Choď na obsah Choď na menu
 


Milovanie

Láska alebo len ošiaľ? Je tu nová Coddington

Milovanie

 

milovanie.jpgMilenecký trojuholník Arianny Blakovej sa zmenil na začarovaný kruh. V spoločnosti newyorských mocných, ktorí sa snažia zachrániť mesto a vybudovať z neho biľagom násilností nepoškvrnené ihrisko pre slávnych a bohatých, sa odohráva jej osobná dráma.

 Flirt s Gavinom už dávno nie je nevinný, manželstvo so Samom vôbec nie je perfektné. Násilie ju, ako mnoho Newyorčanov, prekvapí tam, kde ho čakala najmenej, tak ako ju prekvapuje intenzita fyzického potešenia, uspokojenia a jednoduchosti lásky...

Zmes vášne, lásky, vysnívaného života na pozadí toho reálneho, nevery, ktorá dávno prerástla do nekonvenčného vzťahu, neschopnosti rozhodnúť sa rozumom, poníženia a znášania dôsledkov, za ktoré môže bezhlavo zaľúbené srdce. O tom všetkom je novinka Milovanie od jednej z najobľúbenejších slovenských autoriek Andrey Coddington.

Vyvrcholenie tohto príbehu potvrdzuje, že v živote robíme rozhodnutia, s ktorými sa potom musíme naučiť žiť. „V Milovaní ide predovšetkým o lásku. Jej nelogickosť a  silu, ktorou nás zasiahne nepripravených“, hovorí autorka Andrea Coddington, ktorej všetky knihy sa stali bestsellermi: Mal to byť pekný život (2009), Židovka (2010), Cudzia krv (2011), Predohra (2012) a aktuálne Milovanie.

Začítajte sa do novej knihy Milovanie.

predohra.jpgU nás sme zverejnili Prvú časť série - PREDOHRA

Túžba je silnejšia ako rozum. Často nás zaskočí svojou silou, zbúra konvencie aj zábrany, a až neskôr zistíte, že ste sa zaľúbili alebo podľahli jeho či jej čaru. Andrea Coddington, obľúbená autorka bestsellerov Židovka a Cudzia krv, ponúka skvelý príbeh Predohra. Šteklivé, vzrušujúce rozprávanie o dobre situovanej Američanke, ktorá sa zamiluje do golfového trénera. Či skôr do výnimočného a nevšedného sexu s ním...

 

Náhľad fotografií zo zložky Andrea Goddington

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.