Choď na obsah Choď na menu
 


HRAJTE o 6 kníh slovenských autoriek!

rom-3kusky.jpg

Čoraz častejšie nám píšete, ako milujete slovenské autorky a že nedáte na ne dopustiť.
Súhlasíme – máme skvelé spisovateľky ako Táňa Keleová-Vasilková, Jana Pronská, Katarína Gillerová, Andrea Coddington, Tamara Heribanová, Monika Wurm, Lucia Sasková, Miroslava Varáčková, Mária Ďuranová, Evita Urbaníková...
Takto by sme mohli pokračovať ešte dlho a sme rady, že ich máme:)
Aj preto si teraz zahráme o 2 balíčky po 3 knihy, ktoré vám venuje vydavateľstvo Motýľ.

 

Mária Hamzová. Darina Hamarová. A Jana Šulková.

Aj tieto tri autorky máme rady a ich posledné...lepšie by sme mali napísať ostatné:-)... knihy sme si naozaj vychutnali.
Či už to boli Slzy muža, ktoré nám kladú otázku – idú láska a hriech ruka v ruke? Je milovať zločin?
Žiť, a pritom umierať  o zákerných tajomstvách manželstva, a zlatej klietke, v ktorej občas uviazneme.
Dievča s maskou je zasa príbeh mladého dievčaťa o spoznávaní samej seba; o maskách, ktoré nosíme na tvári.

r_slzy.jpg

r_zit.jpg    r_dievca.jpg

Tieto 3 knihy čakajú na dve z vás, našich FB fanúšičiek.  A získať ich môžete úplne jednoducho.
Sme zvedavé, čo hovoríte na našu stránku www.romantika.estranky.sk. Začiatkom roka sme urobili malý reštart. Každý deň vám prinášame knižné tipy, novinky, recenzie, pribúdajú súťaže... a sme rady, že je vás čoraz viac. Doteraz si našlo cestu na náš romantický portál vyše 1,05 milióna z vás a mnohé sa vraciate opakovane.

Preto nás zaujíma, čo sa vám na našej stránke páči a čo naopak, prekáža. Čo vám tu chýba, čo by ste pridali alebo čomu by sme sa mali viac venovať?
Dajte nám tipy a nápady, aby sme spoločne vylepšovali portál, ktorý už teraz patrí medzi najväčšie zdroje knižných tipov o knihách pre ženy, o romanciach.

ruza.jpgPíšte dolu pod článok do komentárov (všetky si pozorne prečítame) a budeme rady, keď budete post na Facebooku zdieľať svojim kamoškám, prípadne ich pozvete do našej romantickej komunity:-)
V pondelok vyberieme 2 výherkyne, ktoré dostanú balíčky s tromi knihami spomínaných autoriek:

Slzy muža + Žiť, a pritom neumierať + Dievča s maskou

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

naša stránka-naše autorky

(Aca, 27. 3. 2015 10:30)

Veľmi sa mi páči že na vašej stránke propagujete slovenských autorov čo mi je blízke. Ked otvorím vašu stránku vždy viem čo nové práve vychádza a môžem si to kupiť. Skvelé!
aca.bobalka@gmail.com

ste super

(Jana Juríčková, 27. 3. 2015 10:23)

Objavila som Vás iba nedávno a veľmi som sa potešila. Každá jedna stránka,ktorá sa venuje knihám,slovenským autorkám a romantike poteší moju dušu a hneď má môj like,aby som sa dozvedala novinky :) Teším sa,že ste :)

Romantika

(Andy, 27. 3. 2015 10:23)

Mne osobne sa stránka páči..zatiaľ tak ako je.Je to prehľadne zoradené,takže si môžem kliknúť presne na to, čo chcem. Samozrejme aj ja patrím asi k väčšine žien, ktoré obľubujú romantické knihy :) Preto oceňujem,že ste to takto pekne rozdelili -súčasné,historické, romány od slov.autoriek. Takže určite chválim, prehľadnosť nadovšetko. Prajem veľa čitateľov pekný deň
andy77.k@centrum.sk

Ste super stránka

(Kornélia, 27. 3. 2015 10:21)

Odkedy vás poznám som s vami veľmi spokojná. Na vašej stránke si vždy najdem novinky zo sveta kníh a nemusím inde hľadať. Ste super!
korneliabobalova@centrum.sk

knihomoľka

(ms89jessie , 27. 3. 2015 10:05)

