Choď na obsah Choď na menu
 


Sila osudovej príťažlivosti

 Cyndi Dale

Sila osudovej príťažlivosti

sila-osudovej-pritazlivosti_web.jpg

Pritiahnite si lásku i priateľov!

Noxi 2014 

Ak ste unavení zo svojej minulosti, pochybujete o vlastnej hodnote, hľadáte dôvod opakujúcich sa zlyhaní vo vašom živote, nájdete v knižnej novinke Sila osudovej príťažlivosti všetky potrebné odpovede na svoje otázky. A čo je najdôležitejšie, nájdete i otázky a pocity, ktoré tak dlho spočívali potlačené hlboko vo vašom vnútri.

 Kniha vás prostredníctvom jednoduchého štvorstupňového procesu naučí pritiahnuť k sebe chýbajúce časti skladačky, naučí vás rozoznávať karmické vzťahy od darmických, pochopiť, že sme viac než duša, a rovnako vás naučí, ako sa vyvarovať opakovaniu zakorenených neúspešných karmických modelov, ktoré si v sebe nesieme z minulosti.

sla---srdcia.jpg

 Prostredníctvom knihy si uvedomíte, že začiatok zmeny musí prebehnúť v našom vnútri, na základe čoho budeme schopní zdokonaliť naše pôvodné vzťahy a získať vzťahy nové. Po jej prečítaní sa dokážeme otvoriť vyššej láske a kráčať svetom vo vnútornej harmónii, ktorá sa prejaví i navonok.

 Takže čo keby sme vám poradili, ako si pritiahnuť k sebe nové pravé vzťahy a rozšíriť si okruh priateľov? Poskladajte si šťastie a vnútorný pokoj. A pritiahnite toho pravého partnera. Toto všetko sľubuje nová kniha Sila osudovej príťažlivosti.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.