Choď na obsah Choď na menu
 


HRAJTE o 6 kníh slovenských autoriek!

rom-3kusky.jpg

Čoraz častejšie nám píšete, ako milujete slovenské autorky a že nedáte na ne dopustiť.
Súhlasíme – máme skvelé spisovateľky ako Táňa Keleová-Vasilková, Jana Pronská, Katarína Gillerová, Andrea Coddington, Tamara Heribanová, Monika Wurm, Lucia Sasková, Miroslava Varáčková, Mária Ďuranová, Evita Urbaníková...
Takto by sme mohli pokračovať ešte dlho a sme rady, že ich máme:)
Aj preto si teraz zahráme o 2 balíčky po 3 knihy, ktoré vám venuje vydavateľstvo Motýľ.

 

Mária Hamzová. Darina Hamarová. A Jana Šulková.

Aj tieto tri autorky máme rady a ich posledné...lepšie by sme mali napísať ostatné:-)... knihy sme si naozaj vychutnali.
Či už to boli Slzy muža, ktoré nám kladú otázku – idú láska a hriech ruka v ruke? Je milovať zločin?
Žiť, a pritom umierať  o zákerných tajomstvách manželstva, a zlatej klietke, v ktorej občas uviazneme.
Dievča s maskou je zasa príbeh mladého dievčaťa o spoznávaní samej seba; o maskách, ktoré nosíme na tvári.

r_slzy.jpg

r_zit.jpg    r_dievca.jpg

Tieto 3 knihy čakajú na dve z vás, našich FB fanúšičiek.  A získať ich môžete úplne jednoducho.
Sme zvedavé, čo hovoríte na našu stránku www.romantika.estranky.sk. Začiatkom roka sme urobili malý reštart. Každý deň vám prinášame knižné tipy, novinky, recenzie, pribúdajú súťaže... a sme rady, že je vás čoraz viac. Doteraz si našlo cestu na náš romantický portál vyše 1,05 milióna z vás a mnohé sa vraciate opakovane.

Preto nás zaujíma, čo sa vám na našej stránke páči a čo naopak, prekáža. Čo vám tu chýba, čo by ste pridali alebo čomu by sme sa mali viac venovať?
Dajte nám tipy a nápady, aby sme spoločne vylepšovali portál, ktorý už teraz patrí medzi najväčšie zdroje knižných tipov o knihách pre ženy, o romanciach.

ruza.jpgPíšte dolu pod článok do komentárov (všetky si pozorne prečítame) a budeme rady, keď budete post na Facebooku zdieľať svojim kamoškám, prípadne ich pozvete do našej romantickej komunity:-)
V pondelok vyberieme 2 výherkyne, ktoré dostanú balíčky s tromi knihami spomínaných autoriek:

Slzy muža + Žiť, a pritom neumierať + Dievča s maskou

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Páči sa mi

(Janka, 26. 3. 2015 15:42)

Čo sa mi na tomto blogu páči. Toho je dosť veľa.
Predovšetkým obľubujem recenzie. Nielenže recenzujete knihy podľa môjho gusta, ešte sú aj úžasne napísané.
Ďalej sa mi páči to, že si môžem pozrieť na "liste" o autorovi/rke nejaké novinky, ale predovšetkým aké knihy vyšli a čo je pre mňa najdôležitejšie, z akej sú série.
Rovnako ma zaujal aj bazár, aj keď som si zatiaľ z neho nič nekúpila, ale zaujala má možnosť posunúť knihy ďalej.
Zaujala ma aj nová rubrika (na starej stránke ak sa nemýlim nebola) čítanie na pokračovanie. Vždy, keď sa do nejakej začítam tak som potom nabudená na knihu a čertím sa, že si ju nemôžem prečítať hneď. :)
A neposledne moje oko zaujalo to, že už na bočnej lište máte rozdelenie kníh podľa žánru. Považujem to za super nakoľko to návštevníkovi stránky ušetrí veľa času.
Takže tu je moje prečo a hádam motivuje nových návštevníkov aby sa opätovne vrátili.

Pekná stránka

(Soňa Tkáčová, 26. 3. 2015 15:38)

Vašu stránku som objavila iba teraz, ale hneď ma upútala. Veľmi rada čítam, preto som rada, že si budem môcť prečítať recenzie, dozvedieť sa o novinkách..takže určite ostanem fanúšikom a budem sa k vám rada vracať. Držím palce nech sa darí..

Super!

(Ľubica Šťastná, 26. 3. 2015 15:37)

Dobrý deň prajem! Vaša stránka mi doposiaľ nebola známa, no ihneď ma potešilo, že práve taká existuje a po vzhliadnutí môžem iba skonštatovať - SUPER!!!

Keď romantika, tak v knihe ....

