Choď na obsah Choď na menu
 


Dokáže prežiť bez Noaha?!

solo-pre-girl-online.jpg
Jedného dňa dostane Penny od Noaha krátku správu:

„Prepáč, Penny. Je toho na mňa priveľa. Končím s turné a dávam si pauzu. Ozvem sa čoskoro. Nx“

Penny je single. Navzdory očakávaniam sa nevrátila k svojmu expriateľovi, rockerovi Noahovi Flynnovi. Vlastne by to nešlo, ani keby chcela - Noah predčasne ukončil turné a zmizol z povrchu zeme. Penny netuší, kam sa vyparil. Už vyše mesiaca sa neozval, na správy neodpovedá, telefón neberie.

 

Práve vyšiel tretí diel celosvetovo úspešnej trilógie Girl Online s názvom Sólo pre Girl Online.
Školský rok sa pomaly začína a ona nevie, čo ďalej. Megan ju pozve na návštevu na konzervatórium. Penny si tu nájde nových priateľov, a to, že môže pomáhať iným, je útechou aj pre ňu samu. Svojej novej kamarátke Posey radí, ako bojovať s trémou, a aj Elliot zúfalo potrebuje jej podporu.

Do predstáv sa jej však čoskoro votrie niekto iný: očarujúci Škót Callum. Život je zrazu samá zmena a Penny sa musí rozhodnúť, či sú davy na konzervatóriu pre ňu to pravé.
A či naozaj dokáže žiť bez Noaha, ktorý jej v srdci zanechal nezmazateľnú stopu...

Sólo pre Girl Online je letná pohodovka. Príbeh o vypočítavých manažéroch, žiarlivých priateľkách aj chalanovi, ktorého sa neviete zbaviť. Ale je to najmä príbeh o láske, vzťahoch a citoch. „Keď vám ľudia hovoria, že život je cesta, a tá je niekedy veľmi hrboľatá a kľukatá, a nikdy si nie ste istí, kam vás vlastne zavedie, môže to byť dosť desivé,“ píše girl online. „Verím, že všetko sa deje z nejakého dôvodu, takže keď sa ocitnete dolu, vždy bude nejaké hore, ktorým sa to vyrovná. A všetko sa nakoniec vyrieši.“

 

 

 

 

Zoe Elizabeth Sugg je známa pod prezývkou Zoella. Je to britská módna vlogerka. Jej videoblogy majú priemernú sledovanosť 6 miliónov prezretí, pričom bloguje o móde, škole, rodine a v neposlednom rade o chlapcoch. Získala už mnohé ocenenia, ako:
 2012 Cosmopolitan Blog Award for the 'Best Beauty Vlogger'
2013 Winner BBC Radio 1 Teen Awards 'Best British Vlogger'
2014 Winner Nickelodeon Kids' Choice Award for 'UK's Favourite Vlogger'

V roku 2014 jej vyšla prvá kniha pod názvom Girl Online (v slovenskom jazyku v preklad ako Girl Online. Láska blogerská), ktorá zaznamenala vo Veľkej Británii nevídaný úspech. Stala sa najrýchlejšie predávanou knihou, ktorá v počte predaných kníh predbehla aj doposiaľ neprekonaného Harry Pottera.