Choď na obsah Choď na menu
 


Dva životy

Táňa Keleová Vasilková

Dva životy

Ikar 2011

 Dovolenka zadarmo s naj spisovateľkou

 Najobľúbenejšia a najpredávanejšia slovenská spisovateľka Táňa Keleová-Vasilková vydáva už svoju 22.knihu a rozhodla sa odmeniť svoje verné čitateľky. Desiatke z nich rozdá VIP karty, s ktorými môžu dovolenkovať počas celého roka zadarmo a k tomu dostanú sto eur vreckové. Predaj Vasilkovej kníh sa blíži k okrúhlemu miliónu a hlad po jej príbehoch neklesá ani po desiatich rokoch.
 
Obrázok Najnovší román Dva životy rozpráva príbeh dvoch žien, priateliek. Anna, prekladateľka, žije s manželom a dvoma dcérkami a na prvý pohľad jej nič nechýba. V skutočnosti je to však inak... Veronika, učiteľka, žije s devätnásťročnou dcérou a vôbec ju netrápi, že v jej živote nie je nijaký muž. Život je však plný prekvapení...
Z každej Vasilkovej knihy sa predajú desaťtisíce kníh a tak sa obľúbená autorka v spolupráci s vydavateľom rozhodli odmeniť verné čitateľky. Stačí si kúpiť jej najnovšiu knihu a ste v hre o dovolenkovú VIP kartu a vreckové 100€. S VIP kartou získate neobmedzený počet bezplatných prenocovaní pre dve osoby v 1600 hoteloch na Slovensku i v zahraničí.
Takže počas celého roka môžete cestovať po doma i v cudzine, navštevovať ľubovoľný počet hotelov a v každom bezplatne stráviť až 6 nocí v rámci jedného pobytu. Prakticky tak výherca získa celoročnú dovolenku zdarma.
Vďaka novinke Dva životy tak potešíte svoju čitateľskú dušu a zároveň si splníte dovolenkový sen – ubytovanie zadarmo v stovkách hotelov po Slovensku i v zahraničí.

Prečítajte si viac o súťaži Dovolenkujte celý rok zadarmo.

 

Náhľad fotografií zo zložky Táňa Keleová - Vasilková

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Super kniha

(Ivka, 17. 6. 2011 23:06)

Ja som ju práve dočítala :-)))

Sa mi zdá,

(Lenka P, 9. 6. 2011 22:29)

...že ju začnem čítať... :D