlivosti sŕdc a Tajomstvo siedmich závojov.
 Životné skúsenosti, to, čo sme prežili, nám už nikto nezoberie. Okrem nich však môžeme siahnuť aj po dobrých sprievodcoch, ktorí nám poskytnú podporu na ceste za poznaním a pravdou. Sú ako kľúče, ktoré hľadajúcemu otvárajú nové priestory na zážitky. Jedným z kľúčov je aj táto kniha, ktorá rozpráva o duši a zmysle života. Ako sa prakticky a hmatateľne dopracovať k poznaniu? Ako možno dosiahnuť vnútornú istotu a spoznať pravdu o sebe i vlastnom živote?
Každý človek má svoj jedinečný plán duše a predurčenú cestu, ako v živote dosiahnuť naplnenie. Ale aby sme mohli napredovať po tejto ceste, musíme rozumieť znameniam. Treba pochopiť, prečo život prebieha tak a nie inak, prečo a aké signály nám posiela duša a čo vlastne hľadá. Aký význam má rodina, telo, nadanie a schopnosti. Čo nám hovoria isté udalosti.
 

Na ceste za naplnením želaní a túžob môžeme pochopiť reč života a rozpoznať poriadok všetkých vecí a vzťahov. Naučíme sa pýtať: Čo nás učia vzťahy? Aký zmysel majú niektoré stretnutia? Čo treba dať do poriadku? Čo treba prežiť? A urobiť?
Čím viac o tom budeme vedieť, tým lepšie sa môžeme rozhodovať. Kniha Tajomstvo plánu vášho života pomôže pochopiť plán duše, aby sme mohli viesť naplnený, šťastný a zmysluplný život. Ak túžite po rozvoji, ak chcete chápať a porozumieť životu, táto kniha je pre vás ako stvorená.

Viac o knihe

Obrázok Ruediger Schache, spisovateľ, nezávislý novinár, vedúci seminárov, prednášajúci, sa zaoberá výskumom vedomia. Po ukončení štúdia ekonómie a psychológie niekoľko rokov pracoval ako manažér v jednom z najúspešnejších priemyselných podnikov v Nemecku. Na svojich cestách po Spojených štátoch, Mexiku a Ázii a počas dvoch rokov strávených v liečebnom centre v Brazílii absolvoval celý rad rôznych školení. To všetko viedlo k jeho hlbokému pochopeniu a fundovanému prehľadu o súvislostiach osobnej reality, lásky, vzťahov a zmyslu ľudského bytia, o vnútorných a vonkajších súvislostiach týkajúcich sa tém, ktoré určujú náš život.

ďalšie knihy od autora

Obrázok Tajomstvo príťažlivosti sŕdc

Väčšina ľudí má tie isté túžby a otázky. Hľadajú život, ktorý by stál za to a mal zmysel. Chcú pochopiť, učiť sa a všetko neustále zlepšovať. Hľadajú odpovede, ktoré sú správne, odpovede na otázky, ktoré im kladie sám život. Ale nad to všetko chcú milovať a byť milovaní, navždy. Avšak často to vyzerá tak, že čím viac niečo chceme, tým ťažšie to dosiahneme.
Tajomstvo príťažlivosti sŕdc poukazuje na silu charizmy a príťažlivosti, ktoré sú aktívne v nás všetkých a ktoré určujú náš život

Obrázok Tajomstvo siedmych závojov

Hľadajte pravdu a nájdete zmysel života a lásky. Cesta k nej vedie cez 7 ilúzií. Sú niečo ako závoje, ktoré zabraňujú poznaniu skutočnej pravdy. V okamihu keď týmto ilúziám porozumieme a závoje sa odkryjú, všetko v živote sa stane ľahšie a oveľa viac naplňujúce: konflikty vymiznú, priateľstvá budú pevnejšie a všetko okolo nás bude pôsobiť mierlivo a stabilne.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Dokedy?

(Lenka, 3. 3. 2011 18:32)

No predsa dovtedy, kým sa budú predávať!

zase?

(Marek, 3. 3. 2011 17:43)

dokedy budú vydávať tie tajomstvá? niežeby to nemalo niečo do seba, ale v každej knihe sa píše v podstate to isté, len to má iný názov...