Choď na obsah Choď na menu
 


Modrooký diabol

Kleypas Lisa

Modrooký diabol

Blue-eyed Devil (2008)

IKAR 2010

Obrázok

Druhá časť príbehu o bohatej naftárskej rodine (prvá časť Sladký ocko). Krásna Haven sa vydá za kolegu z univerzity, no z Nicka sa postupne vykľuje tyran. Haven sa spoznáva s Hardym, „modro - okým diablom“, ktorý však nepatrí do jej spoločenskej vrstvy...

Jeho meno je Hardy Cates. Je milionárom, ktorý si však spravil nepriateľov na miestach, kde to nie je v ničí prospech - v naftárskom priemysle v Houstone. V žilách mu prúdi vriaca krv a v hlave len jedno - odplata.
Jej meno je Haven Travisová. Napriek množstvu peňazí, ktoré má jej rodina, ona si vyberá inú cestu ako pre ňu bola predurčená. V momente, keď si zoberie za manžela iného muža akého jej vybrala rodina, jej život sa vyberá nebezpečenou cestou.

 

 

Príbeh v podstate nadväzuje na predchádzajúci diel v tom mieste kde sme sa rozlúčili s Liby - na jej svadbe. Stretávame sa tu s jej švagrinou Haven, ktorá prišla domov na prázdniny, aby predstavila otcovi svojho vyvoleného Nicka. Na svadbe sa však zoznámi s Hardym a pekne to medzi nimi zaiskrí, avšak Haven je presvedčená, že svojho vyvoleného už našla a preto nepodľahne zvodom modrookého diabla...

Jej sobáš s Nickom rodina neschváli a otec ju vydedí, manželstvo s Nickom sa pre Haven stáva očistcom. Z Nicka sa vykľuje tyran, a každý deň s ním je pre Haven horší a horší. Spamätá sa a požiada rodinu o pomoc až po veľmi nepríjemnom incidente. Keď sa ako tak dá do kopy stretáva opäť Hardyho muža, ktorý je podľa jej rodiny ešte neprijateľnejší ako bol Nick. Haven musí však najprv prekonať svojich démonov a naučiť sa opäť dôverovať mužom. 

Veľmi dobré pokračovanie série, myslím že tento diel sa mi páčil ešte viac ako prvý diel.

Jediné čo knihe vyčítam je obal!! Ozaj neviem kam na to chodia, ale toto už je na mňa priveľa.

 

Spracovala LENKA

 

Travis
Sugar Daddy (2007) - Sladký ocko (Ikar 2010)
Blue-eyed Devil (2008)- Modrooký diabol (IKAR 2010)
Smooth-talking Stranger (2009) Sladký šepot cudzinca (IKAR 2011)

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Lisa Kleypas

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(knihovnica, 21. 2. 2011 18:49)

opravené, Holie... Keď nám tie roky nejako rýchlo utekajú :)))

...

(Holie, 21. 2. 2011 18:40)

Nechcem zabŕdať a tak, ale Modrooký diabol vyšiel v Ikare v roku 2010 a nie v roku 2011.