Choď na obsah Choď na menu
 


Jarná nádielka z vydavateľstva Slovenský spisovateľ

Knižná romantika z vydavateľstva Slovenský spisovateľ je s príchodom jari bohatá. Určite si je z čoho vyberať. Nechajte sa inšpirovať :))

ss-feaher.jpgDlhá cesta k oltáru

Jane Feather

Pútavá historická romanca o bratoch Sullivanovcoch, príslušníkoch šľachtického rodu z Blackwateru, ktorí si hľadajú nevesty za nezvyčajných okolností. Ich chorý strýko totiž spísal závet, podľa ktorého synovci zdedia obrovský majetok iba pod podmienkou, že každý z nich zachráni padlú ženu tým, že sa s ňou ožení. Jasper Sullivan, piaty gróf z Blackwateru, sa topí v dlhoch, a tak mu neostane nič iné, ako splniť strýkovu výstrednú požiadavku...

(Po dlhšom čase opäť príbeh z pera obľúbenej autorky, ktorá už má svoju stabilnú čitateľskú základňu aj u nás )

ss-burrowes.jpgNačúvaj môjmu srdcu

Grace Burrowes

Nevšedná erotická romanca o šľachtickom rode Windhamovcov. Gayle Windham, gróf z Westhavenu, sa v snahe uniknúť nástrahám svojho otca, ktorý ho chce silou-mocou oženiť, uchýli na leto do svojho staromládeneckého domu v Londýne. Vtedy mu padne do oka jeho nová gazdiná, pôvabná, vzdelaná a kultivovaná mladá žena. Anna Seatonová bezpochyby nie je obyčajná slúžka a Gayle je odhodlaný odhaliť jej záhadnú minulosť.

( Nová autorka na slovenskom knižnom trhu! Slovenský spisovateľ vydáva erotickú romancu, tak na toto som zvedavá, ak je všeobecným pravidlom, že v každej romanci už aká-taká erotika je )

ss-duran.jpgZvrhlosť ti pristane

Meredith Duran

Keď Gwen Maudsleyovú, krásnu, milú a bohatú mladú dámu, už druhý raz nechá snúbenec stáť pred oltárom, v mysli sa jej zrodí odvážny plán. Rozhodne sa hodiť spoločenské konvencie za hlavu a robiť si, čo sa jej zachce. Gwen túži po tom, aby sa naučila žiť nespútane, a vie, kto by jej mohol byť najlepším učiteľom: priateľ jej nebohého brata Alex Ramsey, ktorého sprevádza povesť zhýralého svetobežníka, čiernej ovce rodiny a hrdinu nespočetných škandálov...

( Meredith Duran sa celkom úspešne uchytila a jej romány Vášnivý dotyk a Vznešený divoch majú dobré ohlasy. No nemôžem si pomôcť, som sama, koho názov tej knihy dosť irituje?)

ss-jeffries.jpgS diablom v posteli

Sabrina Jeffries

Po Záhadnej snúbenici prichádza Sabrina Jeffriesová s ďalším príbehom o súrodencoch Sharpovcoch, nespútaných šľachticoch zo Stonevillu. Lord Jarret súhlasí s návrhom starej mamy, aby viedol pivovar namiesto nej, a dokonca je ochotný vzdať sa hazardu, ak ona odvolá ultimátum, podľa ktorého sa mal do roka oženiť. Hráčska vášeň sa v ňom však znova prebudí, keď mu krásna a bystrá Annabel Lakeová ponúkne stávku: ak nad ním vyhrá v kartách, Jarret jej pomôže zachrániť upadajúci rodinný pivovar; ak prehrá, strávi s ním noc...

(skvelá autorka - odskúšané romány, ktoré sú zárukou prvotriednej kvality. Jeffries je u nás známa niekoľko rokov, jej knihy s úspechom vychádzali vo vydavateľstve Domino.cz , čo k tomu viac dodať? SS naposledy vydal romancu Záhadná snúbenica )

ss-thomas.jpgV noci budem tvoja

Sherry Thomas

Pôvabná historická romanca populárnej americkej autorky.
Lord Vere vedie dvojitý život - v spoločnosti je známy ako neškodný, zábavný hlupák, no v skutočnosti pracuje ako tajný agent v službách kráľovnej. Keď sa zoznámi s Elissande Edgertonovou, mladá žena si ho ihneď získa svojím očarujúcim úsmevom a zdá sa, že aj on jej padol do oka. Lord Vere je však z pracovných dôvodov nútený správať sa, akoby nemal všetkých pohromade. Navyše nemá ani tušenia, že krásna Elissande ho chce z dôvodov, ktoré pozná len ona, vlákať do manželstva...

( a ďalšia nová autorka, ktorá atakuje na naše chúťky i peňaženky! V každom prípade u tejto romance zaujala hlavne originálna zápletka. WOW! )

ss-saskova.jpg Zlatokopka

Lucia Sasková

V klenotníctve predávala diamantové šperky - najčastejšie zlatokopkám, ktoré prichádzali v sprievode svojich partnerov. Po čase sa sama stala jednou z nich. Svojho o hlavu menšieho partnera s plešinkou a bruškom pomenovala Chrústik. Zaplatil jej plastiku, aby mala vysnívané trojky, pery jej dal napichať botoxom, čo sa jej až tak nepáčilo, ale čoraz častejšie jej zveroval svoju zlatú kartu... Ak vás čo len trochu zaujíma svet zlatokopiek, neváhajte. Takúto knihu ste ešte nečítali!

(Nová mladá slovenská autorka, ktorá zaujala čitateľov už svojim debutom Neznámych nemiluj . Novinka zo súdka:  naše a súčasné :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.