Choď na obsah Choď na menu
 


Manželský zväzok

Jennifer Probstová

 Manželský zväzok

Ikar 2014 

manzelsky-zvazok.jpg

Veľa romantiky, trošku erotiky, štipka humoru...ale najmä výborne napísané príbehy. Jennifer Probstová píše naozaj mimoriadne sviežim štýlom, pridá plno vášne, okorení to vtipom a prinúti vás zrelaxovať. Už jej prvý diel voľnej „milionárskej manželskej série“ Dohodnuté manželstvo sa stal bestsellerom a zaradil sa do TOP 10 najlepších kníh Amazonu za rok 2012. Teraz vychádza už štvrtá kniha série Manželský zväzok.

 

Manželský zväzok je opäť oddychovku, ktorá má svoje čaro a chytí vás za srdce.
Sestry Conteové Carina a Venezia našli svoje šťastie v náručí bohatých a skvelých mužov. Julietta, tretia sestra, nesie na svojich pleciach zodpovednosť za rodinné pekárenské impérium La Dolce Famiglia a ani jej nenapadne, že by na svete mohlo byť ešte niečo vzrušujúcejšie než jej práca... až kým sa na scéne neobjaví Sawyer Wells, stelesnenie mužskej dokonalosti. Sawyer naruší pokoj jej bezpečného rodinného prístavu neodolateľnou ponukou: Juliettin podnik sa môže stať exkluzívnym dodávateľom a partnerom jeho nového medzinárodného reťazca hotelov.

Juliette sa už v živote neraz popálila. Dôverovať človeku, ktorý ju jediným pohľadom prinúti, aby aj vo svojej kancelárii myslela na všetko len nie na prácu, sa zdá nanajvýš nerozumné. Má zahodiť jedinečnú šancu, ktorá rodinnému podniku zabezpečí slávu a prosperitu, alebo riskovať na prvý pohľad nemožnú kombináciu chladného biznisu a spaľujúcej vášne?

Probstovej knihy si získali milióny čitateliek po celom svete najmä vďaka podaniu. Už prvá kniha bola plná iskrivých dialógov, komických situácií, vášne a inteligentného humoru. Nie vždy sa podarí autorovi neskĺznuť do patetizmu, k lacným fintám, plochým postavám. Probstová je jednoznačne zručná rozprávačka, čo dokazuje aj jej novinka Manželský zväzok.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.