Choď na obsah Choď na menu
 


Čo ak vás zradia najbližší? (VIDEO z krstu)

hubertove-zeny.jpg
Žena vplyvného muža, Cudzie vzťahy, či Dobré dni sa začínajú v noci. To je len pár úspešných kníh Adriany Macháčovej. Tentoraz napísala príbeh o láske, zrade, manipulácii a krivde medzi dvoma sestrami, ktoré rozdelila láska k jednému mužovi.

 

Novinka Hubertove ženy má detektívnu zápletku a spolu s hrdinami sa budete snažiť rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín pomocou záhadného denníka...

 

Knihu Hubertove ženy pokrstili v utorok v bratislavskom kníhkupectve.
Pozrite si VIDEO:

 

O čom teda sú Hubertove ženy?
Už vieme, že Emu a Lýdiu rozdelila láska k jednému mužovi.
A ako to už chodí, ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie – pokrvné – puto.
Vášeň a pomsta v tomto príbehu naozaj zničia takmer každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.
Ale aký je Hubert naozaj a kto koho v skutočnosti zradil?

 

Aj novinka Hubertove ženy vznikla na základe Adrianinho pozorovania ľudí a početných zápiskov. „Veľmi rada pozorujem ľudí a stále si niečo zapisujem. Viem, že to nie je originálna metóda, ale ak chcete písať, tak je to výborná pomôcka. A keď začnem písať, tak píšem každý deň. A musím mať naozaj pokoj, pretože sa potrebujem prenášať do deja a do pocitov svojich postáv,“ prezradila Adriana Macháčová.

Začítajte sa do novinky Hubertove ženy.
 

 

Náhľad fotografií zo zložky Adriana Macháčová

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.