Choď na obsah Choď na menu
 


Žena vplyvného muža

Adriana Macháčová

Žena vplyvného muža
 Ikar 2011
zena-vplyvneho-muza.jpgMuž vraj preferuje krásnu ženu ako doplnenie svojej osobnosti...a žena si zasa hľadá bohatého a vplyvného muža ako vstupenku do lepšej spoločnosti. Je to naozaj tak? Aj tieto zaujímavé postrehy rieši Adriana Macháčová v skutočnom príbehu Žena vplyvného muža. V príbehu o Táni, manželke generálneho riaditeľa známej banky; o žene, ktorá nikdy nepracovala a nemusela o ničom rozhodovať, no zrazu sa po odhalení manželovej nevery zrúti celý jej svet.
 
Táni Reinerová odrazu prichádza nielen o lásku, ale aj o rodinných priateľov, ktorí jej prestanú volať a pozývať ju do spoločnosti, len čo vytušia, že v dovtedy bezchybnom manželstve to škrípe. V ťažkej životnej situácii ostávajú pri nej iba dve ženy – Tánina matka a priateľka Nora, ktorá je ochotná kedykoľvek ju vypočuť a poradiť jej. A práve ona na Táňu nalieha, aby Romanovi odpustila a zachránila si rodinu.
Čoskoro však prichádza druhý úder. Táňa spoznáva, že všetko je v skutočnosti úplne inak a trojuholník môže byť aj štvoruholníkom. Román Žena vplyvného muža je príbeh o vzťahu muža a ženy, matky a dcéry, priateľstve, sklamaní, súcite, ale aj o veľkorysosti. Autorka Adriana Macháčová už v prvej knihe Cudzie vzťahy dokázala, že sa nebojí analyzovať vzťahy mužov a žien. Jej novinka naberá na hodnovernosti – veď ako manželka diplomata nie je celkom obyčajnou ženou, musí reprezentovať svoju krajinu a pohybuje sa v prostredí vplyvných mužov...
„Písanie je ako striptíz, každou vetou človek odhalí kúsok svojej duše,“ priznáva autorka novinky Žena vplyvného muža.
 
Prečítajte si na BUX.sk úryvok z knihy Žena vplyvného muža.
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.