Choď na obsah Choď na menu
 


Milionárska manželská séria

Jennifer Probstová

Milionárska manželská séria

Romantika, erotika a dávka výborného humoru. To sú knihy Jennifer Probstovej, ktorá píše mimoriadne sviežim štýlom, pridá plno vášne, okorení to vtipom a prinúti vás zrelaxovať. Už jej prvý diel voľnej „milionárskej manželskej série“ Dohodnuté manželstvo sa stal bestsellerom a zaradil sa do TOP 10 najlepších kníh Amazonu za rok 2012.

 Manželská pasca

Ikar 2014

manzelska-pasca.jpgRovnaký úspech zaznamenala aj Manželská pasca, v ktorej chce príťažlivý a zatiaľ nezadaný milionár Michael Conte splniť sľub, ktorý dal otcovi na smrteľnej posteli: nájsť si nevestu. Poslušnú žienku domácu, ktorá zapadne do jeho tradičnej rodiny žijúcej v Taliansku.
Musí to urobiť rýchlo, pretože podľa tradície sa má oženiť najprv najstarší brat, hlava a ochranca rodiny, a až potom prídu na rad mladšie sestry. Jedna z nich, Venezia, sa už nevie dočkať.

Michael jej chce vyhovieť, sám však netúži viazať sa, preto formálne požiada o ruku temperamentnú, voľnomyšlienkarskú Američanku Maggie Ryanovú. Módna fotografka Maggie nemá s mužmi dobré skúsenosti, ale napokon súhlasí. Dohodnú sa, že ak ona bude počas fotografovania v Miláne hrať novopečenú manželku, Michael prestane pliesť hlavu jej najlepšej kamarátke Alexe, aby neohrozoval jej šťastné manželstvo.

Lenže osud sa s nimi nečakane zahrá a už krátky pobyt v Taliansku spôsobí, že medzi Michaelom a Maggie sa prudko rozhorí plameň vášne. Stane sa napokon ich manželstvo tou najvábivejšou pascou? A má vôbec zmysel vzťah bez lásky?

Probstovej knihy si získali milióny čitateliek po celom svete najmä vďaka podaniu. Už prvá kniha bola plná iskrivých dialógov, komických situácií, vášne a inteligentného humoru. Probstová je zručná rozprávačka. Veď prvú knihu napísala už ako dvanásťročná a odvtedy píše ustavične. Dopriala si len malé prestávky, aby sa vydala, otehotnela, kúpila dom, znova otehotnela, získala diplom z anglickej literatúry a zachránila dvoch psov z útulkuJ.

Začítajte sa do Manželskej pasce v internetovom kníhkupectve BUX.sk

 

Predchádzajúca časť Dohodnuté manželstvo s recenziou na Romantike :))

dohodnute-manzelstvo.jpgMajiteľka kníhkupectva Alexa Maria McKenzieová chce zachrániť rodinné sídlo, a preto sa musí čo najrýchlejšie vydať. Láska ju však akosi obchádza. Ale ani vo sne si nepredstavovala, že jej osud privedie do cesty brata najlepšej priateľky, ktorý jej v detstve zlomil srdce.
Miliardár Nicholas Ryan neverí v manželstvo, no ak chce zdediť strýkovu firmu, musí sa čo najskôr oženiť. Keď sa dozvie, že sestrina priateľka zúfalo potrebuje peniaze, urobí Alexe ponuku, aká sa jednoducho neodmieta.
Manželstvo dôsledne podľa zmluvy - nijaké záväzky a najmä nijaké city. Rok to hádam vydržia, alebo nie?
Osud však zamotá aj tie najpremyslenejšie plány...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.