Choď na obsah Choď na menu
 


Kráska

Julie Garwood

Kráska
 Ikar 2011
Obrázok Julia Garwoodová má na konte už mnohé bestsellery a medzi ne sa môže zaradiť aj novinka Kráska. Opäť v nej dokazuje svoje rozprávačské majstrovstvo a spisovateľský talent. Julia má írske korene a ako sama tvrdí – „Íri sú vynikajúci rozprávači, ktorí si vychutnávajú detaily každej situácie svojho príbehu.“ A o čom je jej najnovší román?
 Lyra Prescottová, študentka filmového umenia z Los Angeles, sa pred koncom štúdia zamýšľa nad svojou budúcnosťou. Jej rozhodnutie ovplyvňujú dvaja prehnane starostliví bratia, spoločenskou kariérou posadnutí rodičia a excentrická, zato milovaná stará mama. Lyra sa vrhne do práce na záverečnom školskom projekte: dokumentárnom filme o spustošení kedysi krásneho parku. Netuší, že jej život sa čoskoro od základu zmení.
Hrou osudu sa Lyra stane svedkyňou zločinu. Sled záhadných a zradných udalostí ju presvedčí, že sa ocitla v pasci temného scenára s násilným koncom. Vystrašená sa obráti na svoju najlepšiu priateľku Sidney Buchananovú a na scéne sa zjaví nebojácny, diabolsky príťažlivý agent FBI Sam Kincaid. Ako sa slučka intríg sťahuje, vášeň medzi Lyrou a Samom nadobúda nebezpečné rozmery. Obaja sa citom spočiatku bránia – Sam z úcty k mŕtvej manželke, Lyra pre svoju slobodomyseľnú povahu a túžbu po kariére. Smrteľné nebezpečenstvo však je čoraz bližšie!
Prečítajte si ukážky z knihy „Kráska“.
 

Náhľad fotografií zo zložky Julie Garwood

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hmm

(Janulka, 17. 1. 2011 19:24)

Som sa na ňu veľmi tešila.....nesklamala, ale mi tam niečo chýbalo...