Choď na obsah Choď na menu
 


Láska ako prekážka

Robert Bryndza

Láska ako prekážka

 Ikar 2014

laska-ako-prekazka.jpgVeselá romantická komédia Láska ako prekážka je plná zábavných britských aj slovenských postáv od britského spisovateľa a scenáristu Roberta Bryndzu. Kniha sa v USA stala piatou najpredávanejšou komédiou necelé dva mesiace po vydaní a teraz si ju môžete vychutnať v slovenčine.

 

Ide o voľné pokračovanie úspešného hitu E-maily Coco Pinchardovej, takže opäť sa stretávame s Coco, ktorá prežíva vydarené obdobie svojej spisovateľskej kariéry a jej vzťah so sexy Adamom silnie každým dňom. Dokonca začnú spomínať aj svadbu!
No odrazu, deň predtým, ako sa k nej má Adam nasťahovať, sa s ňou bez akéhokoľvek vysvetlenia rozíde...

Coco to nedá a po neúnavnom pátraní zistí príčinu rozchodu. Adam sa topí vo veľkých problémoch a potrebuje jej pomoc. Zničí Adamova nerozvážnosť ich budúcnosť? Alebo sa ich príbeh skončí rozprávkovým „a žili spolu šťastne, až kým nezomreli“?

Robert Bryndza vás opäť chytí do svojich sietí, takže novinku Láska ako prekážka si budete doslova vychutnávať. Autorove divadelné hry uvádzali divadlá v Londýne aj na medzinárodnom festivale v Edinburgu. Je finalistom prestížnej scenáristickej akadémie BBC a nečudo, že jeho prvotina E-maily Coco Pinchardovej zajala aj filmových producentov. Robert pracoval napríklad na scenároch filmov Prci, prci, prcičky. Žije v Londýne, ale veľkú časť roka trávi v Los Angeles.

Vyšlo:

emaily-coco.jpgE-maily Coco Pinchardovej

Kde Bridget Jonesová skončila... Coco Pinchardová pokračuje!
Coco sa vydala sa mladá, porodila krásneho syna a sen o úspešnej kariére spisovateľky zavesila na klinec.
Napokon jej predsa vyjde román, manžel Daniel zošedivie ako strieborný lišiak a syn Rosencrantz dospeje. Je čas užívať si život!
Pod vianočným stromčekom si Coco otvára darček od Daniela. Nie je to šperk, ale iPhone. Predznamenáva začiatok Danielovej krízy stredného veku a Coco ho nachytá v posteli s mladšou ženou.
iPhone sa jej stane spovednicou. Coco sa cez e-maily zdôveruje priateľom - Chrisovi, starnúcemu synovi zbohatlíkov, mierne alkoholickej učiteľke Marike a mnohým ďalším.
Potom stretne fešáka Adama a ako slobodná štyridsiatnička zbiera a lepí kúsky svojho rozbitého života.

Z anglického originálu preložil Ján Bryndza.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.