Choď na obsah Choď na menu
 


Romantické trio

trojka_ss.jpg

Silná romantická trojka od Slovenského spisovateľa

 

vykupitel-dusi.jpgSú knihy, pri ktorých sa vás zmocňuje zvláštny pocit – pri niektorých zimomriavky, pri iných šteklenie motýlími krídlami. Novinka Vykupiteľ duší vás určite nenechá chladnými.
Po silnej búrke nájde Matej pred domom neznámu polomŕtvu ženu s novonarodeným dieťaťom. Tento okamih navždy zmení život jeho samého i celej jeho rodiny. Krásna mladá neznáma v noci umiera a jej dcérka, dievčatko so zvláštnymi fialkovými očami a nezvyčajnými vlastnosťami, ostáva na svete sama.
Začítajte sa do nezabudnuteľného príbehu o hriešnej láske a vášni, o ľudskosti a neľudskej zlobe, o neprekonateľnej nenávisti a odpúšťaní. Pri tejto knihe zistíte, že váš život vám celkom nepatrí, ale že doň v istých chvíľach vstupuje ktosi iný. Pre niekoho je to anjel strážny, pre iného Vykupiteľ duší.

A kto by chcel vedieť ešte viac, pozývame Vás na krst knihy 3.10.2013 o 18.00 hod. v kníhkupectve Martinus BA:

ba_vykupitel_dusi.jpg

 

dievca-z-minulosti.jpgZuzku Šulajovú poznajú čitateľky najmä vďaka famóznym Džínsovým denníkom (mimochodom, už čoskoro vyjde Džínsový denník Lukášovými očami). No Zuzka napísala aj inú skvelú knihu – Dievča z minulosti o jednovaječných dvojčatách Izabele a Miške.
Prostredníctvom Izabeliných nezvyčajných snov sa prelínajú dve úplne odlišné a pritom vzájomne prepojené dejové línie. Sen, v ktorom má Izabela možnosť sledovať osud dvornej dámy kráľovnej Alžbety v šestnástom storočí v paláci Hampton Court, začne ovplyvňovať nielen jej život, ale aj životy jej najbližších. Netuší, prečo sa jej prisnil ani čo má robiť. Môže sa len domnievať, že dievča, ktoré je mŕtve štyristo rokov, jej chce niečo odkázať a o čosi ju požiadať...

 

krasna-pokusitelka.jpgT.A.Warrenová  je jednou z najlepších súčasných spisovateliek historických romancí z regentského obdobia. Dokazuje to aj jej novinka Krásna pokušiteľka, ktorá poteší každú milovníčku romantických príbehov spred niekoľkých storočí.
Warrenová nás opäť zavedie do londýnskej spoločnosti, ktorá pozná bratov Byronovcov ako divokých, skazených a nebezpečných, no zároveň sú to neodolateľní mladíci, ktorých zvodom podľahne nejedna žena.
Edward Byron má všetko, no chýba mu manželka a tak sa rozhodne oženiť s Claire, s ktorou je zasnúbený od detstva. S tým však nerátal - Claire sa odmieta vydať bez lásky a stať sa len nejakou jeho trofejou, domácou paničkou. Ak chce vojvoda Edward, aby mu povedala áno, musí jej najprv venovať svoje srdce a dokázať jej, že ju naozaj miluje.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.