Choď na obsah Choď na menu
 


Denníky psané v korzetu

Katie McAlister

Denníky psané v korzetu

 

Obrázok

V originále: The Corset Diaries

Vydal: BB ART 2007

Obrázok Anotácia

Tessa Riordanová potřebuje splatit účty za léčení nedávno zemřelého manžela, proto přijme roli v televizní reality show. Jejím úkolem je strávit měsíc jako manželka anglického vévody - který je ve skutečnosti architekt. Jde o hru na život britské šlechty v 19. století, a to znamená žádný mobil, žádná antibiotika a hlavně celodenní nošení korzetu, které Tessu dohání k šílenství. Striktní dodržování viktoriánského stylu života by se přese všechno dalo zvládnout, kdyby se Tessa do svého "manžela" skutečně nezamilovala.

Obrázok

I keď zvyčajne romány zo súčastnosti veľmi v obľube nemám, pri tomto ma dosť upútala anotácia,i dobré ohlasy čo som čítala, tak som si povedala ved prečo nie..

kniha je od zašiatku do konca písaná ako denník hlavnej hrdinky, do knihy som sa pustila ale ostala som najprv sklamaná, nejako som sa začiatkom nevedela prehrýzť, tak som knihu odložila, ale potom som sa do nej pustila znova a treba priznať, že po prvých pedesiatich stranách sa to veľmi zlepšilo a ja som sa výborne bavila až do konca.

Tessa nie je žiadné mladučké dievčatko, je to zrelá žena tesne pred štiriciadkou s pár kilami nadváhy, ktoré pre ňu predstavujú väčší problém ako je ochotná pripustiť, ale v zúfalej situácii, a vdaka tomu že je prakticky postavená pred hotovú vec sa do tohto dobrodružstva predsa len púšťa. A že to nebude hocijaké dobrodružstvo jej dochádza vo chvíli keď stretáva svojho partnera v projekte Maxa. Ktorý predstavuje rozhodne ideál každej ženy a Tessa voči jeho šarmu nijako nie je odolná.

Ale ako to už býva nič nie je také jednoduché, ani jasné ako sa spočiatku zdá...

Získa Tessa i napriek moru komplexov a komplikácii srdce vojvodu??

Rozhodne zábavné a skvelé a sexy čítanie na dovolenku.

Spracovala LENKA

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.