Choď na obsah Choď na menu
 


Bezpečné náručie

Catherine Anderson

Bezpečné náručie

 

Obrázok

Vydavateľstvo: IKAR 2002

Originál: Baby love

Obrázok  anotácia:

Mladá čašníčka Maggie Stanleyová sa na úteku so svojím malým synčekom zoznámi s milionárom Rafom Kendrickom, ktorý im pomôže v nebezpečnej situácii. Ich dobrodinec sa o nich aj naďalej stará a pritom sa dozvie pravdu o minulosti Maggie. Zaľúbi sa do nej a rozhodne sa stáť po jej boku. Život s Maggie pokladá za svoju druhú šancu, ale aj mladá žena konečne spoznáva, čo znamená skutočné šťastie...

 

Obrázok

 

Ďalší román zo súčasnosti, ale na rozdiel od predchádzajúceho je fakt vydarený.

 Pre spresnenie anotácia, Maggie sa stretáva s Rafeom, ale nie ako s boháčom, ale ako s bezdomovcom. Maggie uteká pred svojím nevlastným otcom – Lonniem, ktorý ju zneužíva a chce jej dieťa predať na adopciu, lepšie povedané brutálne ju dobil, aby podpísala papiere k adopcii.  

 Naskočí do vagónu, v ktorom sa nachádza aj Rafe. Zúfalá Maggie ponúkne svoje telo ošumelému a špinavému Rafeovi, za fľašu s mliekom pre svoje dieťatko. Opitého Rafe očarí dobité mladé dievča, ktoré je pre svoje dieťa ochotné spraviť hocičo. A tak sa rozhodne predať svoj vzácny prsteň, ktorý nosil ako poslednú pamiatku na svoju mŕtvu manželku a deti. Zaplatí motelovú izbu a prestane chľastať, aby sa mohol starať o dieťa, ale aj o veľmi chorú Maggie.

 Rafe berie stretnutie s Maggie ako druhú šancu na lepší život a bábätko si veľmi rýchlo obľúbi. Ponúkne svoju lásku Maggie. Lenže Maggie, ktorá posledné roky strávila v područí Lonnieho, sa bojí dôverovať mužom. Nechce, aby jej život ovládal ďalší muž.

 Nebudem ďalej prezrádzať ako sa bude ďalej vyvíjať ich vzťah. Samozrejme, že všetko dobre dopadne a podarí sa zachrániť z Lonnieho pazúrov aj jej malú sestričku.

 Rafe je úžasný chlap. Keby dala autorka patent na to, ako nájsť takéhoto chlapa. lLLL  Je krásny a to nie len telesne, ale aj duševne a má veľké srdce. Oddane miloval svoju manželku a detičky, kvôli ich smrti sa z neho stal bezdomovec a alkoholik. No a keď stretol Maggie, tak sa do nej bezhlavo zaľúbil a trpezlivo prebúdzal lásku aj v nej.

 No a ešte mi nedá nespomenúť jeho brata, ktorý bol tiež veľmi sympatický.

 Spracovala Janka

 

Náhľad fotografií zo zložky Catherine Anderson

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

: (

(janka, 14. 11. 2008 15:39)

škoda, že od tejto autorky nevyšlo na slovensku viacej kníh :(

Dokonalý

(Lenka, 13. 11. 2008 9:56)

No ja teraz čítam knihu Mstitel (napíšem o nej čoskoro)a tam je další úžasný hlavný hrdina autorka má asi na takýchto chlapov slabosť jednoducho sú jej hrdinovia dokonalí :)