Choď na obsah Choď na menu
 


Potterová či Donovanová za polovicu? Jupííí! Berieme!

akcia-50-percent.jpg
Všetky knihy Alexandry Potterovej za polovičnú cenu, čiže cez 5€. Alebo celá trilógia Rebeccy Donovan DYCH tiež s 50% zľavou.

Dostali sme echo, že vydavateľstvo NOXI zlacnilo na svojom webe 35 kníh o rovných 50%, a dokonca sú tam aj nedávne novinky.
Zisťovali sme prečo.

 

Takéto akcie sa nám veru páčia, však?
Mamičkovské knižky za polovicu, spomínaná Potterka aj Donovanová za polovicu, ale tiež čerstvá novinka Naučte sa povedať NIE – všetko s 50% zľavou!

noxi-logo.jpg„Rozhodli sme sa na pár dní zlacniť tieto knihy o rovných 50%, aby sme potešili našich čitateľov,“ dostali sme vysvetlenie z vydavateľstva NOXI. „Áno, máme predovšetkým čitateľky, preto je tam viacero populárnych romancí. Pred letom a na dovolenky sa treba dobre zásobiť knižkami a tak sme sa rozhodli, že urobíme radosť nielen naším fanúšikom na Facebooku, ale všetkým verným čitateľom a čitateľkám, ktorí majú radi produkciu vydavateľstva Noxi.
Presne v duchu nášho nového sloganu – Knihy pre každý prípad.“

Tak veľmi pekne ďakujeme. Takéto akcie nás vedia vždy potešiť.

Dámy, pozrite si teda ich AKCIU – zľava 50% a vyberajte: romantika, ezoterika, zdravie a životný štýl. Dokonca je tam aj úžasná kniha So šarmom Parížanky za polovicu, takže ušetríte 10€.
Alebo taká American wife s rovnakou zľavou 10€.

No proste – vyberajte a urobte si radosť hneď na začiatku tohto letawink

akcia-50-percent.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.