Choď na obsah Choď na menu
 


Malé zázraky na každý deň

male-zazraky-na-kazdy-den.jpg
Alena Heribanová, Eňa Vacvalová, Jožo Ráž a Vašo Patejdl, či ďalší. To je pár knižných hostí, ktorých si do svojej knihy Malé zázraky na každý deň pozvala Tatiana Bedušová. Ak chcete vo svojom živote niečo zmeniť, pretože jednoducho máte pocit, že to nefunguje tak ako treba – toto je tá správna chvíľa.

Prečítajte si knižku Malé zázraky na každý deň a doprajte si ich aj vy. Sú všade okolo vás, len treba mať otvorené oči i srdce.

 

„Od narodenia som vnímala určité javy ako normálne,“ tvrdí autorka Tatiana Bedušová. „Už ako dieťa som vedela, keď mal niekto blízky zomrieť. Aj to, že skutočne zomrel, som vedela skôr, než sa to rodina oficiálne dozvedela. Keď niekoho niečo bolelo, cítila som, či je to vážne, alebo len banalita a stačí, aby si dotyčný iba oddýchol.“

Takže chcete byť šťastnejší, spokojnejší, mať fungujúci vzťah a výbornú prácu?
Túžite zistiť, ako zmeniť svoju karmu a zbaviť sa vplyvu minulých životov?
Chcete poznať odpoveď na otázku, prečo sa vám v živote stali nehody alebo vás postihla tragédia?
Trápia vás časté choroby?
Opakujú sa vo vašom živote rovnaké situácie a z jedného zlého vzťahu prechádzate do druhého?
Bojíte sa urieknutia alebo návštevy zosnulých?

Ak prikyvujete, súhlasíte a zamyslene si pohmkávate – áno, toto je presne ono, v tom prípade vám odporúčame knihu Malé zázraky na každý deň. Ukáže, že každý z nás má schopnosť ovplyvniť svoje bytie, len si to neuvedomujeme.

Knihu pokrstili dvaja z viacerých knižných hostí, ktorých má autorka v knihe. Alena Heribanová a Jožo Ráž.

Pozrite si VIDEO reportáž z krstu:

V knihe Malé zázraky na každý deň sa dozviete o malých zázrakoch, ktoré môžete použiť každý deň a zmeniť tým svoj život. Zistíte, ako si správne vysvetliť situácie vášho života, ktoré sa vám nepáčia, a ako s nimi naložiť.

Jej kniha je plná skutočných príbehov, jednoduchých a zrozumiteľných návodov a odporúčaní autorky, ktoré si môžete vyskúšať a aplikovať vo vlastnom živote. A zmeny na seba nedajú dlho čakať...

 

 

Prečítajte si krátky úryvok o karme:

Určite by ste ho nepremrhali na hádky, ktoré vzniknú z hlúpostí a maličkostí.
Som presvedčená, že by ste chceli povedať svojim blízkym, akí dôležití boli pre váš život,  ako ich mate radi. Verím, že ak ste mali s niekým spor, tak by ste ho chceli napraviť alebo sa aspoň ospravedlniť. Teda, ja by som sa tak určite zachovala.
Mám na vás prosbu, nečakajte až na koniec svojich dní a začnite hneď teraz.
Skúste to a budete cítiť ten rozdiel v kvalite vášho bytia.
Veľa ľudí si myslí, že to nemá logiku, keď si v novom živote nepamätáme, čo sme porobili v predošlých životoch.
Myslia si, že jednoduchšie by bolo vedieť, čo sme v predošlom živote nezvládli, a mali možnosť hneď to aj napraviť.
To je pravda, ale potom sa núka otázka. Prečo nápravu dotyční neurobili v minulom živote?
Veď mohli, ale nestalo sa tak. Alebo si myslíte, že tým, že sa znovu narodili, automaticky dozreli a chybu odstránia, len im ju treba ukázať?
Ak však máme niekomu ukázať, kde urobil chybu, priznávame, že by sám nikdy nepochopil, že niečo nezvládol a že to má napraviť.
Takéto postupy výchovy používame u malých detí, ktoré nie sú schopné emocionálne, spoločensky rozlíšiť, čo je správne. Z toho nám vyplýva, že ľudia v predošlom živote   nechceli, necítili nutnosť nápravy svojho konania. Jednoducho, nedozreli na poznanie, že tú konkrétnu chybu by bolo treba napraviť. Možno zaujali nesprávny obranný postoj, jednoducho za všetko zlé obviňovali tých druhých a celé okolie.
Pre priblíženie – predstavte si, že viete, kto vám v minulom živote ublížil, napríklad ukradol vám peniaze a tým vám zničil kvalitu vtedajšieho života. Bolo jedno, že ste vedeli, kto je zlodej, nápravy, pravdy a teda vrátenia peňazí ste sa nedočkali. A tak ste zatrpkli alebo ste možno škodili iným. Veď prečo nie, keď ani vám nikto nepomohol?
Reakcia mohla byť akákoľvek, a možno dokonca pozitívna, nevieme. A preto sa deje v ďalšom živote to, čo je nutné.
Predstavte si, že sa nanovo narodíte a stretnete toho človeka v tomto živote. Čo asi nastane, za predpokladu, že si všetky krivdy pamätáte?
Budete sa naňho hnevať, nevraživosť medzi vami bude ďalej narastať, a to nie je správne, veď vy si chcete karmickú záťaž očistiť.