Choď na obsah Choď na menu
 


cierny-jaguar.jpg
Pikantný príbeh Čierny jaguár od Zuzany Bilavskej aj ako e-kniha, ktorú si môžete hneď teraz stiahnuť a ponoriť sa do čítania. Zuzka píše skvelé romance s erotickým podtónom, neprekračuje hranice a dokáže vtiahnuť, tak neváhajte – dobré čítanie :-)
Čierny jaguár je vydarená kombinácia lásky, erotiky, intríg, vášne a to všetko na pozadí zaujímavej zápletky.

Richard Mora bol už ako malý chlapec nedobrovoľne odlúčený od svojej matky. Videl, ako ju zabili. Ešte skôr, než ho umiestnili do detského domova, odkiaľ si ho neskôr adoptovali, strávil niekoľko dní pri jej mŕtvom tele. Osud malého chlapca bol však predurčený na to, aby sa naplnil o niekoľko rokov neskôr. Slovo pomsta, ktoré skloňoval od útleho detstva, sa stalo jeho obsesiou. Vtedy si zakázal všetky prejavy citov a slzy nikdy nepoznal. Kalkuloval každý svoj krok a pred sebou mal iba jeden cieľ: zničiť muža, ktorý mu zobral úplne všetko.

Ako bohatý a vplyvný muž so zvieracími inštinktmi teraz úspešne riadi svoju firmu a svoj chlad si cibrí v nočnom klube Kamenné tváre – na mieste, kde sú emócie prísne zakázané. Keď však stretne Lauru Valentovú, jeho zásady sa otrasú v základoch. Zrazu cíti to, čo nikdy predtým. Tvrdohlavo však odmieta fakt, že jeho srdce nemusí byť z kameňa, a preto sa nič netušiaca Laura stáva ďalším nástrojom jeho pomsty. Zápletka jeho života naberá úplne iný smer. Len Laura pozná odpoveď na otázku, či je pomsta sladká, alebo horká, odpoveď, ktorá ju môže zničiť, obrať o slobodu a dostať za hranice zákona…

cierny-jaguar1.jpg

Malá návnada – prečítajte si krátky úryvok z novinky Čierny jaguár:

Richard vystúpil z výťahu, do svojej kancelárie sa však nevrátil. Nemôžem. Myslel na to, čo jej odpovedal. Dovtedy to slovo nepoznal, lebo doposiaľ bolo pre neho všetko možné. Uprostred chodby, ktorá viedla k jeho kancelárii, sa zvrtol na päte a pohľady zvedavých zamestnancov ho opäť vyprevádzali von. Ponáhľal sa. Pôsobil zmätene. Takého ho nepoznali. Predierajúc sa pomedzi ľudí, ktorí sa tlačili pri turniketoch, vybehol z budovy a rozhliadol sa okolo seba. Pohľad mu zastieral hmlistý dych, ktorý v chladnom počasí vypúšťal z úst, ale nevzdával to, až kým ju neuvidel.
Blížila sa k okraju chodníka a čakala na vhodnú chvíľu, kedy by pomedzi autá mohla prebehnúť na druhú stranu cesty. Bola k nemu otočená chrbtom, nemohla ho vidieť, hoci dúfal, že sa tak stane. Priťahoval k sebe jej pohľad, blížil sa k nej rýchlosťou svetla, netušiac, čo jej povie, keď ju dostihne. Sám nevedel, čo vlastne chce. Lauru? Pomstu? Chcel jej vari všetko vysvetliť? Prosiť o odpustenie? On, ktorý nikdy nežiadal, aby mu hriechy boli prepáčené, sa mal zrazu znížiť k niečomu takému? To už bol v jej tesnej blízkosti a spolu s vystretou rukou zvolal jej meno: „Laura!“
Otočila sa na zvuk svojho mena a on zaváhal. Vari plakala na verejnosti? Alebo to bol iba mráz, čo spôsobil, že jej tvár vyzerá ako smrť? Laura sa k nemu rozbehla, lebo srdce, ktoré jej poskočilo, ju posotilo jeho smerom. Prišiel za ňou a ona neváhala ani sekundu, počas ktorej zabudla na všetku bolesť. Tvár sa jej zrazu rozžiarila, no on opäť zacúval a jeho tvár skamenela.
Vari jej naozaj nemohol otvoriť svoje srdce? Predsa sa zdalo, že tak už pred časom urobil, zrazu si však uvedomil, že už sám nevie rozoznať, čo je hra a čo realita. Urobil krok vzad a Laura sa zastavila. Postrehla zmenu, ktorá sa v ňom udiala. Bola svedkom súboja, ktorý sa v ňom odohrával.
„Je neskoro,“ skonštatovala potichu, keď si bola istá, že jeho srdce zostalo naveky uväznené v jeho hrudi.
Richard bez slov pokrútil hlavou a pokrčil ramenami. Nepúšťal ju zo zovretia svojich prenikavých očí, nedokázal ju však po druhýkrát zastaviť, keď zadržiavala slzy a opäť sa mu otočila chrbtom. Tentoraz to urobila náhlivo a bez premyslenia. Zvrtla sa a s vedomím, že ju nikdy nemiloval, pohľadom zaletela ku kaviarni, kde sedela Rebeka a čakala na ňu. Toto bol koniec. Rozbehla sa smerom k výkladu, za ktorým sedeli ľudia a konverzovali nad šálkami horúcich nápojov. Nevnímala nič okolo seba, iba prižmúrila oči, aby dokázala zaostriť na stôl, za ktorým sedela jej priateľka. To už aj druhú  nohu zložila z obrubníka chodníka, keď za sebou opäť začula Richardov hlas.
„Laura! Počkaj!“ vychádzalo niekde spoza nej.
Nie, tentoraz sa za ním neotočí. Jeho hlas akoby len prešiel okolo nej. Ignorovala ho. Už nikdy ho nebude počúvať! A opäť čo najrýchlejšie vykročila vpred. Z ľavej strany sa k nej blížilo auto. Ak ho stihne predbehnúť, Richard ju už nikdy viac nedostihne.”

Stiahnite si novinku Zuzany Bilavskej Čierny jaguár.