Choď na obsah Choď na menu
 


ELEGANTNÍ VÝMLUVA

Dodd Christina 

ELEGANTNÍ VÝMLUVA

Tongue In Chic (2007)

LK 2010

ObrázokMeadow Szarvasová je mladá dívka, odhodlaná sehnat peníze na léčbu své matky. Tajně vnikne do bývalého domu svých prarodičů, aby si odnesla vzácnou babiččinu malbu. Kdysi dávno babička dům i dědečka opustila a protloukala se světem, obraz však považovala stále za svůj majetek. Meadow poněkud zaskočí, že obraz nevisí na svém místě. Navíc je při vloupání přichycena přitažlivým mužem. Pohotově předstírá ztrátu paměti, ale musí přistoupit na mužovu podivnou hru a přijmout roli jeho ztracené ženy...

 

Celkom príjemné čítanie so zaujímavou zápletkou, i keď mi konanie oboch hlavných hrdinov prišlo občas pritiahnuté za vlasy. No veď uznajte, on vie že ona klame a nemá amnéziu, ona vie že on klame a ona nie je jeho ženou ale i tak ju hrá a obaja veselo klamú a predstierajú ďalej i keď by sa všetko pravdou celkom jednoducho vysvetlilo. Takže z tohto ich zvláštneho konania vzniká niekoľko vcelku vydarených aj humorných situácií. Samozrejme tu máme napínavú a vcelku vydarenú detektívnu zápletku, kde je každý z niečoho podozriví a všetci niečo skrývajú..

Aj keď ide o tretiu knihu zo série, dá sa čítať i samostatne, aj keď niekoľko otázok ostane nevysvetlených a záhada pokračuje v ďalšom diele série.

Takže nič knihou nepokazíte ale asi sa k nej ani viac nevrátite, proste celkom dobrý priemer...

Spracovala LENKA

The Fortune Hunters

  • Trouble in High Heels (2006)TRABLE NA JEHLÁCH LK 2010
  • Tongue in Chic (2007)- ELEGANTNÍ VÝMLUVA LK 2010
  • Thigh High (2008)- ČERVENÉ LODIČKY LK 2010
  • Danger in a Red Dress (2009)
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

klamstvááá

(Janulka, 17. 1. 2011 15:51)

...úplne ma prekvapila táto kniha. Prbeh je veľmi vtipný, originálne postavy a dobrá zápletka....no a tie svadby ma úplne "dorazili" :)

Vianočný darček

(Suetemp, 14. 1. 2011 15:39)

Túto knihu som dostala ako darček a páčila sa mi. Bolo to vtipné, napínavé a celkom ľahko sa to čítalo.Pekná kniha :)

podla obálky..

(lusanna1, 12. 1. 2011 15:33)

som si myslela, ze to bude historická romanca, ale aj ked nebola páčila sa mi, to ako si tam klamali ma pobavilo, odporucam precitat