Choď na obsah Choď na menu
 


Drsný milenec

Elizabeth Lowell

DRSNÝ MILENEC

LOVER IN THE ROUGH

v ČR: Růžové údolí

Vydavateľstvo: SR: Remedium, 2004

                         ČR: Alpress v edícii Klokan 

ObrázokObrázok

ANOTÁCIA:

Romantický ľúbostný príbeh, ktorý umožňuje nahliadnúť do atraktívneho sveta hľadačov a zberateľov vzácnych minerálov.

Reba Farrallová obchoduje s umeleckými predmetmi z prírodných materiálov. Za vedomosti o drahokamoch a polodrahokamoch, ako aj za svoje spoločenské postavenie vďačí staršiemu mužovi, ktorý k nej prechovával otcovský priateľský vzťah. Ešte sa nestihla zmieriť s jeho smrťou, a už je tu Todd, síce Jeremyho príbuzný, ale inak pravý opak jej niekdajšieho láskavého ochráncu. Todd je nafúkanec s dvojzmyselnými návrhmi, za ktorým sa ťahá oblak alkoholických výparov.

Reba športuje a má rýchle nohy, ale dravec si ju dokáže vyčíhať na opustenom mieste. Vtedy sa zjaví, aby vzápätí rovnako rýchlo zmizol, neznámy, ktorý podľa sošky z Jeremyho zbierky dostáva priliehavé meno - Tigrí boh. Z lásky na prvý pohľad sa stane vášnivý vzťah, no skutočnú identitu a zámery neznámeho sa Rebe darí odhaĺovať len veľmi pomaly, asi tak ťažko ako sa dolujú poklady spod povrchu zeme.

Todd Sinclair vystriehne chvíľu, keď je Reba sama a začne ju obťažovať. Zrazu sa tam zjaví neznámy muž a ochráni ju. Potom odíde bez toho, aby sa predstavil.

Keď Todd Rebu znova napadne, tentokrát v jej kancelárii, cudzinec sa znova objaví.

Človek má pocit, že je to Rebin anjel strážny .  Jeho meno je Chance Walker. Vzniká medzi nimi zvláštne puto, sú sebou navzájom očarení.

Reba má prvýkrát pocit, že muž chce naozaj ju - nie jej panenstvo, ani konexie či peniaze - ale ju. Aké trpké je však jej vytriezvenie, keď zistí, že Chance vedel, že vlastí polovicu China Queen - čo je opustená turmalínová baňa v Death Valley, ktorej druhá polovica patrí práve Chanceovi. Aby Chance dostal pôžičku na práce v bani, potrebuje i tú časť z nej, ktorú má ona.

Reba mu prenecháva sto percent China Queen a opúšťa ho... Ďalej neprezradím! Je to nádherný príbeh so zaujímavou ústrednou mužskou postavou. Kto by veril, že v tele tak silného muža sa skrýva toľká neha?

 

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Elizabeth Lowell - Ann Maxwel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.