Choď na obsah Choď na menu
 


Stretnite svoje obľúbené autorky naživo!

fragile_300x300.jpg
Táňa Keleová-Vasilková. Andrea Coddington. Tamara Heribanová. Marcela Laiferová. Slávka Koleničová.
To je len pár mien, ktoré nebudú chýbať na slávnostnom odovzdávaní knižných Oscarov. Vydavateľstvo Ikar oslavuje 25.narodeniny a pripravil si pre nás, svoje čitateľky, množstvo aktivít a súťaží.


Už o pár dní to všetko odštartuje veľkolepá Ikariáda. Presne v utorok 21.apríla v Mestskom divadle P.O.Hviezdoslava na Laurinskejpredpredaj.jpg ulici v Bratislave. Ak chcete byť pri tom, mali by ste sa poponáhľať – vstupenky sa míňajú. Môžete si ich kúpiť na Predpredaj.sk.


Ale k veci. Čo všetko vás v tento skvelý večer čaká?

Odovzdávanie knižných Oscarov. Ocenenia si prevezmú najúspešnejší spisovatelia za rok 2014 a my teraz môžeme iba hádať, kto to bude:) Prezradíme vám však, že ceny dostanú 4 spisovatelia: 3x to bude Platinová kniha, 1x Zlatá kniha a Zlaté pero.

fragile.jpgKoncert Fragile. Po oceneniach vás rozhodne poteší takmer hodinový koncert skvelej kapely Fragile. Soňa Norisová, Helena Krajčiová, Braňo Kostka, Kamil Mikulčík, či Vilo Csontos predvedú originálnu interpretáciu hitov od hviezd ako je Sting, Stevie Wonder, Tina Turner, alebo Norah Jones. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella.

Autogramiáda. No a na záver nebude chýbať  autogramiáda a stretnutia s vašimi obľúbenými autormi. Môžete si priniesť vlastnú knihu a dať ju podpísať, alebo vám bude „stačiť“ špeciálna podpiskarta k 25.výročiu Ikaru autorov T.Keleovej-Vasilkovej, A.Coddington, J.Banáša, J.Kariku a R.Piška.
Okrem spomínaných autorov sú pozvaní aj manželia Oľga a Ľubomír Feldekovci, Adriana Macháčová, Emma Tekelyová, Silvia Pilková, Zdena Studenková.
Chýbať nebudú ani páni spisovatelia Andrej Štiavnický, Ján Lacika, Kamil Peteraj, Peter Holka, Stanislav Štepka, či Miro Jaroš.

Jednoducho, pre nás čitateľov spisovateľské hody!:-)

Tak si zaznačte do diára utorok 21.apríla o 19:00 v Mestskom divadle P.O.Hviezdoslava. Vstupenky v hodnote 7€ a 10€ sa rýchlo míňajú, tak nepremeškajte túto skvelú príležitosť stretnúť sa s obľúbenými autormi a podiskutovať s nimi.

Kliknite si na Predpredaj.sk a kúpte s vstupenku.

fragile_670x200.jpg

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.