Choď na obsah Choď na menu
 


Korálový bozk

Jayne Ann Krentz

KORÁLOVÝ BOZK

A CORAL KISS

Vydavateľstvo: Ikar, 2001

 Obrázok ANOTÁCIA:

Nádejnú spisovateľku Amy Slaterovú trápi opakujúci sa sen. Ustavične jej pripomína desivú príhodu, ktorú prežila na ostrove v Tichom oceáne, kde sa usadili jej rodičia. Amy cíti, že nebude mať pokoj, kým nezistí, čo sa vtedy v skutočnosti stalo. Spolu s príťažlivým Jedom vyrieši tajomnú záhadu minulosti a s prekvapením spoznáva, že ich priateľstvo prerástlo do hlbšieho citu.

Obrázok

  Jedidiah Glaze nepatrí k mužom, akých ženy otravujú otázkami. Keď sa mu pozriete do očí, uveríte, že peklo jestvuje. Nepatrí k chlapom, v ktorých žena

inštinktívne odhalí schopnosť zdomácnieť a stať sa dobrým manželom a otcom.

Jed nepotrebuje ženu, ktorá by sa na neho priveľmi viazala a začala sa vypytovať, prečo je tak často preč, prečo si vôbec neplánuje budúcnosť a ako je možné, že sa ešte neoženil, hoci má vyše tridsať.

Amy zase potrebuje niekoho, kto je spokojný a nič od nej nevyžaduje.

Za tri mesiace, čo sa Jed a Amy poznajú, existuje medzi nimi voľné priateľstvo, v ktorom sexuálny prvok jednoducho chýba. A Jed je zvedavý, dokedy bude schopný to tolerovať.

Obaja majú svoje tajomstvá...

Mne osobne sa to čítalo veľmi dobre!

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Amanda Quick/ Krentz

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

čo k tomu povedať?

(Marek Z., 3. 3. 2010 14:49)

Práve som si prečítal túto knihu a môžem povedať, že to bolo zatiaľ to najslabšie, čo sa mi od Jayne dostalo do rúk. celý dej sa krútil len okolo dvoch ľudí, ktorí hľadali skrinku, pričom celý čas vedeli, kde je :DDD slabé a nezáživné, dobré na zahnanie nudy, ale veľa zážitkov to nevyvolá :o((