(Lucia, 26. 3. 2015 15:36)

Dobrý deň, ja spadám medzi čerstvé fanynky vašej stránky, nemôžem porovnať zmeny, ktoré ste na stránke urobili začiatkom roka. Páči sa mi tu a taktiež i na FB profile. Knihy sú pre mňa mojou drogou, ktorú si s chuťou dám a u vás sa dá krásne "vybrať"......

súťažím

(Miriam, 26. 3. 2015 15:33)

Ja najradšej čítam historické romantické knihy alebo knihy s detektívnou zápletkou :) A tento balíček kníh, ak by som vyhrala, by som venovala jednej úžasnej mamine, ktorá sa stará o svoje jediné nevyliečiteľne choré dieťa a je to čistá, romantická duša :)

Re: súťažím

(Miriam, 26. 3. 2015 15:34)

A vaša stránka je super, nič na nej nie je potrebné meniť alebo dopĺňať ;)

milujem knihy takže aj vás

(Iveta Moravčíková, 26. 3. 2015 15:33)

Velmi sa mi páči vaša stránka velmi rada čítam a tak mi dobre padne prečítat si recenie o knihe na statusoch dobre uputavky čo sa týka kníh, lebo kolko krát človek ani nevie aku knihu si kupit a tu je dobrý návod ked sa sem pozrie aj sutaže sa mi páčia. Ste perfektný.

ste super

(Agáta, 26. 3. 2015 15:33)

Vasa stranka sa mi velmi paci, je prehladna, najdem tam dostatok informacii, recenzie na knihy, len tak dalej

sutaz

(Alena, 26. 3. 2015 15:31)

Ahojte Ja osobne mam rada historicke romany ale precitam skoro vsetko, na tejto stranke sa mi pacia zaujimave tipy a recenzie a samozrejme ukazky z knih

super

(Jana Lascsáková, 26. 3. 2015 15:26)

Veľmi dobrá stránka, pre mňa je na nej všetko podstatné, dobré typy, recenzie, všetko tu nájdem čo ma zaujíma. Mám veľmi rada knihy ,najmä naše slovenské súčasné autorky a autorov, rada sa na Vašu stránku vraciam, nechám sa inšpirovať novinkami.Ďakujem a nech sa Vám darí aj naďalej. /lienko1964@azet.sk/

Kniha - môj priateľ od malička.

(Viktória Vargová, 26. 3. 2015 15:24)

Lásku ku knihám som objavila v sebe asi v druhom ročníku ZŠ.Vypožičiavali sme si ako trieda medzi sebou raz mesačne knihy,ktoré nám triedna učiteľka doniesla, a objavila som niečo úžasné, mohla som snívať,cestovať a neopustilo ma to dodnes. Moja láska ku knihám ma viedla dokonca aj k voľbe povolania a na Knihovnícku školu v Bratislave nadstavbu, 34 rokov som pracovala ako knihovníčka. nedám dopustiť na naše autorky a snažila som sa aj ich knihy nakupovať do knižnice a na dôchodku si ich kupujem aj doma.Nejde to pravdaže stále ako by si človek prial,ale od našej Táni Vasilkovej- Keleovej mám mimo 4 všetky,aj od Hamzovej, Gillerovej ,Ďuranovej, a všetkých našich autorov i autorky som prečítala ako študentka.Prajem Vám veľa úspechov, páči sa mi Vaša stránka.

Super, len tak ďalej!!!

(Veronika Beňová, 26. 3. 2015 15:23)

Veľmi sa mi páči Vaša stránka, je prehľadná a hlavne informácií je plný internet, ale keď si idem kupovať nejakú knihu jednoznačne zablúdim k Vám pozriem sa na Vaše tipy, recenzie. Stránok je mnoho avšak pre mňa je podstatný obsah a tu ste určite top, ďakujem, že ste :-)

Rozhodne ste jednotka

(Lucia Paráková, 26. 3. 2015 15:11)

A to nehovorím len kvôli výhre, ale objavila som vás pred pár meisacmi, doporúčala ma kamoška a odvtedy k vám chodím pravidelne, ako píšete. Ano, dajú sa informácie zohnať aj inde, ale tu toho nachádzam na jednom mieste veľa, zaujímavé tipy, páčia sa mi veľmi Čítania na pokračovanie, tiež recenzie. Tých by mohlo byť viac, predsa len ja sa dosť orientujem podľa iných, ohlasov a tak.
Každopádne sa mi stránka mimoriadne páči, je kultivovaná, napodiv je v článkoch minimum chýb, takže asi prechádzajú nejakou kontrolou, čo je skvelé.
Zatiaľ mi vyhovuje, nachádzam tu nové tipy a teším sa vždy, keď sem idem, čo ste pripravili, čo ma zaujme.
Aha, ešte by ste možno mohli zmeniť názov stránky, tie estranky nie je dobré, vždy sa pri písaní nejako pomýlim:-) Možno by vás našlo aj viac ľudí.
Držím vám palce, baby!

milujem vás

(erika masarovičová, 26. 3. 2015 15:09)

Ste super stránka a som rada že som vás našla a ostávam verná :) Konečne stránka kde sú aj super slovenské spisovateľky - páčia sa mi recenzie, že dávate ukážky z knih - proste super :) Dakujem


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5