Choď na obsah Choď na menu
 


TO ZVÍŘE V NĚM

 LAURENTSON SHELLY

 

TO ZVÍŘE V NĚM

Obrázok

The Beast In Him (2008)

Levné knihy 2010

 

Obrázok Ve Lví hřívě představila autorka zcela novou ligu hrdinů - sexy fešáky, které vystihuje pojem alfa samec. V To zvíře v něm se jeden osamělý vlk setká se svou partnerkou. Na jisté věci opravdu stojí za to si počkat. Když Jessica Wardová 'čirou náhodou' narazí na Bobbyho Raye Smithe, zjistí, jak se od střední školy změnil. A Jess jakoby celá roztála, kdykoli se Smitty ocitne v její blízkosti. Některé věci se prostě nemění, kromě toho, že z Jess je úspěšná žena, která si může užívat nezávazný sex

Obrázok

Nakoľko som prvý diel série hodnotila vcelku pozitívne musím povedať, že tento druhý tak dobrý nebol. V knihe máme len jeden príbeh, ktorý je umelo ponaťahovaný na takmer 350 strán a hlavne nič závažnejšie sa tam nedeje, samozrejme kniha je rovnako ako Lví hříva trocha presexovaná a dosť zvieracia (ak to tak môžem nazvať, mne totiž prišlo že hlavný hrdinovia sa správali oveľa viac ako zvieratá než ako ľudia..), ono to ale asi bol autorkin zámer, ale podľa mňa veľmi nevyšiel.

Proste nuda, nuda, nuda... chvíľkami sex a zas len nuda, nuda, nuda...

Chýbala akákoľvek zaujímavejšia zápletka alebo humor, alebo proste niečo čo by knihu urobilo zaujímavejšou. Takže ak máte chuť na trocha fantasy siahnite po niečom inom, v ponuke je toho neúrekom.

Toto nebola najšťastnejšia voľba.

Pol srdiečka a do police.

 Spracovala LENKA

Pride / Hrdosť
1. The Mane Event (2007) - Lví hříva (Levné knihy 2010)
2. The Beast In Him (2008) - To zvíře v něm (Levné knihy 2010)
3. The Mane Attraction (2008)

Obrázok

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ďakujem

(Kitty, 20. 10. 2010 16:23)

Tak toto ma mrzí lebo Lví hříva sa mi páčila, obidva príbehy boli svojské a čitateľné a tešila som sa na pokračovanie, no nechám si poradiť lebo väčšinou mi Romantika dobre poradí, tak ďakujem ušetrila som na hádam zaujímavejšiu knižku :)