Ako každá správna knihomoľka sa zaujímam o všetky novinky a horúce tipy v oblasti kníh, som asi na milión portáloch, ale tento je jedinečný. Vždy mi dáte skvelý tip, mám v knihách lepší prehľad a vždy ma poteší krásna recenzia alebo opis z vašej stránky, pretože je jedinečný a dávate priestor iným, aby sa so svojimi pocitmi a skúsenosťami podelili s nami ostatnými. A taktiež veľmi sa mi páči sekcia Spisovateľky, kde sa vždy dozviem zaujímavosti o svojich obľúbených autorkách, ktorým sa iné stránky až tak veľmi nevenujú. ďakujem veľmi pekne za to všetko a buďte takí skvelí i naďalej!

Romantika

(Mária Slováková Peceková, 27. 3. 2015 9:52)

Rada si prečítam romanticku knihu s aspoň nádychom reality.Vaša stránka je taká.Presne pre nás ženy. e-mail:maja.slovakova@centrum.sk

Slzy muža - ostatná kniha Dariny Hamarovej?

(Marta, 27. 3. 2015 9:50)

Prosím Vás, píšete, že ste si o.i. vychutnali ostatné knihy autoriek a píšete aj o knihe Dariny Hamarovej Slzy muža. Pokiaľ viem, tak toto nie je jej ostatná kniha, je to jej prvotina. Ostatná kniha Dariny Hamarovej je román Životom nekráčam sama.

romantika nie je len o láske

(Jolka, 27. 3. 2015 9:50)

Všetko,čo sa týka kníh je pre mňa úžasné,neviem si predstaviť o čo sú ochudobnení ľudia,ktorí nikdy nečítajú...Kedysi som vyrastala na historických romantických dielach,aj dnes sa k ním rada vraciam,len tak,oprášiť si trocha vedomosti.tak ako sa rokmi zdokonaľovali vydavateľstva,kníhkupectvá,žánre,tak aj ja som prechádzala rôznymi etapami čítania.Romantika ale stále vyhráva,pretože často to je útek od reality,relax,pocit,že nie všetko je zlé,ako sa nám občas zdá.Pozitívne vnímam,nárast slovenských autoriek,kedysi som hltala veľa Steelovú,ale som milo prekvapená novými dielami našich autoriek,pani Keleová-Vasilková nám často píše z duše,tým nechcem povedať,že ostatné nie sú čitateľné,veď o tom svedčí čitateľnosť ich kníh.Rada Vás budem naďalej sledovať,som súťaživý typ,čo sa kníh týka,tak sa teším na novinky.Možno by som tiež rada privítala niečo zo staršej generácie spisovateľov...len toľko...

môj svet sú knihy

(ivetakatonová, 26. 3. 2015 15:52)

Túto stránku som objavila iba nedávno a fandím Vám,ja knihy zbožnujem asom rada že si môžem pozrieťčo nové vo svete romantiky,ktorú momentálne rada čítam.prajem autorom veľa tvorivých síl a veľa čitateľov.

romantika

(Silvia, 27. 3. 2015 9:44)

Vaša stranka je super,ja osobne by som nic nemenila vsetko je

názor

(Andrea H., 27. 3. 2015 9:43)

Táto stránka sa mi páči, keďže rada čítam knihy. Oceňujem prehľadnosť stránky, a že okrem slovenských autorov sú tu aj zahraniční.

Každy potrebuje kúsok romantiky

(Katarina, 27. 3. 2015 9:32)

Stránka sa mi veľmi páči.Som rada že aj naše slovenské autorky ľudia radi čítajú.Som totiž jedna znich. Pohladia srdce,ale aj dušu.Každá z nás sa tam nájde.Uvýtala by som eshop.Kto prežíva ťašké obdobie tak aspon pri knihe nan chvýľu zabudne .Držím palce.

