Choď na obsah Choď na menu
 


Divoká karta

Lora Leighová

Divoká karta

Ikar 2011

Obrázok Pikantná erotika na leto
 
Uvažujete, čo si vziať do batožiny na letnú dovolenku? Čo tak Divokú kartu, šťavnatý a pikantný román z prostredia tajných agentov? Príbeh, pri ktorom sa nebudete nudiť a ktorý je ako stvorený na pláž, kúpalisko...jednoducho na ten pravý letný relax. Vychutnajte si zmes vášne a erotiky, napínavý dej a dráždivé sexuálne scény.
 
Príslušník špeciálnej jednotky amerického vojenského námorníctva Nathan Malone mal zachrániť tri dievčatá z pazúrov kolumbijského drogového kartelu. Celá misia však dopadla katastrofálne. Jeho manželke Sabelle oznámili, že sa už nikdy nevráti domov...
Sabella šesť rokov oplakávala manžela. Netušila, že Nathan nie je mŕtvy. Tajná operačná jednotka ho po nevydarenej akcii donútila zmeniť si totožnosť. Teraz vyzerá inak, správa sa inak. Po dlhých rokoch sa vracia domov. Vydrží a neprezradí manželke, kto naozaj je? Náruživo po nej túži, no jeho prítomnosť ohrozuje jej život!
Divoká karta ponúka napätie a strhujúcu erotiku v jednom. Aj v teplých dňoch vám budú behať po chrbte príjemné zimomriavky. „Je to opojná dávka úplne novej série, pri ktorej sa vám občas zastaví srdce,“ píše Amazon. Lora Leighovási hrdinov erotických románov z prostredia tajných agentov doslova vysnívala. Je odborníčka na mužsko-ženské vzťahy a majsterka strhujúcich opisov ľúbostných hier.
 

Prečítajte si úryvok z knihy Divoká karta.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Mne nie...

(Dana, 13. 8. 2011 18:35)

Nechala som sa zlákať zaujímavou anotáciou, ale kniha nebola nič moc. Vášnivých scén tam bolo dosť. Nie som žiadny puritán a erotické scény v knihe mi nevadia. Ale tieto podľa mňa mali blízko k pornu a boli dosť vulgárne, ako aj vyjadrovanie jednotlivých postáv. Takúto knihu by som ja na pláži alebo na kúpalisku čítať asi nedokázala. Ani toho napätia tam moc nebolo, nejaké tri kapitoly pred koncom knihy. Inak som mala dojem, že čítam dokola stále to isté. Až na to, že tam bolo dosť nezrovnaslotí. Raz bol v zajatí 1 a 1/2 roka, raz dva roky, raz 19 mesiacov. Raz bol preč 3 roky, raz 6. Tie časové údaje mi vôbec nesedeli. Neviem, či to bolo aj v origináli tak, alebo je to iba výtvor našich prekladateľov. Tak tejto knihe by nejaké to skrátenie neuškodilo, skôr naopak. Kto hľadá romantiku, nech radšej ani nečíta.

aj mne...

(Michellinka, 27. 6. 2011 18:51)

vyzera to byt zaujimave :o)))

...páči sa mi to :-D

(Lussiii, 27. 6. 2011 16:37)