Romantika s romantikou

(Libuša, 27. 3. 2015 9:10)

Stránka sa mi obsahovo veľmi páči. Bohaté rozdelenie, zaujímavé články, rada si prečítam aj o spisovateľkách, ktoré stoja za našimi romanticko - oddychovými chvíľkami. Troška mi vadia malé písmenká a grafika stránky. Uvítala by som aj rubriku z našej staršej slovenskej a svetovej romantickej tvorby a tiež poéziu. Aspoň malé "retro" alebo spomienku na Rúfusa, Válka, Lukáča. Niečo, čo vie pohladiť dušu a srdce aj po rokoch. Čo patrí k tomu NAJ- top vrcholu pomyselného rebríčka z romantiky.

páči sa mi to vaše pozadie:-)

(Dominika Malikova, 27. 3. 2015 8:48)

Fakt vydarene a ma svoju vypovednu hodnotu, hned vo mne navodite romanticku zasnenu naladu.
Stranku sledujem len niečo vyše mesiaca a rýchlo som si zvykla, chodím k vám určite aspoň pár krát týždenne a páči sa mi, že tam vždy nájde čosi nové. Že si môžem prečítať úryvky. Trošku by som na vašom mieste popracovala s fotkami, viac autoriek, možno pravidelnejšie súťaže a tiež názov stránky. Zhednodušiť, aby k vám prišlo oveľa viac ľudí.
A páčil by sa mi aj malý eshopík - máte tuším burzu, ale nejako je mŕtva.
Držím vám palčeky.

skvelá stránka

(Lýdia, 26. 3. 2015 20:35)

a vôbec nevadí, že vám teraz padl komenty, že sa nedajú pridávať, to sa stane, držím vám palce

názor na stránku

(Majka, 26. 3. 2015 15:58)

Musím sa priznať, že sú túto stránku do teraz nepoznala. No keďže mám veľmi rada romantické knihy bude patriť medzi moje obľúbené, kde budem chodiť a čerpať inšpiráciu na knihy, ktoré by mali do mojej zbierky pribudnúť. :)

názor

(Veronika K., 26. 3. 2015 15:55)

Tak ja som túto stránku objavila len nedávno, ale som vášnivá "knihmoľka" a romány sú moje top. Stránka je úžasná, mám v pláne ju celú preštudovať a už teraz viem že moja knižnica sa zasa rozšíri. Je tu úžasný výber, prehľadné kategorie, no proste TOP .
ikakumorov228@gmail.com

Romantiku potrebujem ako soľ :)

(Janka Gruchaláková, 26. 3. 2015 15:54)

Pekný deň, priznávam, že som novým členom Vašej stránky, ale to len preto, že len dnes sa ku mne dostala. Prezrela som si Vašu stránku a naozaj mi na nej nič nechýba, len ma mrzí, že som doteraz o nej nevedela. Milujem romantiku v knihách, lebo mi pomáha prekonávať tie ťažšie obdobia v živote a pri nej nemusím myslieť na nič zlé. Takže ďakujem, že organizujete takéto súťaže vďaka ktorým sa dostávate do našej pozornosti. A to je to čo by som aj naďalej odporučila...súťaže. Lebo len vďaka nej som si Vás všimla :) S prianím všetkého dobrého a veľa romantických čitateliek praje, Janka

Práve som Vás objavila-super

(Valeria PEtrovska, 26. 3. 2015 15:44)

Môj život sa zmenil ,kvôli chorobám a tak som teraz ku knihám našla veľky vzťah.Nie,že by som pred tím nečítala,čítala a veľa po nociach.Moje dcéry a manžel tiež tomuto prepadli.Máme plnu knižnicu a nedám dopustiť ani na našu dedinsku knižnicu.Vaša stránka ma očarila,je pekne usporiadaná,priehľadná.DAKUJEM !!

názor

(Julka, 26. 3. 2015 15:44)

Veľmi pekná stránka :) Veľmi oceňujem, že keď si zadám do vyhľadávania napr. meno autora, tak mi vyhodí pár kategórií, v ktorých je zaradený :) Takto sa vlastne dozviem, v ktorej rubrike presne hľadať nemusím chodiť rubriku po rubrike :) A taktiež ma teší, že tu máte knihy aj od T. Keleovej-Vasilkovej, pretože jej knihy sú moje obľúbené :) A v neposlednom rade sa mi páči vaša rubrika Bazár kníh, za túto vás naozaj veľmi chválim :) A keďže som si všimla, že máte knihy v angličtine, možno by ste mohli popremýšľať aj nad knihami v iných jazykoch :) napr. mňa by potešila španielčina :)